Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Chlapácí : soused dnes napojil vodu ze studně aby asi usetril ale gol je v tom ze máme ji napůl na hranici pozemku. Zatim s tim oba jen zalejvame zahradu. Navic on s tim jeste plni bazén. Takze otazka je co můzu cekat? Vyschlý pramen? Máme dobré vztahy ale mam strach ze budeme oba brzy na "suchu" Vase nazory?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapácí : soused dnes napojil vodu ze studně aby asi usetril ale gol je v tom ze máme ji napůl na hranici pozemku. Zatim s tim oba jen zalejvame zahradu. Navic on s tim jeste plni bazén. Takze otazka je co můzu cekat? Vyschlý pramen? Máme dobré vztahy ale mam strach ze budeme oba brzy na "suchu" Vase nazory?

 

Pokud studna utáhne bazén a závlahu, tak těch pár litrů na spláchnutí hajzlu se ztratí. Pokud teda soused nemá desetičlennou rodinu, kde jsou zvyklý se sprchovat každý hodinu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stve ma ta nenavist voci narodom co tu v poslednej dobe citim. Mozno nestve, skor mi je to luto. Vid vlakno hokej... z coho prameni ta nenavist voci Rusom? Myslim voci hokejistom, nie Putinovi. Preco tie blbe poznamky na Slovakov? (Ok, chapem, nejaky dement tu rozuchal uplne zbytocny flame, ale ani druha strana sa nedala zahanbit.) Fakt som chronomag videl ako forum gentlemanov a teraz tu citim nenavist. Skusam to riesit kombinaciou Leonard Cohen + Glenmorangie, zatial nevidim postup k lepsiemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud studna utáhne bazén a závlahu, tak těch pár litrů na spláchnutí hajzlu se ztratí. Pokud teda soused nemá desetičlennou rodinu, kde jsou zvyklý se sprchovat každý hodinu. 

Docela by mě zajímalo, jak tohle funguje, taky mám studnu a jako správnej krkoun bych rád aspoň splachoval ty hajzlíky. Nevíte někdo, jak se to dělá? Zapojí se to přes čerpadlo, který po spláchnutí docucne vodu nebo přes nějaký rezervoár?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene. Jsou ctyri jako my. Ale to neni jen WC ale v podstate vsechno mimo kuchyne.

Jsem z toho docela spatny...snad to bude dobry...

Naplneni bazenu by mela byt jednorazova zalezitost, to se da snest. Pokud bude problem i pri beznem provozu, tak se v ramci dobrych vztahu nejak uz domluvite, ne? Asi by jednostranne pretezovani studny byl padny argument k uprave jeho rezimu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela by mě zajímalo, jak tohle funguje, taky mám studnu a jako správnej krkoun bych rád aspoň splachoval ty hajzlíky. Nevíte někdo, jak se to dělá? Zapojí se to přes čerpadlo, který po spláchnutí docucne vodu nebo přes nějaký rezervoár?

máme tam nějaké tlakové čidlo, když klesne tlak v trubce od čerpadla na určitou hodnotu, tak čerpadlo zapne a dotlakuje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tleskám Alze nebo GLS, že to zvládli zjebat i podruhé  :clap:. Nejdříve mi zruší zaplacenou objednávku, tak tam volám, vše se vyřešilo, objednávka obnovena. Omluva žádná. Teď koukám do trackingu a:
post-27786-0-90852300-1431936582_thumb.png

Tak jsem si překontroloval mnou uvedenou adresu a volám do GLS. Prej tam chybí ulice, přitom v objednávce vidím všechno správně.. Bych se po... Nejspíš se balíček někde odřel nebo to tam snad vyplňovali ručně :D?
Edit: a štvou mě provolané peníze do ČR... Balíček může dorazit klidně za měsíc, není tikající, tak je mi to fuk.

Upraveno uživatelem VitekB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stve ma ta nenavist voci narodom co tu v poslednej dobe citim. Mozno nestve, skor mi je to luto. Vid vlakno hokej... z coho prameni ta nenavist voci Rusom? Myslim voci hokejistom, nie Putinovi. Preco tie blbe poznamky na Slovakov? (Ok, chapem, nejaky dement tu rozuchal uplne zbytocny flame, ale ani druha strana sa nedala zahanbit.) Fakt som chronomag videl ako forum gentlemanov a teraz tu citim nenavist. Skusam to riesit kombinaciou Leonard Cohen + Glenmorangie, zatial nevidim postup k lepsiemu.

já to vidím tak že se sportem je to podobný jako s politikou a náboženstvím. Když se to bere moc vážně tak to akorát rozeštvává lidi. Pak jsou schopní si rozbíjet hlavy protože 1:0 !!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to vidím tak že se sportem je to podobný jako s politikou a náboženstvím. Když se to bere moc vážně tak to akorát rozeštvává lidi. Pak jsou schopní si rozbíjet hlavy protože 1:0 !!!!!!!

Mozna i proto,co rusaci predvedli pri prohranem finale.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...