Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Tak ještě k tomu alkoholu. Je spousta firem, které dováží kvalitní destiláty, ale není to jejich hlavní činnost. Většinou je to hobby majitele, dováží např. 5 druhů cognacu a prodeje jsou v desítkách od druhu. Takový by měl zaplatit 500.000,- Kč kauci (která neúročená bude ležet u státu po celou dobu podnikání) a samozřejmě pořídit techniku zmíněnou u Žufánka. Jak se rozhodne je zřejmé. A co zůstane na pultech obchodů také... A bezpochyby to zabrání pančování alkoholu někde ve stodole. Chuj s tím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, přiznám se, že jsem to úplně přesně nezjišťoval - umí Mac kompletní MS Office, VBA, .NET a Citrix Receiver? Stačí mi u jedné z těch věcí částečná nekomtabilita a celý Mac je no-go. Taky potřebuju NTFS souborový systém. Telefon mám "hloupý", tablet nemám a s TV to propojovat nepotřebuju. Upgrady OS nevím, jak přesně myslíš, aktualizace a patche na Windows mám "zdarma", resp. v ceně OS, kterou jsem zaplatil při jeho pořízení. Nikomu ten Mac neberu, chápu nadšení lidí, co ho používají, jenom píšu, proč ho nemám já. Páni vývojáři podle všeho fakt podělali ten antivir, jinak si na své Windows7 opravdu nemůžu stěžovat, nemám s tím starosti.

 

Co se týka MS Office 2011 jsou k dispozici, pokud programuješ ve VBA a potřebuješ NTFS, pak je tato diskuze zbytečná.

 

Upgrade OS mám namysli typ upgradů Win 95 -> Vista -> XP -> Win 8 apod. Upgrade OS na novou verzi stojí cca 1/5 ceny MS.

Upraveno uživatelem Josef01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týka MS Office 2011 jsou k dispozici, pokud programuješ ve VBA a potřebuješ NTFS, pak je tato diskuze zbytečná.

 

Upgrade OS mám namysli typ upgradů Win 95 -> Vista -> XP -> Win 8 apod. Upgrade OS na novou verzi stojí cca 1/5 ceny MS.

Takže pro mě žádná změna. Potřebuju prostě plnou kompatibilitu. Dělám v oboru, který nic jiného než MS a SAP neuznává. Jo, a k VBA ve vlastním zájmu ještě čerstvě přibírám PowerShell  <_<

Ty upgrady zdarma jsou fajn, to jo  :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nenapadlo mě nic lepšího než si na jejich podporu objednat pár lahvinek. A to i přesto, že momentálně nemůžu pít.

Kromě toho, že tenhle zákon zlikviduje malé výrobce (a škodí i prodejcům, viz vomfass), to povede k větší a větší nelegální produkci. Bravo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nenapadlo mě nic lepšího než si na jejich podporu objednat pár lahvinek. A to i přesto, že momentálně nemůžu pít.

Kromě toho, že tenhle zákon zlikviduje malé výrobce (a škodí i prodejcům, viz vomfass), to povede k větší a větší nelegální produkci. Bravo.

 

Děkuji za podporu. Je to neskutečně těžké, v tomto státě dělat něco opravdu poctivě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...že Zeman jmenoval vládu...a že Sobotka na jeden a půl straně textu  v návrhu na jmenování ministrů nasekal 6 velkých a hrubých chyb (nebo nasekal jeho sekrec, ale on to podepsal). No pánbůh s námi a  zlý pryč  ( i když se obávám, že zlý je tady a pánbůh pryč :( ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale mě nenaštvala tchyně, ale to nabořený auto :) Navíc, podle všech informací, které mám, je z toho dost na prášky...zase, dyk je to jen auto...

No jo, ale vztek na auto si musis na nekom zchladit...

Jinak mne taky dnes nastvala ta moje. Tchan je po operaci ruky, tak nemuze jezdit. Dnes uz druhy den si zavolala zetaka (mne) jako taxik. Uz ji zvedam telefon s hlasenim "Taxi Tabor, dobry den".

Teda, aby to nevyznelo blbe, tak ji vozim z prace z odpoledni pravidelne a bez kecu, ale vcera a dnes sla z rehabilitace a jen se ji pry nechtelo cekat na autobus...

Upraveno uživatelem JaRooN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...