Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Budu strucnej,jsem urednik,jsem na odboru dopravy,jsem na spec.stavebnim urade-tva kauza. Kdyby stacila obyc.zasilka,byla by poslana,nemyslis? To,ze nehrajes hru na volby,tvuj boj,ale laskave,kdyz vis o postupu pri vyrozumeni ucastniku rizeni naproste prd,tak neurazej uredniky,delaj,co jim uklada zakon,protoze kvuli tvejm krasnejm ocim neprijdou o penize ci nechtej bejt popotahovany-prijdou o penize ci praci.neber to osobne,nemusis dopis prebrat. Me jen nadzvedavaj reci o tom,ze urednik je polobuh a dela si,co chce. Ten,co ti pise ten dopis,je v systemu padajiciho h...a,ten,co to oddre a ma za to jen nadavky. Vic radsi nic

neurážím úředníky, jen nesouhlasím s asi zákonným, ale absurdním a zbytečným byrokratickým postupem. Jo, jistě, nemusím dopis přebrat. Jenže k takovému rozhodnutí potřebuju informace. Když nevím co v dopise je, nemůžu se rozhodnout jestli ho převzít nebo ne. Jestli tam je jen oznámení o věci kterou dávno vím protože jsem ji předloni odsouhlasil, nebo něco z čeho můžu mít potíže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem celkem znechucen. Co NA TO asi firma BREITLING, zrejme by se měl pan exekutor velmi, ale velmi prohnout. Finančně samozřejmě :-)

Co na to sibirnaya;-)

 

 

Firmě Breitling to asi bude úplně jedno, sibiř nevím, co by s tím měl nadělat.

 

jsem si vzpomněl na jedno slavné vlákno výše jmenovaného -  fejkobijci B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Matiniela

 

Ani ne naštvalo. Spíš mě otravujou trapáci, kteří blejou do všech vláken za účelem dokázat sobě a světu jak jsou vtipní. Za každou cenu.

+1

Upraveno uživatelem Matiniela
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Krejčíře máme celá rodina rozdané sázky, jak to dopadne :lol2: Já jsem se vsadil, že půjde na kauci ven a skončí v Argentíně, otec, že ho prej sejmou a mamka, že chudák s toho stresu dostane infarkt :lol2:   Takže mu nakonec fandím, jelikož jde o bečku pivečka :cheers:  

 

Stejně mi to nedá, už mne nebaví ve zprávách pozorovat Krejčíře, mne zajímá Snowden....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co mne dnes nastvalo?

TOTO

https://www.okdrazby.cz/drazba-10480-replika-naramkovych-hodinek-zn-breitling

 

My tady jdem po různých replikach,trickach, trenkach......

ALE TOHLE TO JE VÝSMĚCH....:

 

Takove veci obcas posilam sem:

 

http://www.celnisprava.cz/cz/o-nas/kontakty/Stranky/internetova-kriminalita.aspx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Krejčíře máme celá rodina rozdané sázky, jak to dopadne :lol2: Já jsem se vsadil, že půjde na kauci ven a skončí v Argentíně, otec, že ho prej sejmou a mamka, že chudák s toho stresu dostane infarkt :lol2:   Takže mu nakonec fandím, jelikož jde o bečku pivečka :cheers:  

 

Podle mě ho klepne pepka při nevydařeném atentátu kdesi v  Argentině ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu strucnej,jsem urednik,jsem na odboru dopravy,jsem na spec.stavebnim urade-tva kauza. Kdyby stacila obyc.zasilka,byla by poslana,nemyslis? To,ze nehrajes hru na volby,tvuj boj,ale laskave,kdyz vis o postupu pri vyrozumeni ucastniku rizeni naproste prd,tak neurazej uredniky,delaj,co jim uklada zakon,protoze kvuli tvejm krasnejm ocim neprijdou o penize ci nechtej bejt popotahovany-prijdou o penize ci praci.neber to osobne,nemusis dopis prebrat. Me jen nadzvedavaj reci o tom,ze urednik je polobuh a dela si,co chce. Ten,co ti pise ten dopis,je v systemu padajiciho h...a,ten,co to oddre a ma za to jen nadavky. Vic radsi nic

Chudáci úředníci, úplně jsem se dojal. To musí být strašné, dřít na úřadě, kvůli naši krásným očím, a ještě k tomu za plat. Já být úředníkem, nevydržím tu věčnou šikanu od občanů a vykašlu se na to. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Chudáci úředníci, úplně jsem se dojal. To musí být strašné, dřít na úřadě, kvůli naši krásným očím, a ještě k tomu za plat. Já být úředníkem, nevydržím tu věčnou šikanu od občanů a vykašlu se na to.

Tím chce básník říci co? Nebo jen provokuješ a nevíš, o čem je řeč? 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naštve mě jestli SKOPČÁCI zpoplatní dálnice pro cizince a domácí si to budou odečítat z daní. Už chybí jen malý krůček jak jsem se dočetl.

To je ale pěkná prasárna !!!!!

Všichni jsme si rovní, ale někteří jsme si rovnější ( a hlavně v té pojebané Evropské unii)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...