Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Začátkem listopadu jsem si v LePremier objednal zimní boty. Po Vánocích je mají na webu, přesně ty co jsem chtěl i v mé velikosti. Prima, zavolám tam, ano, už je všechny naskladňujeme, po Silvestru jsou v obchodě, tak se stavte. Tak tam dneska přijdu, dřív jsem to nestihl, čuměj na mě jak na vola, že ještě nepřišly a já si připadám obdobně. Takže telefonování, na webu ty moje najednou nejsou, nejsou ani skladem, prej je ihned objednávají v Anglii a že jestli je výrobce bude ochotnej pustit ze skladu, protože jsou poslední, tak v únoru jsou tady. Jinými slovy na jaro budu mít zimní boty. Fakt super, když už teď jsou slevy, kam se podívám. Pak jsem si ještě vyslechl, že sněžit bude až v únoru, takže je ještě užiju.

 

Čím to, že si připadám jak debil, kterej tam pár pěkných tisíc utratil, dneska byl ochotnej tam nechat minimálně sedm litrů za boty a nevím kolik dalších tisíc za oblek. Tak nějak, už ze dřív, začínám mít pocit, že celej LePremier je leštěná bída a dnešní návštěva mi to potvrdila. Mám neodolatelné nutkání je s těma botama poslat kam slunce nesvítí a pro oblek si půjdu jinam.

 

Edit: Sakra jak to tady teď sepisuju a čtu po sobě, tak mě fakt nakrkli. Nemám rád, když ze mě někdo dělá vola.

Upraveno uživatelem Wanderer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prej je ihned objednávají v Anglii a že jestli je výrobce bude ochotnej pustit ze skladu, protože jsou poslední, tak v únoru jsou tady.

Jestli jsou ty boty na webu loake.co.uk, tak si je objednej přímo a neřeš. Akorát kurz bude na pytel.

Loake sice neposílá mimo UK, ale s tím ti můžu pomoct - mám UK forwardovací adresu.

 

Popř. by je mohl mít herringshoes.co.uk, mrkni. Shipping (24h DHL) za 15 liber.

Upraveno uživatelem KFL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napis tu zkušenost na web Muzivcesku. Aspon panu majiteli trochu spadne hrebinek, ted si mysli, ze je mistr světa :-)

 

každopádně zpětná vazba pomůže, ale podobná zkušenost je na palici. Asi mají dojem, že nemají v rámci ČR konkurenci nebo co, přitom....

Jen málokdo si může dovolit přicházet o stálé zákazníky, tak třeba jsou na tom fééést dobře :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já chápu, že na poměry uživatelů tohoto webu to nejsou nic tak extra boty. Ale zase nepřijde mi u nás běžné koupit obuv v hodnotě kolem minimálního platu. Když se mě někdo zeptá, co jsem za boty dal, tak už radši cenu neříkám, zamluvím to, protože si budou stejně ťukat na čelo, že jsem debil. To je podobný jak s hodinkama.

 

Tak já tam nakráčím s prachama v kapse, který jsem ochotnej tam nechat a oni mě nechají odejít a ještě vtipkují. Chápu, že výrobce nestíhá. Ale nechápu, proč mě někdo tahá dva měsíce za nohu a hraje si na gentlemana a guru klasického odívání.

 

Já už na ně fakt kašlu. A těch peněz, co jsem tam nechal. No šéfovi jsem napsal (slušně, ale měl jsem se co držet), tak jsem zvědavej.

 

KFL: díky za ochotu, když tak se ozvu do SZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já chápu, že na poměry uživatelů tohoto webu to nejsou nic tak extra boty. Ale zase nepřijde mi u nás běžné koupit obuv v hodnotě kolem minimálního platu. Když se mě někdo zeptá, co jsem za boty dal, tak už radši cenu neříkám, zamluvím to, protože si budou stejně ťukat na čelo, že jsem debil. To je podobný jak s hodinkama.

 

Tak já tam nakráčím s prachama v kapse, který jsem ochotnej tam nechat a oni mě nechají odejít a ještě vtipkují. Chápu, že výrobce nestíhá. Ale nechápu, proč mě někdo tahá dva měsíce za nohu a hraje si na gentlemana a guru klasického odívání.

 

Já už na ně fakt kašlu. A těch peněz, co jsem tam nechal. No šéfovi jsem napsal (slušně, ale měl jsem se co držet), tak jsem zvědavej.

 

KFL: díky za ochotu, když tak se ozvu do SZ.

 

Nehcci se pana Lohnického nebo celé LePremier nějak zastávat. Jasně celá tahle situace naštve ba co nasere, ale přijde mi to trochen přehnaná hysterie. Chyba se vloudila, bohužel může se stát.

