Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Prijedu domu z vecerniho treninku smrad jak z kafilerky..

Po ctvrthodine ohledani jsem zjistil, ze je to opravdu motoru. po dalsi prohlidce jsem zjistil, ze mezi motorem a kabinou je zaseklej upecenej ptak - vyndal jsem ho, horko tezko - a byla to takova velikosti slepice, peri pruhovany, jestli mladej bazant, nebo nejakej dravec..

Mam 2 problemy - jeden akademickej - jak se tam proboha dostal? Auto neporuseny, do niceho jsem to nenapalil, motor je zadeklovanej.. Jezek v kleci normalne

Druhej problem, co s tim perim a pripecenejma vecma - mam je tam nechat, nebo servis?

 

stalo se mi minulý měsíc, resp. kamarád si půjčil auto a když otevřel kapotu, tak tam byl, chudák pták, mrtev...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele ja to vim moc dobre. Reagoval jsem tehdy na "oslavnou odu" a navezl jsem se samozrejme do katolicke cirkve! Viru respektuju, to je kazdelo vec.

Takze si o me prestan otirat hubu. Dik :-)

Navazal si sa do katolickej cirkve a jej pochybeni, ale debata bola o krestanskych hodnotach ktore tvoria zaklad nasho moralneho kodexu. A vazne sa cudujes preco mam pocit ze si mimo? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle mě už ale fakt ser míchá..

za tři dny od objednání jsou přes půl světa tady a teď už víc jak měsíc čekám. co s tím tady ty k.koti dělaj?

7.1. jsem poslal doklad o zaplacení a najednou nic..

jde si na to někde stěžovat?

 

post-5667-0-93097100-1421156203_thumb.jpg

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle mě už ale fakt ser míchá..

za tři dny od objednání jsou přes půl světa tady a teď už víc jak měsíc čekám. co s tím tady ty k.koti dělaj?

7.1. jsem poslal doklad o zaplacení a najednou nic..

jde si na to někde stěžovat?

 

attachicon.gifpošta 1.jpg

Poslal si jim doklad poštou nebo mailem? Když tak jim napiš na mail a doptej se zda je to všechno nebo zda budou potřebovat dokladovat ještě něco jiného. Stěžoval bych si, až bych měl hodinky v ruce. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navazal si sa do katolickej cirkve a jej pochybeni, ale debata bola o krestanskych hodnotach ktore tvoria zaklad nasho moralneho kodexu. A vazne sa cudujes preco mam pocit ze si mimo? :)

tvuj pocit je mi u pr......

Navic podle me je katolicka cirkev nositelem krestanskych hodnot a uceni jako takoveho. Je to dominantni mocenska klika, ktera si krestanske uceni tak nejak privlastnila. Takze podle meho je to jedno a to same. 

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před koncem roku jsem zjistil že mám propadlej řidičák, pak se pokazilo auto a já zjistil že nemám malej ani velkej techničák a tmobile mi den po vánocích místo převedení odpojil číslo resp ho někam prý nepropsal takže se mi sice lidi dovolají ale já si nezavolám a ani mi nechodí sms. jako kdo by ale posílal po silvestru sms žejo.  14 dní t mobile blekotá že je o chybě ví a že ji opraví ale neví kdy. zítra jedu na lyže to itošky a roaming mi taky nemůžou zapnout takže se mi nikdo nedovolá.

dnes jsem ze zoufalství napsal třem ředitelům t mobilu. přijde mi divný že ve firmě s milionem sim karet nebo kdo ví kolik neumí jednu připojit aby fungovala

Upraveno uživatelem SCIFI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupelna se delala, kdyz byl panesek na dovolene, takze se nefotilo. Kazdopadne jsem tak vycvicenej, ze si v lete pujcim nejakej detektor a probehnu steny a stropy, a zamerim si to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupelna se delala, kdyz byl panesek na dovolene, takze se nefotilo. Kazdopadne jsem tak vycvicenej, ze si v lete pujcim nejakej detektor a probehnu steny a stropy, a zamerim si to.

Jj, to se dělá vždycky....potom.. :D Každopádně díky za příběh, jako bych to doma slyšel :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Běžné ruské hodinky levněji, než pár stovek kč jako stojí dnes u českých "obchodníčků" těžko pořídíš, protože u nás jich je hodně a nikoho v podstatě nezajímají. To vzácnější typy bolševických hodinek jsou naopak v Rusku i jinde ve světě daleko dražší než u nás. Naše Primky se do Sovětského svazu vyváželi minimálně nebo spíš vůbec ne. Tak odkud by to ti Rusáci nebo Ukrajinci brali? Leda že by ti vybrali trezůrek a prodávali nazpátek..

No- já už jsem si všiml že leccos začíná, pár pěkných kousků a dílů co jsem nemohl sehnat jsem ukořistil. Jo, pár českým obchodníčkům co si mysleli že mají na všechno patent holt situace asi neposlouží. Kolik se muselo udělat Poljotů...a kolik asi náhradních dílů...a Poběd a Raket....Když vidím, kolik kšeftaříčků tady žilo a žije z toho že se stavěly nové hodinky z dílů koupených za babku a schovaných pár let ve sklepě, a přenesu to na sovětské měřítko, už se strašně těším.

  Trezůrek je bezpečnej. Nemám strach :lol2:  to by fakt musela být doslova vojenská akce :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

si to hlavně vyfoť, ať příště víš..................tak to říkám každýmu kde děláme elektroinstalaci, aby věděli kde nic nevrtat.....

 

ale je to málo platný, málo platný, málo platný....................

Tesat do kamene :D

Mé obavy při vrtání do minuty rozptýlí otec s plnou galerií kabelů :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tvuj pocit je mi u pr......

Navic podle me je katolicka cirkev nositelem krestanskych hodnot a uceni jako takoveho. Je to dominantni mocenska klika, ktera si krestanske uceni tak nejak privlastnila. Takze podle meho je to jedno a to same.

..

http://youtu.be/0cVzJPTDrhg

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...