Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

budeš se divit ale ne.. snad jedině česká pošta.. ppl, dpd toptrans geis gerbruder weiss nejezdí určitě..

 

hele představ si že i  ty řidiči maj dneska silvestra a mají právo na dovolený..je to divný ale je to tak

Dneska mi přišel jeden balík od pošty, jeden od DHL. S tim, že dneska nikdo nejezdí to nebude tak horký.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Natržená rotátorová manžeta na pravém rameni.... :mummy:

 

to znám. Dva měsíce bez cvičení, rehabilitace a trochu kortikoidu a bude to fajn ;-)

Měl jsem natrženou vnitřní i vnějši, v levém i pravém raměni. Myslel jsem, že si půjdu zažádat o invalidní důchod. Určitě doporučuji rehabky, klídeček a s kortikoidy bych nespěchal. Obstřiky nejsou zrovna nějaké vitamíny, ale pěkné svinstvo. Rádo to recidivuje, tak ať máš něco v záloze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spiatočkové svetlo je v 5. dverách. Tam je aj originál kostriaci bod, ktorý ukostruje iné svetlá, stierač atď. Takže kostru kamery som dal na kostriaci bod a + som dal na plus svetla spiatočky. Tam ozaj nieje čo zle zapojiť. Rádio aj kamera je čína. Zaujímavé je, že pokiaľ je motor vypnutý tak to funguje, ale ako naštartujem tak je len čierny obraz.

naprostá pravda, jakej je typ toho rádia?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem natrženou vnitřní i vnějši, v levém i pravém raměni. Myslel jsem, že si půjdu zažádat o invalidní důchod. Určitě doporučuji rehabky, klídeček a s kortikoidy bych nespěchal. Obstřiky nejsou zrovna nějaké vitamíny, ale pěkné svinstvo. Rádo to recidivuje, tak ať máš něco v záloze.

 

Jak se to přihodí? Velkou zátěží nebo nějakým špatným pohybem...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obojí. Kvůli velké zátěži byl cvik proveden technicky špatně. Před tím podcenění regenerace a když už člověku není sedmnáct.. Tak křup. A bylo to.

Tak nějak...já hrál 25 let volejbal, pak jeden blbej pohyb a ....křup. A bylo to.

post-10202-0-46625800-1420135403_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spiatočkové svetlo je v 5. dverách. Tam je aj originál kostriaci bod, ktorý ukostruje iné svetlá, stierač atď. Takže kostru kamery som dal na kostriaci bod a + som dal na plus svetla spiatočky. Tam ozaj nieje čo zle zapojiť. Rádio aj kamera je čína. Zaujímavé je, že pokiaľ je motor vypnutý tak to funguje, ale ako naštartujem tak je len čierny obraz.

Měřák (žárovička- pro nevybavené) a proměřit napájení - tím vyloučíš chybu...

Má kamera info o nastartování? Asi ne, tak to nebude vinou kamery... bych tipoval nějakou "bezpečnostní funkci" radia. Něco jako že vypne videosignal do displeje za jízdy (abys nečuměl na TV při řízení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...