Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

covece ja ti nevim, chapu jak to myslis, ale pul roku jsem bydlel v ulici, kde byla dlazba a byl z ni desnej bordel, vubec jsem neotviral okno do ulice...

 

já tam bydlim a nevadí mi to...nehledě na to, že asfalt je jen pro tramvaje, auta maj furt kostky

 

to jó, ale Jindřišská :(  (předevčírem jsem byl na věži, ten asfalt vypadá blbě i seshora.. )

 

právě...to dopadlo asi jako v Roudnici na náměstí, kostky prodali a koupili ty malý žuláky z Číny

 

sorry za OT - tramvaje tam už jezdí?

 

ještě tak měsíc ne, jde jim to od ruky, ale rozkopali začátek Vodičky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když mi vyvrátíš, že to jsou bláboly.

Jinak za svým si stojim, to platí obecně.

 

Echm, přečti si co jsi napsal. Patrně to mělo být něco jako: Pokud mne přesvědčíš o tom, že jsou to bláboly .... Takhle bys dosáhl pravého opaku :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozrizl jsem si palec :(

Dalsi duvod, proc si nekupovat levne cinske hodinky - maji tak tenke sklo, ze staci mirne zatlacit a roztristi se na spoustu tenkych a ostrych ulomku.

Jo a na dotaz jak a proc - rozebiral jsem asi 30 kusu levnych nefunkcnich cinskych hodinek na dily, ktere pouziji na skulptury ve stylu steampunku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozrizl jsem si palec :(

Dalsi duvod, proc si nekupovat levne cinske hodinky - maji tak tenke sklo, ze staci mirne zatlacit a roztristi se na spoustu tenkych a ostrych ulomku.

Jo a na dotaz jak a proc - rozebiral jsem asi 30 kusu levnych nefunkcnich cinskych hodinek na dily, ktere pouziji na skulptury ve stylu steampunku.

Si to slep sekundakem, tuhle jsem to zkousel a funguje to bezvadne.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Kua, temer pul hodiny, dokud to prestalo krvacet. A teklo to tak, ze krome papirovych kapesnicku neslo nic pouzit. Naplast behem 10 vterin protekla. Asi jsem trefil nejakou cevku... :(

Tak, a ted to dej k sobe a polej to vrstvickou sekundaku. Ja to s tebou myslim dobre, kurva.

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kua, temer pul hodiny, dokud to prestalo krvacet. A teklo to tak, ze krome papirovych kapesnicku neslo nic pouzit. Naplast behem 10 vterin protekla. Asi jsem trefil nejakou cevku... :(

já na tohle používám takovou tu zelenou tekutinu jak se dává dětem na odřeniny, vydezinfikuje ránu a ještě udělá takový jakoby lakovaný obal,

 

novikovův roztok /novikov/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kua, nic kapat nebudu, uz to netece, jen to pali, ale to taky prejde. Jen jsem si tady ve stezovaci kadibudce od plic odplivl a nasel dalsi odpoved na dotazy typu: proc jsou hodinky z PRC spatne...

Uz se v tom nehnipejte, jsem jelito, ze si nedavam pozor, ale uz jsem jich pred tim zvladl cca 20 a prestal jsem si davat pozor.

Tak, ulevilo se mi a o to tady v kadibudce jde :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...