Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

A co to je? Spiknutí:-)))? Zklamu Tě, nesnažím se je omlouvat, jen nemám rád kolektivní vinu. Myslím, že to je tady o mně už známo.

Jenomze v tomto pripade se o kolektivni vinu jedna. Je to uzavrena komunita, ktera je zodpovedna za potrestani jednotlivcu, kteri se provini, pripadne za oznameni jejich viny, pokud ji zjisti. Bohuzel, system zlyhava a oni je neoznamuji a tresty, ktere udeluji previnivsim se, jsou vice-mene symbolicke nebo zadne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Možná divné, možná ne. 

Pokud si jseš jistej, že co duchovní, to buzík, tak Ti to zapadá.

sem si jistej akorát tím, že sperma musí občas ven x společnost ve které se pohybuji = v tomto případě moc možností jak se "vyvenčit" není = má selská úvaha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, abychom se bavili konkrétnějc, jsme u nás doma, žejo, kolik myslíte, že by u nás procent zneužití dětí připadlo na duchovní, co myslíte?

Chces se bavit o vodě v koši. Co myslis, kolik procent ze skutecne zneuzitych deti se dostane pred organy cinne v trestnim rizeni? Nevis? To nevi nikdo... Tak o procentech se bavit vubec nema smysl. Moje babicka a moje mama byly silne verici. Nas knez - duchovni s prijmenim Dalloš - mel milenku, ktera za nim dojizdela i s tremi jeho detmi na vikend. Co myslis, ze se mu stalo? Ve svych 87 letech se odebral na odpocinek, do te doby vedl farnost. Vsichni to vedeli a nikdo s tim nic nedelal. Pfuj, je mi blivno. Sorry...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc nechapu, ze se je snazis omlouvat. Desetitiseice pripadu po celem svete, desitky let zneuzivani, dokonce i OSN uz dosla trpelivost a to uz je co rict!

Instituce postavena na moci, penezich, krvi, tmarstvi, hlouposti lidi a jedne pohadce proste pritahuje podobne lidi. Lidi, kteri radi a casto zneuzivaji deti. To proste neni nahoda, ani selhani jednotlivce.

 

Franta mi mluvi z duse. Jako ostatne vzdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale chapu, ze ne kazdej pambickar nebo naivni verici to chape  :lol2:

Nejsem ani jedno.

 

Chces se bavit o vodě v koši. Co myslis, kolik procent ze skutecne zneuzitych deti se dostane pred organy cinne v trestnim rizeni? Nevis? To nevi nikdo... Tak o procentech se bavit vubec nema smysl. Moje babicka a moje mama byly silne verici. Nas knez - duchovni s prijmenim Dalloš - mel milenku, ktera za nim dojizdela i s tremi jeho detmi na vikend. Co myslis, ze se mu stalo? Ve svych 87 letech se odebral na odpocinek, do te doby vedl farnost. Vsichni to vedeli a nikdo s tim nic nedelal. Pfuj, je mi blivno. Sorry...

Bavíme se o zneužívání dětí? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NIc si z toho nedělej. Přiznám se, že je to maximálně rok, co jsem se dozvěděl, význam této zkratky, přestože na hodinkách ulítávám let hodně.

Ani to není součást "základního vzdělání", je to prostě jeden z používaných anglických termínů v rámci vlny "obohacování" češtiny z posledních let. Holt často nakupujeme (a minimálně šmejdíme) na cizích portálech a fórech, a tohle se prostě používá.

 

Tak rád jsem se poučil, co to je za význam, ale faktem je, že jsem si to měl ověřit ještě než jsem to napsal, ale logicky mě to nenapadlo, po koupi jiných hodinek v udávaném stavu, které ale byly spíš v pěkném stavu. Nicméně teď to vím a už to používat nebudu, protože o vyloženě novou věc nejde :) .

 

Jinak díky moderovi, který mi to upravil a dal do pořádku :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Decebal:

Co duchovní to buzík určitě neplatí, ale větší procento jich mezi katolickými knězi je. Ono je to logické. Když si kluk ve 13-15 letech

uvědomí svojí menšinovou orientaci, má z ní mindrák a podvědomě hledá prostředí, ve kterém bude jeho odchylka nejméně nápadná. Zákonitě mu vyjde kariéra v katolické církvi, která hloupě trvá na středověkém celibátu. No a pak dospěje a příroda chce svoje .... Někdo si najde partnera v okruhu stejně postižených, a ti slabší jedinci zneužívají ještě slabší, tj. děti, které se k nim s důvěrou obracejí se svými problémy. A to, jak se to snaží církev bagatelizovat, snaha vyjímat viníky ze světského práva (my si je potrestáme sami), to je opravdu hnus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Decebal:

Co duchovní to buzík určitě neplatí, ale větší procento jich mezi katolickými knězi je. Ono je to logické. Když si kluk ve 13-15 letech

uvědomí svojí menšinovou orientaci, má z ní mindrák a podvědomě hledá prostředí, ve kterém bude jeho odchylka nejméně nápadná. Zákonitě mu vyjde kariéra v katolické církvi, která hloupě trvá na středověkém celibátu. No a pak dospěje a příroda chce svoje .... Někdo si najde partnera v okruhu stejně postižených, a ti slabší jedinci zneužívají ještě slabší, tj. děti, které se k nim s důvěrou obracejí se svými problémy. A to, jak se to snaží církev bagatelizovat, snaha vyjímat viníky ze světského práva (my si je potrestáme sami), to je opravdu hnus.

 

 

Tos mě teď teď rozesmál, ale fest. Máš zajímavé myšlenkové pohnutí...

Ve zkratce asi takhle. Synek si ve dvanácti uvědomí, že mu děvuchy nic neříkají, tak si už hledá přihlášku do semináře, bo tam je samý kuřtbuřt v sutaně. Jak on už dobře ví...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marošu, něco na tom opravdu je. Někdo takto hledá útěk nebo úkryt před něčím, s čím nedokáže "normálně" fungovat, ať už je to homosexualita nebo třeba nějaké postižení. Samozřejmě tvrdit, že každej flanďák je buk nebo mrzák je nesmysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

slušný flame, pardon za rozpoutání, každopádně chápu i obhajobu-je to naučený...

 

A mám slušný mkt projekt pro katolickou církev - neuvěřitelně pozitivní dopad na vyšší % než to, které je aktuálně "chráněno".

Daleko více "oveček", daleko více komerčního úspěchu (a sem tam nějakého toho dobra).

Pojďme se soustředit na jinou cílovou skupinu - vyházíme pár desítek tisíc a přibudou miliony, to přece musí vzít každá firma  i Vatikán a.s. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...