Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

...že mi nějakej hajzl ukrad z plotu popisný číslo. Neni nijak zvláštní (žádný 666), spíš bych chápal, že šlohne ceduli ulice (protože k ní má vtah) nebo číslo orientační (protože si ho dá na svůj barák/byt).

A že mi následně úředník z MČ P6 na otázku "byla to akce města, resp. co s tím" napsal, že je to můj problém, moje odpovědnost a že mám kliku, že vyhláška nezakazuje mít číslo na plotu jinak bych dostal pokutu.

Tak holt koupim nový a spolu s číslem orientačním to nalepim na barák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Made in Balkan

 

Včera, v jedné nejmenované bance v Sofii:

Dvě bankovní úřednice za přepážkami, mezi nimi hala (5m) a mimo nás v hale další tři klienti.

Jedna na druhou volá přes halu a řeší náš case...

"Hele, Tanyo, tady pán z firmy XY chce převést 15.000 euro! Jaký formulář mám použít?"

"Ten zelený, modrý by byl na něco jiného! Fakt chtějí převést 15.000 euro?"

"Jo, chtějí!"

"Tak jestli převádějí takhle vysokou částku, tak musí sepsat deklaraci!"

"Je to tohle?", ukazuje přes halu a ostatní lidé jak na tenise koukají sem a tam podle toho, která zrovna mluví...

"Jo, to je ono!"

Na závěr požádala jedna úřednice jakéhosi pána v montérkách (také klienta), zda by nepodal příkaz k úhradě (již tam byl můj podpis, číslo účtu a razítko firmy) té druhé úřednici, aby tam nemusela jít ona...

 

No, asi tak. A takhle je to tady skoro se vším a hlavně - na denním pořádku.

Vlastně mě to ani nenaštvalo, jde o zvyk, jen jsem se chtěl s vámi podělit o zážitky z každodenního života v jedné se zemí EU...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[No, asi tak. A takhle je to tady skoro se vším a hlavně - na denním pořádku.

 

...takovýdle obnažení.

 

To mi připomnělo historku, jake jsem kdysi dávno šel do Bontonlandu (nevím jestli to tam ještě je, ale byl to několikapatrový obchod s CD a DVD) vyměnit vadné DVD.

Hlavní role Asia Carrera... ;)

Frajer na reklamační přepážce to zapnul a zkoušel... Bohužel mu nedošlo, že předtím z toho přehrávače vyndal jiný film a že ten přehrávač je napojený do všech obrazovek po celým obchodu...

Když se po několika pěkných filmových scénkách dostal do fáze kde to DVD cukalo, tak to přetáčel dopředu/dozadu, urputně sledoval chování DVD aniž by sledoval obsah filmu (aktuálně tam probíhala felace).

Každý, kdo to viděl v těch televizích (a viděl to fakt každý) hledal původce té prasárny až si všimli rudého mladíka snažícího se zavrtat do podlahy.

 

Druhá historka stará už skoro pár desítek let z mé oblíbené sídlištní videopůjčovny. Diskrétně jsem si s kámošem v místnosti "vzadu" vzal číslíčko filmu. Načež paní u kasy pak zařvala na celý prostor obsazený asi dvaceti zákazníky: "Maruško, vem mi tam zezadu "maximum perversum hoch drei" tady pro pány..."

 

Takže nějaký vykecaný převody eura... to je prd :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co me prave (včera) nastvalo? Navsteva dealera od Centropol Energy(ja se pak zjistilo), ktery se choval jako zastupce CEZ a papiry mel od BLIK!!! :furious:

 

mě to sice taky rozladilo ale takhle s odstupem to byla spíš zábava. S tím rozdílem že my tady máme EON a ten pohůnek už ani nevím od koho byl. Dělám takhle něco na dvoře a najednou kolem peláší jakýsi hejhulák. Vytahané triko neurčité barvy, roztrhané šortky, prostě jako by přijel z čtrnáctidenní technopárty a v ruce složku na spisy která asi předloni chcípla na nějakou ošklivou nemoc. Ani nepozdravil a hned "za váma jdu, nachystejte si papír od ročního vyúčtování, až udělám souseda tak přijdu". Za chvíli přišel, tak se ptám na co chce ten papír. Prý že něco ověřujou protože se budou dělat nějaké změny tarifů. Ptám se co ověřujou v papíru který mi sami poslali a který vypotil jejich systém tudíž by ho měli mít někde zaarchlívovanej. On začal cosi drmolit kolik na elektrice ušetřilo město Pelhřimov a že budou měnit tarif, no huba mu jela až se dělal průvan. Tak říkám "co mi je po Pelhřimově a znova, pomalu a jednoduše VO CO JDE?" A tajtrdlík vypad z tempa, asi mu došlo že mě nezahltí blábolama a pomalu z něj lezlo že je od jiného dodavatele a že mi přišel nabídnout skvělý tarif na elektřinu. Tak jsem mu řek ať navalí leták a vypadne, že takhle na dvoře mu stejně nic nepodepíšu páč nejsem blbej. Ale dovedu si živě představit co bude když takhle vybafne na nějakou babičku: "kontrolní kontrola, navalte papíry, tady mi to podepište, nashledanou už vás máme".
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak mi pak má zůstat na hodinky :crying_anim02:

 

Musis to delat jak zensky, viz vcera v bedne, volne citovano:

A: "Kdy ten pes naposledy zral?"

B: "Predevcirem, ale zato dostal vcera novej obojek"

A: " ???"

B: "NO ja kdyz si koupim novou kabelku, tak taky tyden nejim"

 

JInak me lehce rozladilo, ze AD zvedli o cca 2tis ceny servisu chronografu Omega, no ale je krize, tak se tomu musi jit naproti ;)

Jdu si odhlasit obedy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musis to delat jak zensky, viz vcera v bedne, volne citovano:

A: "Kdy ten pes naposledy zral?"

B: "Predevcirem, ale zato dostal vcera novej obojek"

A: " ???"

B: "NO ja kdyz si koupim novou kabelku, tak taky tyden nejim"

 

JInak me lehce rozladilo, ze AD zvedli o cca 2tis ceny servisu chronografu Omega, no ale je krize, tak se tomu musi jit naproti ;)

Jdu si odhlasit obedy.

 

Co? to jako servis moonwatchu od ted bude stat desitku? :suicide_anim: Tak tos me tedy nepotesil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co? to jako servis moonwatchu od ted bude stat desitku? :suicide_anim: Tak tos me tedy nepotesil

 

Nevim jestli od ted, ale tys psal, ze te to vyslo na tusim 7800... tak u Hanaka to bylo predevcirem za 9800.... jen jsem se zeptal pri nakupu stezejek Omega ktery jsem vyfas po kratke prednasce o tom, ze si nemam menit remen sam, pac je to operace asi jako spusteni reaktoru a neruci za vysledek.... asi vypadam jako Pat a Mat v jedne osobe... je to takova sitcomova firma ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...