Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Viktor: nikoho nemlátím, jsem mírumilovný :D ...

 

Ale k tomu, co jsi napsal ... marihuana je tzv. "měkká droga" . Ale přesto ji doma tolerovat nebudu!

 

Měl jsem na mysli drogy, jako heroin, pervitin, kokain, LSD, extáze, morfin atd. Je mi jedno, kdo to užívá, ale ať si s tím zaleze někam do bytu a osud má ve svých rukách, ale ať neotravuje nás normální lidi, děti atp. a neparazituje tím na nás. Je každého věc, jak se svým životem naloží.  

 

Je dokázano, že drtivá většina majetkové trestné činnosti je páchána kvůli drogám a závislosti na hazardu. pokud uvidím feťáka a že ho poznám už na dálku, že někoho ohrožuje, napadá a jedná agresivně, tak dostane po držce. Jinak je každého věc, jak sám se sebou naloží :) .

 

Viktore, to co jsi napsal v upravené příspěvku je na dlouhou diskuzi ... v něčem s Tebou souhlasím v jiném ne. Ale to je hold odlišný názor.

 

AD. A nemám moc rád generalizace a házení všech rekreačních uživatelů omamných látek do jedoho pytle s lidma se společensky nebezpečnou závislostí.

 

K tomu napíšu tolik, že jsem to snad i zřetelně popsal výše, pokud se ten dotyčný nebude někde domáhat z pozice síly čehokoliv a bude si hledět sám sebe, je mi to jedno, je to jeho boj, jeho život. Pokud je to ovšem tak, že okrádá ostatní nebo opět z pozice síly záměrně vybere slabší osobu k uspokojení svého stavu či potřeb, tak je snad jasné, jak by se každý zachoval ... i když každý asi ne, ale většina ano :)  .

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citace Sphinxx: .... Měl jsem na mysli drogy, jako heroin, pervitin, kokain, LSD, extáze, morfin atd.

 

A proč? Nelze přeci celospolečenskou nebezpečnost drog omezit na pár vybraných látek. Tak jak psal Viktor, na vrcholu stojí z novinářského hlediska zcela nezajímavé, a státem podporované, či alespoň tiše trpěné drogy jako jsou alkohol, tabák a barbituráty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A už na to kašlu, právě jsem zjistil, že mě naštvaly staré vzpomínky a návrat k nim  :D ... tohle je prostě boj s větrnými mlýny ...

víš...naprosto tě chápu, ale....fetka může bejt i klíčovej manažer co se rve společností povoleným neurolem, aby neměl deprese z toho co a jak dělá. Princip je úplně stejnej. Jen u toho dna je to jaksi všechno daleko expresivnější zvlášť, když to zcela vybočuje z normativních hodnot 

Rád bych teď vyjádřil svůj skromnej názor.....přírodní drogy a nebo jejich deriváty, tu nejsou od toho, aby nás stáhly k tomu strašidelnýmu a pomyslnýmu  dnu, tak jak to je vidět v této společnost. Dost často je to fakt humus. Droga totiž není substituce.....toť vše

Upraveno uživatelem hciq
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja diky marihuane normalne funguju s RS a dobre spim a taky zaziju hodne zabavy :-) Je to bylina s prokazatelne lecivym ucinkem. 

Tazeni proti grow shopum je idiocie nasi policie.

Zadny flame nevznika - to delaj jen fizlove a politici..................... lidi proste chtej pestovat par kytek na zahrade a vecer si z nich upect kolacek. A growshopy mi k tomu prodaj 3 truhliky a par vybranejch semen.

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja diky marihuane normalne funguju s RS a dobre spim a taky zaziju hodne zabavy :-) Je to bylina s prokazatelne lecivym ucinkem. 

Tazeni proti grow shopum je idiocie nasi policie.

Zadny flame nevznika - to delaj jen fizlove a politici..................... lidi proste chtej pestovat par kytek na zahrade a vecer si z nich upect kolacek. A growshopy mi k tomu prodaj 3 truhliky a par vybranejch semen.

sorry tady se cajtů musím zastat...je to jen využití represivní složky k protlačení kanabis byznisu, kterej bude v budoucnu kontrolovanej státem. Tak jako chlast, tabák a různý chemky .. barbituráty, amfetaminy a fenolbarbitaly...atd....kam se hrabou kartelový dohody

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja diky marihuane normalne funguju s RS a dobre spim a taky zaziju hodne zabavy :-) Je to bylina s prokazatelne lecivym ucinkem. 

Tazeni proti grow shopum je idiocie nasi policie.

Zadny flame nevznika - to delaj jen fizlove a politici..................... lidi proste chtej pestovat par kytek na zahrade a vecer si z nich upect kolacek. A growshopy mi k tomu prodaj 3 truhliky a par vybranejch semen.

Amen. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to jen využití represivní složky k protlačení kanabis byznisu, kterej bude v budoucnu kontrolovanej státem. Tak jako chlast, tabák a různý chemky .. barbituráty, amfetaminy a fenolbarbitaly...atd....kam se hrabou kartelový dohody

Má to takovej konspirační nádech, ale mám z té změny přístupu stejný pocit. Je to jen pokračování průběžného utahování smyčky od palíren přes trávu (ostatně regulace je i na všechny rostliny) a nakonec zakážou i domácí pekárny chleba. protože individualita, samostatnost (v názoru) a nezávislost (na konglomerátech) je strašák jak za nácka a komára.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Má to takovej konspirační nádech, ale mám z té změny přístupu stejný pocit. Je to jen pokračování průběžného utahování smyčky od palíren přes trávu (ostatně regulace je i na všechny rostliny) a nakonec zakážou i domácí pekárny chleba. protože individualita, samostatnost (v názoru) a nezávislost (na konglomerátech) je strašák jak za nácka a komára.

to mi připomíná co sem tudle čet aneb co ti stroj nasype do igelitky to si odneseš x bych se posral

 

http://udalosti.noviny.sk/z-domova/07-04-2014/unikatny-pristroj-automat-slovaci-vymysleli-pristroj-na-pecivo.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mi připomíná co sem tudle čet aneb co ti stroj nasype do igelitky to si odneseš x bych se posral

 

http://udalosti.noviny.sk/z-domova/07-04-2014/unikatny-pristroj-automat-slovaci-vymysleli-pristroj-na-pecivo.html

Tak to mame u nas v ALDI. Zmacknes preclik, vyjede preclik. Zmacknes chleba, vypadne chleba. Ale druhy den je to vsechno jak kamen.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Tak to mame u nas v ALDI. Zmacknes preclik, vyjede preclik. Zmacknes chleba, vypadne chleba. Ale druhy den je to vsechno jak kamen.  

se divím, že už to tam tvrdý nesypou x ty rozpečený zmrazky  :death:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...