Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Může mi někdo vysvětlit co je na domácím porodu tak atraktivní? Je to jen touha po vyjímečnosti a zdůraznění alternativního života, nebo to může mít nějaké racionální jádro? Ať přemýšlím jak přemýšlím, nic výhodnějšího oproti porodu ve zdravotnickém zařízení na tom nevidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může mi někdo vysvětlit co je na domácím porodu tak atraktivní? Je to jen touha po vyjímečnosti a zdůraznění alternativního života, nebo to může mít nějaké racionální jádro? Ať přemýšlím jak přemýšlím, nic výhodnějšího oproti porodu ve zdravotnickém zařízení na tom nevidím.

 

Třeba to, že u domácího porodu si žena může koukat na hodinky, o kterých je toto fórum...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může mi někdo vysvětlit co je na domácím porodu tak atraktivní? Je to jen touha po vyjímečnosti a zdůraznění alternativního života, nebo to může mít nějaké racionální jádro? Ať přemýšlím jak přemýšlím, nic výhodnějšího oproti porodu ve zdravotnickém zařízení na tom nevidím.

tak předevšim to bude probíhat v prostředí které zná a nebude to v ní vyvolávat nepříjemné pocity.

Myslim že touha po vyjímečnosti asi nebude tou převažující věcí.

Jestli si viděl jak vypadá porodní pokoj, tak to třeba pochopíš. Sice to už neni vykachličkovaná místnost ale furt to je cizí prostředí.

 

a asi se ta diskuze může ukončit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, přemýšlela jsem v noci nad tvojí kamarádkou-manažerkou, která rodila doma a díky které zde vzniklo pnutí. Z toho co jsi tady napsal to vypadá, že změna, která u ní nastala během těhotenství je tzv. psychospirituální krize, což je radikální odklon od materialistického pohledu na svět a přehodnocení životních hodnot. Zde tak oblíbená těhotenská a poporodní "hormonální bouře" s tím má společného jen málo, ale jistý vliv mít mohla. Tento typ "krize" v poslední době postihuje více lidí a problém u okolí může vyvolat právě rychlost a radikálnost změn, které jsou většinou nezvratné. Takže ji určitě neposílej k psychiatrovi.

Upraveno uživatelem Nirmalita
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..moc sem nepíšu..ale dnes mám den Debil..dva pády na ledu, odešla dálka na autě..v zápětí zlomený zámek ve dveřích..ůplný defekt pravá zadní..další pád na ledu, včetně kafe na bundě..před servisem se stáhla díky poruše zámku všechna okna a do auta hodinu sněžilo.. :eek: ..děkujiiiíí

 

..snad bude zítra lépe..:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dlubix

..moc sem nepíšu..ale dnes mám den Debil..dva pády na ledu, odešla dálka na autě..v zápětí zlomený zámek ve dveřích..ůplný defekt pravá zadní..další pád na ledu, včetně kafe na bundě..před servisem se stáhla díky poruše zámku všechna okna a do auta hodinu sněžilo.. :eek: ..děkujiiiíí

 

..snad bude zítra lépe.. :)

 

ty vole ty už dneska nic nedělej :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hernajs, teď si nejsem jistej, ale zapomněl sem si fleshku a potřeboval jsem si zkopírovat nějaký svoje legálně nakoupený e-knihy. Tak sem je zazipoval a začal nahrávat na ulozto. Mezitím sem na to zapomněl a teď odpoledne vidím, že se to tam nahrálo a už si to asi někdo stáh a ještě tam dal zelenej palec nahoru, že jako dobrý! Tak teďka to někdo začne šířit dál a chudák starej Zmizík pude nakonec ještě bručet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hernajs, teď si nejsem jistej, ale zapomněl sem si fleshku a potřeboval jsem si zkopírovat nějaký svoje legálně nakoupený e-knihy. Tak sem je zazipoval a začal nahrávat na ulozto. Mezitím sem na to zapomněl a teď odpoledne vidím, že se to tam nahrálo a už si to asi někdo stáh a ještě tam dal zelenej palec nahoru, že jako dobrý! Tak teďka to někdo začne šířit dál a chudák starej Zmizík pude nakonec ještě bručet.

Knížky se nedávají na ulozto, ale na trance. :)

Upraveno uživatelem VS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako kovanej slavista musim rict,ze bych dneska brecel- nejdriv hokejova sp..ta a jeji nova posila a pak vyhozeni Juhara z acka a profi prace u reprezentanta do 18 ti let a jeho prestup zadarmo do Teplic a nasledne hostovani do Italie.zrejme slusnej oddil a ja abych pomalu premyslel nad tim,komu pristi rok v nejvyssich soutezich fandit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda že Zmizík bude mezi těmi, co chudákům umělcům nedopřejí sedmnáctou vilu na pobřeží, to jsem netušil... :lol2:

 

Nicméně k tématu vlákna-zbláznil se mi kamarád. Zdravý chlap, před deseti lety ve špičkové tělesné kondici, naprosto v pohodě a vážený ve svém oboru.

Už před pár lety měl kolaps, ale dnes.... 

Jak je taková změna osobnosti možná v necelých čtyřiceti letech  :eek:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...