Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

na Seznamu si prohlídnu reportáž o tom, jak u Piešťan zemřely čtyři holky v autobuse, hlavou mi prolítne, jaká je to katastrofa pro ně, pro jejich rodiny a hned za vteřinu na mě ječí zelenej čurák z Alzy o letních vánocích v reklamě přilepené k reportáži.

 

Takže je mi smutně naštvano hned nadvakrát. Hlavně za to, že nějaká děcka nedojela ze školního výletu domů a z téhle debilní doby, kdy se mravnost  stává čím dál častěji slovem zapomenutým v  antikvariátu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

na Seznamu si prohlídnu reportáž o tom, jak u Piešťan zemřely čtyři holky v autobuse, hlavou mi prolítne, jaká je to katastrofa pro ně, pro jejich rodiny a hned za vteřinu na mě ječí zelenej č...k z Alzy o letních vánocích v reklamě přilepené k reportáži.

 

Takže je mi smutně naštvano hned nadvakrát. Hlavně za to, že nějaká děcka nedojela ze školního výletu domů a z téhle debilní doby, kdy se mravnost  stává čím dál častěji slovem zapomenutým v  antikvariátu

Dobře jsi popsal své pocity i situaci,kdy je reklama nade vše.Absolutně souhlasím ve všem.Původně jsem chtěl napsat,co mě naštvalo,ale po přečtení těchto řádků se jeví vše ostatní jako prkotina.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na Seznamu si prohlídnu reportáž o tom, jak u Piešťan zemřely čtyři holky v autobuse, hlavou mi prolítne, jaká je to katastrofa pro ně, pro jejich rodiny a hned za vteřinu na mě ječí zelenej č...k z Alzy o letních vánocích v reklamě přilepené k reportáži.

 

Takže je mi smutně naštvano hned nadvakrát. Hlavně za to, že nějaká děcka nedojela ze školního výletu domů a z téhle debilní doby, kdy se mravnost  stává čím dál častěji slovem zapomenutým v  antikvariátu

 

Tohle je vážně hrůza! Vlastně jde o parazitování na neštěstí druhých a snaha využít takovou situaci ve vlastní prospěch. FUJ, HNUS !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ač Alzu nesnáším tak si nemyslím že za tohle m?že ona. Taky pouštíme do éteru reklamy a nevím kam to google zeovna hodí. Zas neděláme videa tak nevím jestli se nějak rozděluje na jaké video jde konkrétní reklama. Spilš si myslím že maj přesplacený počet klipů a majitel webu to tam mixuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naštvali mě včerejší telefonáty s policií, ohledně kraválu oblíbených spoluobčanů od vedle. Přes den se prý nedá rešit, a před půlnocí, když tam byli 2x,

tak prý, když nepouští muziku a jenom řvou jak pominutí p..o, b......nte, k   o atd, tak se prý s tím taky nedá nic dělat.

Smutné je, že když se o tom bavím se sousedy, tak se i s distingovaných dam, předdůchodového věku, stávají agresívní dlaždiči a blahořečíme si navzájem, že nikdo nemáme doma flinty, protože by jsme už všichni seděli v base.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naštvali mě včerejší telefonáty s policií, ohledně kraválu oblíbených spoluobčanů od vedle. Přes den se prý nedá rešit, a před půlnocí, když tam byli 2x,

tak prý, když nepouští muziku a jenom řvou jak pominutí p..o, b......nte, k   o atd, tak se prý s tím taky nedá nic dělat.

Smutné je, že když se o tom bavím se sousedy, tak se i s distingovaných dam, předdůchodového věku, stávají agresívní dlaždiči a blahořečíme si navzájem, že nikdo nemáme doma flinty, protože by jsme už všichni seděli v base.

Ale ano, jen chtít: http://www.petice24.com/razatni_dodrovani_noniho_klidu_mezi_2200_a_600_hodinou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...tak nic.

Kdyz musis i v sobotu a nedeli vstavat v 5 rano a vzbudi te 3x soused, ktery si jde na balkon od plic ulevit, jaka je ta jeho stara k...a a 4x jeho pes, ktery se ho asi snazi napodobit, tak ver tomu, ze obcas ma clovek velkou chut tu flintu pouzit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...tak nic.

Asi tak :-)

 

Dříve se říkalo, že hrdinů jsou plné hřbitovy. Dnes jich jsou plné servery.

 

Kdysi jsem zažil štěkajícího psa na balkonu také. Pomohl intenzivní osvit baterkou do očí. I přes asi patnáctimetrovou vzdálenost dobrman za pár minut zmlknul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz musis i v sobotu a nedeli vstavat v 5 rano a vzbudi te 3x soused, ktery si jde na balkon od plic ulevit, jaka je ta jeho stara k...a a 4x jeho pes, ktery se ho asi snazi napodobit, tak ver tomu, ze obcas ma clovek velkou chut tu flintu pouzit...

 

Len ma utvrdzuješ v myšlienke, že my ľudia sme jedna veľká chujová banda, ktorá spoločne huntuje túto planétu a ani nevie žiť jeden vedľa druhého. Viem, že je to hrubá paušalizácia, ale považujem hlbší rozbor za zbytočný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...