Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Návštěvník dlubix

Cikáni jsou dobytek, na to statistiky netřeba. Nevim, co tu furt rozebíráte. Jestli se ta od Milise liší o jedno procento, nic to na tom nemění.

Kdo je má nebo měl ve svém okolí, musí souhlasit. Kdo tvrdí opak, je jen populista. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cikáni jsou dobytek, na to statistiky netřeba. Nevim, co tu furt rozebíráte. Jestli se ta od Milise liší o jedno procento, nic to na tom nemění.

Kdo je má nebo měl ve svém okolí, musí souhlasit. Kdo tvrdí opak, je jen populista. 

 

Třeba vyjádření "cikáni jsou dobytek" mi vadí o dost míň - je to subjektivní výrok, se kterým se můžu ztotožnit, nebo ne. Shora citované pokusy o vyjádření téhož "vědeckou", či "objektivizovanou" formou jsou na stejné úrovni jako nacistická pseudověda - pokouší se tvrdit, že jejich stanovisko nelze popřít. Je mi celkem jedno, co si kdo myslí o Cikánech, ale fakt mě se.e, když někdo znásilňuje kritický rozum...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dlubix

Třeba vyjádření "cikáni jsou dobytek" mi vadí o dost míň - je to subjektivní výrok, se kterým se můžu ztotožnit, nebo ne. Shora citované pokusy o vyjádření téhož "vědeckou", či "objektivizovanou" formou jsou na stejné úrovni jako nacistická pseudověda - pokouší se tvrdit, že jejich stanovisko nelze popřít. Je mi celkem jedno, co si kdo myslí o Cikánech, ale fakt mě se.e, když někdo znásilňuje kritický rozum...

Jo, souhlasim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši, já jsem 26 let bydlel na Dělnické v Porubě - ostraváci vědí :) . Dál nepokračuji. On ten svět "zespodu" vypadá opravdu trochu jinak, než třeba z klimatizovaných kanceláří s výhledem na Vltavu, nebo ze stylových yuppie kaváren kde je podmínkou nosit čtyřhranné brýle s barevnými obroučkami. Za mne k tématu vše....

Upraveno uživatelem wizard-ov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podobné pseudovědecké "statistiky" jsou nebezpečné tím, že míchají dohromady některé celkem pravdivé a ověřitelné údaje (např. 3% jen populace v ČR tvoří Romové, žije jich zde cca 286.000 jež se hlásí ke své národnosti.) dohromady s výkřiky, které neobstojí ve formální logice (např. 32% manželství v některých romských skupinách uzavírají příbuzní) - co to jako má být za argument "32 % v některých...?" a konečně smyšlených blábolů (např. 21% pouličních romských prostitutek má za pasáka svého příbuzného v prvním nebo druhém rodinném pokolení.) - nevím o statistice, která by zkoumala příbuzenské vztahy "sociálních pracovnic" a jejich "managerů" do druhého pokolení a pochybuji, že ji udělal někdo z dotyčného serveru (a pokud ano, pochybuji o její reprezantativitě)... takže mysleme si, co chceme, ale pozor na intelektuální úroveň diskuse. 

Přesně.

Ještě můžu píchnout do vosího hnízda: třeba

-cikáni se o své důchodce starají a nedávají je do domova důchodců.

-většinu pouliční kriminality (vzkrádání aut, sklepů, balkónů,garáží apod.) Dělají bílé smažky. Naše nepovedené děti, sourozenci, děti sousedů apod. Ruku na srdce, kdo by nenašel ve svém okolí takovýhle případ.

-kdyby se zredukovalo množství zločinů tzv. býlých límečků, tak může každej cigoš dostat klidně 25000,- podporu a ještě by jsme mohli mít v každým městě trasu metra a daně poloviční.

 

Takže za sebe - je mi jedno kdo je jakej a odkud, když dělá bordel má dostat přes prsty bez rozdílu. Jako by už nestačilo, že s dobrým právníkem je ta spravedlnost trochu víc slepá než bez něj.

 

 

Čas tady nám tak pěkně libozvučně, ale zároveň nekompromisně odtikává a opravdu chcete aby ta diskuse tady sklouzla k takový primitivní nenávisti.

 

Pro šťouraly jsem bílej Čech, kam až rodný listy sahaj a na sluníčku se musím hodně mazat :cheers: .

 

POJĎTE ODBOČIT : Naštvalo mě, že nemám v ledničce nic k obědu. Co jste měli Vy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cikanu serou kazdyho,ja tomu rozumim,ale mluvit o nich jako o opicich se mi teda silne prici.A je to asi milionkrat horsi,nez kdyz tady nekdo napise jakoze hrozne sprosty slovo a dostane ban.No nic aspon vim,mezi kym a kde se pohybuju.

 

Edit:Hasici tobe asi nebudu rozumet nikdy co chces

Upraveno uživatelem panedge
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši, já jsem 26 let bydlel na Dělnické v Porubě - ostraváci vědí :) . Dál nepokračuji. On ten svět "zespodu" vypadá opravdu trochu jinak, než třeba z klimatizovaných kanceláří s výhledem na Vltavu, nebo ze stylových yuppie kaváren kde je podmínkou nosit čtyřhranné brýle s barevnými obroučkami. Za mne k tématu vše....

28 let jsem bydlel o pár ulic vedle, ty znalče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dlubix

Nikdo, nemá to žádnou vypovídací hodnotu, jak jsem se snažil svou odpovědí naznačit, ty chytráku.

 

Já vim, chtěl jsem jenom pokračovat v číselný řadě, přišlo mi to zajímavý. Že seš, chytráku, čertomilec, ti nikdo nebere. 

 

EDIT: neprovozuješ bazar nebo zastavárnu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja souhlasím s Dlubixem. Bydlel sem vedle nich v Praze na Andělu a bylo to peklo. To nemá s rasismem nic společného.

Hele, Franto, mně nevadí, když někdo řekne, že bydlel vedle cikánské rodiny, která dělala bordel a že to byli pěkný - dosaď si sám. Ale pokud někdo napíše, paušálně, jako Dlubix, že cikáni jsou dobytek, je to prostě hňup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...