Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Oba kotníky mám z toho včerejšího tance mezi Primkama úplně rozviklané, včera mi to vůbec nedošlo ale dnes to cítím, nějak se to přes noc rozleželo a nemůžu udělat kloudně pár kroků. Do toho pár nepříjemných zpráv z brandže, a provoz tak neuvěřitelně plynulý, že jsem v práci o hodinu dřív než potřebuju. To jsou rána..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky kluci, byli vyslyšeny naše modlitby :cheers:  Kámoš je dobitej pěkně, prasklá lebka, težkej otřes mozku, pár zlámanejch kostí, ale to nejdůležitější, jak mě v noci všichni ztrašily, že má krvácení do mozku se nepotvrdilo, to je důležité" Ještě ho čekají různé testy, ale jak už zvládne selfíčko, myslím, že bude cajk :D

post-364-0-66840100-1411112397_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

 

Něco takového bych zrovna potřeboval, nechceš mi poslat nějaké peníze? Slibuju, že už se pak vůbec neozvu... :angel:

to som ja chcel napisat... nad 75 korun uz sa neozvem!!!

Upraveno uživatelem maxigabrielg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky kluci, byli vyslyšeny naše modlitby :cheers:  Kámoš je dobitej pěkně, prasklá lebka, težkej otřes mozku, pár zlámanejch kostí, ale to nejdůležitější, jak mě v noci všichni ztrašily, že má krvácení do mozku se nepotvrdilo, to je důležité" Ještě ho čekají různé testy, ale jak už zvládne selfíčko, myslím, že bude cajk :D

drzim prsty ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska taková pohodová cesta z Hluboký do Prahy a potkám tohohle kokota. Kdybych jel pomalejc a potkal ho o 20 metrů nazad, nemám už kam uhnout, neb si pěkně oblouček dal skoro až k levýmu svodidlu, než si všimnul a strhnul řízení doprava. Snad teda aspoň zvládnul poslat tu SMSku, kterou nejspíš psal (neb měl v pravačce telefon a čuměl na něj).

 

https://www.youtube.com/watch?v=gtwWk0CiX84

Upraveno uživatelem KFL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska taková pohodová cesta z Hluboký do Prahy a potkám tohohle kokota. Kdybych jel pomalejc a potkal ho o 20 metrů nazad, nemám už kam uhnout, neb si pěkně oblouček dal skoro až k levýmu svodidlu, než si všimnul a strhnul řízení doprava. Snad teda aspoň zvládnul poslat tu SMSku, kterou nejspíš psal (neb měl v pravačce telefon a čuměl na něj).

 

https://www.youtube.com/watch?v=gtwWk0CiX84

Asi se prostě zase kochal, borový zaváněl háj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...