Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Návštěvník dlubix

Co je to zas za individuum ten luděra? Zase si někdo si zdejších založil nový laškovný nick nebo je to fakt reálná bytost?

 

Nevim, co je to za xichta s mindrákama, ale dřív nebo pozdějc ho někdo z modu zamete pod koberec, jako podobny zevly, kterejch tu bylo habaduk. Neprikrmujte ho, ja uz taky nebudu. Vyprcha sam nebo mu nekdo pomuze :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirko Luděro, já ti fandím! :clap: Jsi pravej rebel bez příčiny, čerstvej divokej vítr ve vypulírovaným zkostnatělým světě! Tvoje slovní ekvilibristika při popisu hodinek kope prdel! Jéééď voééé!!!!  :punk: 

 

 

:lol2:  :lol2:  :lol2: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirko Luděro, já ti fandím! :clap: Jsi pravej rebel bez příčiny, čerstvej divokej vítr ve vypulírovaným zkostnatělým světě! Tvoje slovní ekvilibristika při popisu hodinek kope p...l! Jéééď voééé!!!!  :punk: 

 

 

:lol2:  :lol2:  :lol2: 

 

seš vuuuu voeee l :lol2:  ještě ho popouzej :clap:

Upraveno uživatelem Lu2cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dlubix

xichta s mindrákama, zevly,

 

 

Období dešťů skončilo, je hezky, tak se taky zklidníme. A hlavně prosím bez osobních urážek a vulgarismů.

 

 

Já už to nikdy neudělam veliteli, slibuju   :baby:  :crying_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A bude to horší a horší. Přenos dat už je rychlý, kapacity obrovský . . .

Taky mě to s.ere tak aspoň třeba neplatím kartama - po mých nákupech je každému prd a ještě neživím provizní zpracovatelské společnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasne. jak je mozny, ze mluvim do telefonu vo penezich, a za 20 min mi prijde sms s nabidkou nejmenovany banky? (uz 2x) klicovy slova, sledovani polohy... a paranoidni si v tomto pripade neprijdu...

Bud rad kamo, ze jsi nemluvil vo bukvicich! Dovedes si pak predstavit ty sms?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...