Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Rozkopana Praha. Přestože jsou prázdniny a polovina lidí je v luftě, jel jsem dneska do fachy 85 minut místo standardních 35 minut. Vytrhané koleje, omezení, pitomci, co se snaží nacpat přede mně, no po ránu mám pěkně zvedlý adrenalin!

A koncem cervence bude bohuzel jeste hur.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozkopana Praha. Přestože jsou prázdniny a polovina lidí je v luftě, jel jsem dneska do fachy 85 minut místo standardních 35 minut. Vytrhané koleje, omezení, pitomci, co se snaží nacpat přede mně, no po ránu mám pěkně zvedlý adrenalin!

Tak pod tohle se podepíšu.....

Bydlím na Střížkově, a vypadá to, že se někdo na magistrátu rozhodl, že ho odřízne od zbytku Prahy.

Zatracení Ilumináti......  :punk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A koncem cervence bude bohuzel jeste hur.

 

Tvl nestraš, já mám pocit, že už víc jak tři roky nedělám ve Vršovicích nic jiného, než že hledám nové objízdné trasy, jak se dostat domů nebo z domu. Nedej bože, aby člověk potom jel směr D1, to už je kombo vhodné k uspokojení sebevražedných nutkání.

 

No a dnes mě naštvalo, že nám ukradli přijímač dálkového ovládání vrat do dvora. Nechápu nechápu nechápu. No když už nic, tak budeme mít aspoň nové, bohužel teď se do dvora dostane kdokoliv, velice příjemný pocit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V úterý poslanej balík GLS kurýrem z Říma, v Praze ho budu mít, dle nesympatický operátory, snad v pondělí. Tak nějak jsem si myslel, že by to mohlo jít i rychlejc, mezi dvěma hlavníma městama po EU. Tak aspoň se budu mít proč těšit v pondělí do práce:)

Tyvoe, tak že možná zejtra, přičemž dle trackingu vyjel z depa v Německu ve čtvrtek večer. Dneska prej snad překročí hranice. Na to, že to nesou pěšky, to vlastně neni zas tak špatný..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl nestraš, já mám pocit, že už víc jak tři roky nedělám ve Vršovicích nic jiného, než že hledám nové objízdné trasy, jak se dostat domů nebo z domu. Nedej bože, aby člověk potom jel směr D1, to už je kombo vhodné k uspokojení sebevražedných nutkání.

 

No a dnes mě naštvalo, že nám ukradli přijímač dálkového ovládání vrat do dvora. Nechápu nechápu nechápu. No když už nic, tak budeme mít aspoň nové, bohužel teď se do dvora dostane kdokoliv, velice příjemný pocit...

Jen u nás se připravuje rozkopání Kodaňské, dodělání ( uzavírky Moskevské a Francouzské, měla by se začít dělat Topolová,Jahodová, Počernická,...... - jen jmenuju hlavní tahy ). Co se týče magistrátních komunikací, o tom toho moc nevím, ale jinak, koordinace mezi jednotlivejma městskejma částma a magistrátem NEEXISTUJE.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen u nás se připravuje rozkopání Kodaňské, dodělání ( uzavírky Moskevské a Francouzské, měla by se začít dělat Topolová,Jahodová, Počernická,...... - jen jmenuju hlavní tahy ). Co se týče magistrátních komunikací, o tom toho moc nevím, ale jinak, koordinace mezi jednotlivejma městskejma částma a magistrátem NEEXISTUJE.

 

Jo, pánové, když jsem před 5 lety opouštěl definitivně Prahu a stěhoval se do Jižních čech, tak jsem si pořád kladl otázku, zda dělám správně. Když mi cesta ze Smíchova do Průhonic trvala téměř 3 hodiny, tak už jsem si byl jistý že ano ;)

 

Tyvoe, tak že možná zejtra, přičemž dle trackingu vyjel z depa v Německu ve čtvrtek večer. Dneska prej snad překročí hranice. Na to, že to nesou pěšky, to vlastně neni zas tak špatný..

