Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

sfingo, des, nebo ne? nikdo te nevyhazoval, ale je to tvuj boj. 

ad kauza mikroskop - ja mu napsal, ze nema svuj shop propagovat tak vehementne, hodne to zavanelo komerci, to je cely. nikam sem ho nevyhazoval. jednou to porusil, tak jsem ho znova varoval, pak dostal padak, ale za neco jinyho.

a jako kamil, tyhle demonstrativni odchody me bavi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo (sibirnaya) , jdu do pí... Možná se mi to časem rozleží v palici, ale dám si pauzu, fakt jsem nasranej až to není hezký. Ta anonymita klávesnice dělá z lidí hrozné svině zákeřné (myšleno obecně). Pokud to není problém, rád bych dokončil prodej Béček.

 

Díky.

 

M.n.: Sorry, opraveno :) .

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo (sibirnaya) , jdu do pí... Možná se mi to časem rozleží v palici, ale dám si pauzu, fakt jsem nasranej až to není hezký. Ta anonymita klávesnice dělá z lidí hrozné svině zákeřné (myšleno obecně). Pokud to není problém, rád bych dokončil prodej Béček.

 

Díky.

 

M.n.: Sorry, opraveno :) .

Hele, a co ti teda kdo udělal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo (sibirnaya) , jdu do pí... Možná se mi to časem rozleží v palici, ale dám si pauzu, fakt jsem nasranej až to není hezký. Ta anonymita klávesnice dělá z lidí hrozné svině zákeřné (myšleno obecně). Pokud to není problém, rád bych dokončil prodej Béček.

 

Díky.

 

M.n.: Sorry, opraveno :) .

 

 

a ty mas - se svoji emocionalni stabilitou - zbrojni pas???

 

kdyz me nekdo nasere, reknu bug*er off a zmizim a nepisu 4 stranky vyplodu...

Upraveno uživatelem IzTaPa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zmizík: chceš mě vyprovokovat?

 

Napíšu to obecně  v kostce: Serou mě ******, kteří si honí ego tím, že se navážejí pod rouškou anonymity internetu do jiných aniž by je znali osobně, mají určité komplexy a nemají na to to říct dotyčnému do xichtu, takových ******* je plný internet. A už vůbec nemají na to, a to z nich dělá totální sra**y, aby se dotyčnému omluvili. Každý někdy ujedeme, ale když už, tak se za to umím omluvit. Jak jsem psal, na iternetu je spousta takových *******, ale že to bude i tady, mě překvapilo. Hodně mě to překvapilo.

 

BAN by měli dostat ****** co tu uráží jiné a naváží se do nich. Nebudu konkretizovat, protože nejsem na úrovni *******. Jediné, co mě těší je fakt, že lidi, které jsem měl možnost poznat osobně, jsou fajn chlapi a když už něco, řekneme si to do očí.

 

Toť vše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ty mas - se svoji emocionalni stabilitou - zbrojni pas???

 

kdyz me nekdo nasere, reknu bug*er off a zmizim a nepisu 4 stranky vyplodu...

 

Už 9 let, ne každý je splachovací :) . A tímto končím debatu, protože to fakt nikam nevede. Pojďte do mě a užijte si to, mám to v pí..! Teď už ano.

 

D.

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zmizík: chceš mě vyprovokovat?

 

Napíšu to obecně  v kostce: Serou mě ******, kteří si honí ego tím, že se navážejí pod rouškou anonymity internetu do jiných aniž by je znali osobně, mají určité komplexy a nemají na to to říct dotyčnému do xichtu, takových ******* je plný internet. A už vůbec nemají na to, a to z nich dělá totální sra**y, aby se dotyčnému omluvili. Každý někdy ujedeme, ale když už, tak se za to umím omluvit. Jak jsem psal, na iternetu je spousta takových *******, ale že to bude i tady, mě překvapilo. Hodně mě to překvapilo.

 

BAN by měli dostat ****** co tu uráží jiné a naváží se do nich. Nebudu konkretizovat, protože nejsem na úrovni *******. Jediné, co mě těší je fakt, že lidi, které jsem měl možnost poznat osobně, jsou fajn chlapi a když už něco, řekneme si to do očí.

 

Toť vše.

Dík, stačí. Sbohem. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze, kdyz bych Ti chtel napriklad rict, ze jsi blb, tak musim sednout na autobus a jet nekam do tramtarie, hledat te, rict ti to a zase jet domu?

 

 

Zmizík: chceš mě vyprovokovat?

 

Napíšu to obecně  v kostce: Serou mě ******, kteří si honí ego tím, že se navážejí pod rouškou anonymity internetu do jiných aniž by je znali osobně, mají určité komplexy a nemají na to to říct dotyčnému do xichtu, takových ******* je plný internet. A už vůbec nemají na to, a to z nich dělá totální sra**y, aby se dotyčnému omluvili. Každý někdy ujedeme, ale když už, tak se za to umím omluvit. Jak jsem psal, na iternetu je spousta takových *******, ale že to bude i tady, mě překvapilo. Hodně mě to překvapilo.

 

BAN by měli dostat ****** co tu uráží jiné a naváží se do nich. Nebudu konkretizovat, protože nejsem na úrovni *******. Jediné, co mě těší je fakt, že lidi, které jsem měl možnost poznat osobně, jsou fajn chlapi a když už něco, řekneme si to do očí.

 

Toť vše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...