Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Tak se nám tu ta agitka z východu pěkně rozrůstá. Chlapci já vím, že musíte, ale tohle fórům je pokud vím přísně apolitické. tak už s tím jděte tam, slunce nesvítí. A nebo na servery, které k vám budou vstřícně, tady to nemá co dělat.

Upraveno uživatelem prischera
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se nám tu ta agitka z východu pěkně rozrůstá. Chlapci já vím, že musíte, ale tohle fórům je pokud vím přísně apolitické. tak už s tím jděte tam, slunce nesvítí. A nebo na servery, které k vám budou vstřícně, tady to nemá co dělat.

 

Naprostý souhlas. Prosím mody, abych zde výlevy osob nemocných putinismem číst nemusel, jistě pro ně bátuška na Sputniku založí nějakou vlastní chronoodnož.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

Tak se nám tu ta agitka z východu pěkně rozrůstá. Chlapci já vím, že musíte, ale tohle fórům je pokud vím přísně apolitické. tak už s tím jděte tam, slunce nesvítí. A nebo na servery, které k vám budou vstřícně, tady to nemá co dělat.

velky sushlas, kamarat... ale aspon sa nam tu trochu odkopali s tou snahou hned ameriku zhodit a znemoznit! Sme tu uz ako na Novinkach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

No pekné - mne si príspevky zmazal, tak by nebolo od veci zmazať aj iné politické, nie? :-)

Od někoho začít musím. Nebudu to probírat několik stran dozadu, nemám na to čas ani náladu.

 

 

 

EDIT: A naštvalo mě, že jsem sežral kýbl zmrzliny a to jsem si chtěl dát jen trochu na chuť. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od někoho začít musím. Nebudu to probírat několik stran dozadu, nemám na to čas ani náladu.

 

 

 

EDIT: A naštvalo mě, že jsem sežral kýbl zmrzliny a to jsem si chtěl dát jen trochu na chuť. :(

Mám stejný problém. Vždycky si koupím nějakou sladkost s tím (300g Milka třeba), že mi vydrží týden. No a pak to hned večer sežeru celý. Prej pomáhá dát si třeba naplánované 4 kostičky a pak se napít mlíka :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...