 

Podle trackingu mi jedna zásilka přistála na letišti v Praze už 1.7. Dnes je 14.7. a ještě o ní vůbec nic nevím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Rozkopana Praha. Přestože jsou prázdniny a polovina lidí je v luftě, jel jsem dneska do fachy 85 minut místo standardních 35 minut. Vytrhané koleje, omezení, pitomci, co se snaží nacpat přede mně, no po ránu mám pěkně zvedlý adrenalin!

Nad tím jsem zlomil hůl, pořídil si Opencard a mám svatý klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl nestraš, já mám pocit, že už víc jak tři roky nedělám ve Vršovicích nic jiného, než že hledám nové objízdné trasy, jak se dostat domů nebo z domu. Nedej bože, aby člověk potom jel směr D1, to už je kombo vhodné k uspokojení sebevražedných nutkání.

 

No a dnes mě naštvalo, že nám ukradli přijímač dálkového ovládání vrat do dvora. Nechápu nechápu nechápu. No když už nic, tak budeme mít aspoň nové, bohužel teď se do dvora dostane kdokoliv, velice příjemný pocit...

 

Jen u nás se připravuje rozkopání Kodaňské, dodělání ( uzavírky Moskevské a Francouzské, měla by se začít dělat Topolová,Jahodová, Počernická,...... - jen jmenuju hlavní tahy ). Co se týče magistrátních komunikací, o tom toho moc nevím, ale jinak, koordinace mezi jednotlivejma městskejma částma a magistrátem NEEXISTUJE.

Nééééééééééé. Musím do ďolíčku pro permici.... :taz:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem do tohoto vlákna dlouho nechodil, ale dneska si to už nemůžu odpustit. Sháníme pro přítelkyni kanclík v Českém Těšíně, a jelikož v něm nechce sedět sama, chceme zorganizovat sdílení kanceláře. Sehnali jsme hezký kanclík v perfektním místě, za adekvátní cenu. Propočítali jsme to a nabídli. Zkusili jsme rozeslat po známých a nakonec na zkoušku jsme to hodili na facebookový profil Český Těšín. Jenom obecnou nabídku s informacemi na vyžádání. Hned se ozvali dva lidi, z jednoho možná něco bude. Druhý to ale vyřešil. Přítelkyně mu poslala nějaké bližší info, načež ten... osoba do komentáře naší nabídky na FB začal psát, že je to cituji "vychcan0st", že se přece dá sehnat kancl za tolik a tolik a že my chceme víc! Neumím to podat tak bezprostředně, ale výsledek je takový, že nabídku jsme stáhli a jsem naprosto znechucený a mám se chuť odstěhovat tady z toho kraje plného blbů a nevzdělanců. A čím je někdo hloupější, jím je suverénnější. No, je mi z toho na blití...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nad tím jsem zlomil hůl, pořídil si Opencard a mám svatý klid.

Já když mám někam jet mastnou tyčí, jsem úplně ztracen. Ještě tak dojedu dvaadvácou na Malostranskou a tam skočím do metra. Ale teď, když vytrhali koleje a jezdí Xka, bych to nedal. Jednou jsem jel do hospody z Břevnova na Smíchov autobusem. Trvalo to hodinu s třema přestupama. Zpátky jsem jel radši taxíkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martine, prosím Tě, už nic nepiš :D stačí, že je pondělí!

Když já si tím při pondělku ulevuju :lol2: , nedělám to schválně ani nejsem zlomyslnej, jen se to na mě v práci valí a já potřebuju upustit ventil, bohužel ( nadšenej telefonát na toto téma dnes ani jeden, zato mám pár novejch výrazů pro sebe, jako úředníka ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sobota - ráno mě odvezla ErZeta s podezřením na infarkt (naštěstí dobrý).

Neděle - v Zoo jsem chytil asi nějaké svinstvo z jejich výborného rizota, takže mám horečku jak sviňa, bleju a seru.

Pondělí - volali mi z hodinářství, že hodinky, které mely být hotové zítra budou až příští týden.

No nenaštvalo ba vás to ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...