Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Reklama komerčního charakteru je zakázána! Příspěvky tohoto typu budou bez upozornění mazány. Odkazy na dobrou koupi hodinek a souvisejících věcí mohou zveřejňovat pouze soukromé osoby, tedy ne dealeři nebo firmy prodávající hodinky a hodinářské zboží! A bude divné, když už po Xté odkážete na eshop stejné firmy?

Zaujímavé, že? Takže jeden môže, druhý nie? Toto fórum ide pekne do ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdo co muze a kdo co ne? co to meles?

Správaj sa slušne! Husy som s tebou nepásol! Jeden (exBURN) môže mať v podpise link na svoj e-shop, druhý (microshop) nemôže? Síce exBURN spomínal, že to má s povolením moderátora, ale v podminkach je jasne písané, že sa to nesmie. Potom si radšej tie podmienky upravte asi takto: Reklama komerčného charakteru je zakázaná, ale keď sa dohodnete s moderátorom, môžte si tam dať čo chcete.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Správaj sa slušne! Husy som s tebou nepásol! Jeden (exBURN) môže mať v podpise link na svoj e-shop, druhý (microshop) nemôže? Síce exBURN spomínal, že to má s povolením moderátora, ale v podminkach je jasne písané, že sa to nesmie. Potom si radšej tie podmienky upravte asi takto: Reklama komerčného charakteru je zakázaná, ale keď sa dohodnete s moderátorom, môžte si tam dať čo chcete.

 

Přečti si pravidla pořádně a hlavně od začátku:

* názor moderátora fóra je rozhodující

 

To je základní pravidlo, co ti na tom není jasné?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lovape vubec tu nejde jen o odkaz na eshop. Jde tu o to, ze kdyz se nekdo chova jako debil, prudi neobvyklym zpusobem a k tomu na svuj shop odkazuje v podpisu, ve svych prispevcich a vsude jinde, tak proste to budi moderatorovu pozornost. Neni mozne vytrhnout jednu vetu z pravidel a hledat univerzalni spravedlnost.

 

Edit: Kamil byl rychlejsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli dostal mikroshop BAN, tak já jsem druhej, kdo půjde do pryč. A dobrovolně. Kupec, kterej tady všechny tahal za nos, tak ho dostal oprávněně, ten KO**T a ŠM**D - Pavilion ho taky dostal oprávněně, nicméně s tímhle nesouhlasím. Mikroshop A.K.A. Honza, tady nikoho neojebal, vyjadřoval se slušně v rámci regulí a vyrazit ho za to, že tady diskutoval mi přijde přespříliš :ban: .  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikomu neberu váš názor. Každý ho máme a já ho respektuji, ale nesouhlasím s ním.

 

Kamile, tohle není demonstrativní odchod, tady jde o princip. Byli tu zmrdi, co tady celé forum tahali za nos a dojeli a když to hodně přepískli. Ale je mi to šumák, neznám Mikroshopa nějak víc, ale nemyslím, že by tu někoho "podělal" .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikomu neberu váš názor. Každý ho máme a já ho respektuji, ale nesouhlasím s ním.

 

Kamile, tohle není demonstrativní odchod, tady jde o princip. Byli tu zm.di, co tady celé forum tahali za nos a dojeli a když to hodně přepískli. Ale je mi to šumák, neznám Mikroshopa nějak víc, ale nemyslím, že by tu někoho "podělal" .

Neber to zle, ale představ si že tu bude dvacet individuí jako pan mikromakro. Dokážeš si představit jak by to tu vypadalo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...