Z le premier mám taky čtvery boty a sem maximalně spokojený s obsluho a korektním jednáním. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V LePremier jsem byl před vánocemi omrknout MORRISON BROWN SUEDE, které mají poslední kus v mé velikosti v akci. Boty pěkné, ale odlepená špička (ten světlý rantl nad podrážkou) mě odradila od koupě, když jsem to ukázal prodavači, tak jen pokrčil rameny a prý je to normální... Tak nevím, co si o tom myslet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Casto je to jen o tom, ze majitel proste potrebuje mit nejakou zpetnou vazbu o tom, jak to u nej chodi, kdyz tam neni. Proto bych skutecne nevahal a v dobre vire mu napsal. Pokud se i on bude chovat jako debil, tak pak je jasne, ze je potreba nakupovat jinde :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

+1 !

-1 !

Podľa mňa nemá instant pravdu. Západná civilizácia sa na "kresťanskú morálku" len hrá. Ak by totiž bola pravda, že ju máme a sa podľa nej správame. Nebolo by toľko vraždenia v mene Pána. Je jedno, či to nariadi pápež, či kto - ak by tá morálka tu bola, prosto by tí ľudia takto konať odmietli. Takže: nejakú morálku síce máme, ale veľmi radi a ochotne sa jej zo ziskuchtivých dôvodov vzdávame a nejako nám to nevadí ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:clap:

 

Já chápu, že na poměry uživatelů tohoto webu to nejsou nic tak extra boty. Ale zase nepřijde mi u nás běžné koupit obuv v hodnotě kolem minimálního platu. Když se mě někdo zeptá, co jsem za boty dal, tak už radši cenu neříkám, zamluvím to, protože si budou stejně ťukat na čelo, že jsem debil. To je podobný jak s hodinkama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník swanieck

Ach jo, nejsem rasista ani xenofobní, ale vůbec nechápu, proč musí vláda ČR,  na základě hloupých požadavků ostatních zemí EU,  přijímat syrské muslimské uprchlíky a zahajovat proces jejich integrace do společnosti. Zatím 70 lidí a výhledově tisíce. Jsouce dobře ubytováni a živeni hostitelskou zemí se dokáží množit geometrickou řadou. Asi ty příklady, kam až to vede ze západní Evropy nestačí.

 

Evropa páchá "multikulti" sebevraždu své identity v přímém přenosu. Smutný pohled....!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Domnivam se, ze ty syrani jsou krestani a ne muslimaci. Nicmene taky nesouhlasim, a to proto ze se me nelibi, ze je prijmem když to Unie ,,naridi´´ a za druhy proto, ze stat nemá na to aby se postaral o vlastní lidi a bude se starat o cizi. Vim, ze to asi není tak jednoduche, ale stve me, jak se musí delat sbirky, aby nejaky dite mohlo na lekarsky zakrok a pak si sem vezmeme cizaky. I když asi nemam co mluvit, protože část naší rodiny byla v emigraci a taky je prijmuli. Je to slozity.

tl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Domnivam se, ze ty syrani jsou krestani a ne muslimaci. Nicmene taky nesouhlasim, a to proto ze se me nelibi, ze je prijmem když to Unie ,,naridi´´ a za druhy proto, ze stat nemá na to aby se postaral o vlastní lidi a bude se starat o cizi. Vim, ze to asi není tak jednoduche, ale stve me, jak se musí delat sbirky, aby nejaky dite mohlo na lekarsky zakrok a pak si sem vezmeme cizaky. I když asi nemam co mluvit, protože část naší rodiny byla v emigraci a taky je prijmuli. Je to slozity.

tl

není to složitý, je to přesný. Aby se stát na příkaz EU stát zadlužoval ještě víc, je jasný krok do chaosu a směrem k pádu.

Těch skupin, co "podporujeme" je tolik a vlastních lidí, co odvedli kdo ví kolik na daních, necháme klidně chcípnout, protože si o pomoc neřeknou, nebo jim není k dispozici.

Edit: k tomuto tématu, ale rozhodně taky nepotěšilo několik "veřejností jasně podpořených" (vždyť miliony pochodovali za tucet mrtvých, co viděli v televizi) aktivit.

Pokud to čtu správně, tak podezření (nikoliv prokázané odsouzení) může znamenat degradaci na úroveň hvězdy na kabátu. Komouši byli vážně žabaři (a ani neměli tu techniku)

Německo:  "Podle nového (zatím neschváleného) zákona bude možné odebrat lidem, kteří jsou podezřelí z podpory radikálního islámu, až na tři roky i občanský průkaz. Místo něj dostanou náhradní doklad, který bude platný pouze v Německu a nebude držitele opravňovat k opuštění země. "

Upraveno uživatelem gougy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...