Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Kua, nic kapat nebudu, uz to netece, jen to pali, ale to taky prejde. Jen jsem si tady ve stezovaci kadibudce od plic odplivl a nasel dalsi odpoved na dotazy typu: proc jsou hodinky z PRC spatne...

Uz se v tom nehnipejte, jsem jelito, ze si nedavam pozor, ale uz jsem jich pred tim zvladl cca 20 a prestal jsem si davat pozor.

Tak, ulevilo se mi a o to tady v kadibudce jde :D

Tu krev spíše zafixuj do té skulptury, bude působivější :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Tyhlety teploty, to mě deptá, na ně nejsem stavěný, to mě zabije. Teď měřím venku 21,1°C a to je šílený, je právě 01:20. Ani nechci vzpomínat na loňské léto, to jsem myslel, že nepřežiju. V místnosti, kde mám počítače, je nedýchatelno a to mám otevřeno do průvanu, ale ono jaksi nefouká, takže to je k ničemu. Já debil se neponaučil a nekoupil klimatizaci. Na tohle nejsem fakt stavěný, zásadně celou zimu netopím a to jsou u nás fakt pořádně mrze, přes -20°C žádný problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Loni jsem si v práci udělal na čele malou tržnou ranku a doktorka na středisku vzala vteřinové lepidlo. Divil jsem se, ale fungovalo to a je to bez jizvy.

Milis dost často žertuje, ale tohle je pravda.

Já si vteřinovým lepidlem lepím odstávající uši, drží to výborně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Loni jsem si v práci udělal na čele malou tržnou ranku a doktorka na středisku vzala vteřinové lepidlo. Divil jsem se, ale fungovalo to a je to bez jizvy.

Milis dost často žertuje, ale tohle je pravda.

 

Ja rikal,ze je to pravda,jak psal Zmizik o tom prapuvodnim ucelu sekundaku,slysel jsem to kdysi taky,ono to zni blaznive,ale logiku to ma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhlety teploty, to mě deptá, na ně nejsem stavěný, to mě zabije. Teď měřím venku 21,1°C a to je šílený, je právě 01:20. Ani nechci vzpomínat na loňské léto, to jsem myslel, že nepřežiju. V místnosti, kde mám počítače, je nedýchatelno a to mám otevřeno do průvanu, ale ono jaksi nefouká, takže to je k ničemu. Já debil se neponaučil a nekoupil klimatizaci. Na tohle nejsem fakt stavěný, zásadně celou zimu netopím a to jsou u nás fakt pořádně mrze, přes -20°C žádný problém.

 

Každej rok si v květnu říkám, jakej jsem idiot, že jsem nepořídil klimošku a že na příští léto už určitě. Přes den v práci pohoda, ale večer se doma nedá spát...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

 

Milis dost často žertuje, ale tohle je pravda.

taky říkal, že když tě kousne had, tak mu máš na....t do očí...... že se to prej jako vynuluje

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je nepříjemný, přeji brzký uzdravení.

Jeslti můžu, podrobnosti? (skála/překližka?, chyba?, špatný jištění?). Jako lezce mě to zajímá.

Dík. Skaly,travertín. Dobre sme si zaliezli, zmákli sme aj to, čo min. sezónu ešte nie. Posun poteší. Uspokojení sme šli na takú nevinnú cestu a tam k prvému isteniu som zvolil cestu viac bokom, a potom tenkou lištou prejsť k nitu. Zlý došľap, chyty na dva prsty = musel som od steny odskočiť (asi z 3m), ale po šikmom dopade som to rafol do blízkych kameňov. Ešte dobre, že nosím helmu. Chybami sa človek učí. Ešte že to tak dopadlo.

 

Edit. vďaka Gougy za povzbudenie

Upraveno uživatelem StanoBare
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík. Skaly,travertín. Dobre sme si zaliezli, zmákli sme aj to, čo min. sezónu ešte nie. Posun poteší. Uspokojení sme šli na takú nevinnú cestu a tam k prvému isteniu som zvolil cestu viac bokom, a potom tenkou lištou prejsť k nitu. Zlý došľap, chyty na dva prsty = musel som od steny odskočiť (asi z 3m), ale po šikmom dopade som to rafol do blízkych kameňov. Ešte dobre, že nosím helmu. Chybami sa človek učí. Ešte že to tak dopadlo.

 

Edit. vďaka Gougy za povzbudenie

Ou, tak to je nepříjemný. V neděli jsem měl podobný problém - cesta 4+ (řekli jsme si, že na dolezení dáme lehčí cestu), celkem nejistý nástup k prvnímu nýtu - nikdo jsme se k němu nedostali, já nejblíž ale do místa kam už to dál nešlo a odskok byl na spadnutí. Nakonec se mi povedlo slézt v pohodě - což je těžší než tam vylézt :D . Helmu beru jako samozřejmnost :)

Tak se dej rychle do kopy, ať si brzy zase na skalách. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ou, tak to je nepříjemný. V neděli jsem měl podobný problém - cesta 4+ (řekli jsme si, že na dolezení dáme lehčí cestu), celkem nejistý nástup k prvnímu nýtu - nikdo jsme se k němu nedostali, já nejblíž ale do místa kam už to dál nešlo a odskok byl na spadnutí. Nakonec se mi povedlo slézt v pohodě - což je těžší než tam vylézt :D . Helmu beru jako samozřejmnost :)

Tak se dej rychle do kopy, ať si brzy zase na skalách. :)

čoveče cos tam lez?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čoveče cos tam lez?

Hele v Perštejně Koutová. Má 3 varianty ale nástup je takovej všelijakej. Nástup přímo je za 7, nástup z prava za 4+, ale nepřišli jsme na ten přelez zpět do cesty k nýtu, rsp. k bezpečnému místu odkud cvaknout.

 

Jinak jsem si dal Maturitní, a asi měsíc zpět jsem na prvního odseděl Fugase :D :( :D

Upraveno uživatelem Z. Paul
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele v Perštejně Koutová. Má 3 varianty ale nástup je takovej všelijakej. Nástup přímo je za 7, nástup z prava za 4+, ale nepřišli jsme na ten přelez zpět do cesty k nýtu, rsp. k bezpečnému místu odkud cvaknout.

Teď se mi to nechce hledat v průvodci ale na netu koukam, že by to mělo být vepředu u Maturitní. Tak tu neznam, měli ste se na to vykváknout hned a válet se jenom ve vodě :cool02:

 

 

...jinak jsem si dal Maturitní, a asi měsíc zpět jsem na prvního odseděl Fugase :D :( :D

Jsem ti neříkal jak jsem na jaře lezl Fugase, přelézám nahoře hranu ke štandu a najednou sedím o 3 expresky níž? Před celým Horoklubem, měli tam metodiku :D Bylo mě slyšet na celý údolí :D

Upraveno uživatelem PNS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď se mi to nechce hledat v průvodci ale na netu koukam, že by to mělo být vepředu u Maturitní. Tak tu neznam, měli ste se na to vykváknout hned a válet se jenom ve vodě :cool02:

Dali jsme klasiku Vánoční, pak vedle na pravo tou průrvou něco, pak koupačku :D , pak Maturitní a pak jsme chtěli tuhle, rsp. já už byl svlečenej že končim, ale jak jsem viděl že ta cesta bude průser tak jsem to taky zkusil :D neúspěšně a s velkym štěštím a asistencí jističů/chytačů jsem se bezpečně dostal na zem. :) ale příště to chci zkusit znova  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...