Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Stve ma ta nenavist voci narodom co tu v poslednej dobe citim. Mozno nestve, skor mi je to luto. Vid vlakno hokej... z coho prameni ta nenavist voci Rusom? Myslim voci hokejistom, nie Putinovi. Preco tie blbe poznamky na Slovakov? (Ok, chapem, nejaky dement tu rozuchal uplne zbytocny flame, ale ani druha strana sa nedala zahanbit.) Fakt som chronomag videl ako forum gentlemanov a teraz tu citim nenavist. Skusam to riesit kombinaciou Leonard Cohen + Glenmorangie, zatial nevidim postup k lepsiemu.

Nemám rád rusáky, nikde a nikdy. A koneckonců podívej se jak se gentlemansky zachovali borci po finále. Jak k nim mít úctu alespoň ve sportu? 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A zažil jsi někdy běžnou ruskou mentalitu? Tak jako měli hlavně po revoluci předsudky vůči nám (ne neopodstatněné) některé západní narody, tak je pro mě pochopitelne to Rusko. Ta mentalita v městech západního střihu (Peterburg, Moskva) mě zaskočila. Jsou to pro mě totální jantaři. A ze jsme společně Slované? Dnes uz jen teoreticky. Mnohem blíž k rakusakovi než k Rusovi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Smrt Dean Pottera. Vždycky jsem ho obdivoval za jeho free solo climbing výstupy. Měl několik nádherných dokumetů v rámci Reel Rock (vřele doporučuju všem nadšencům hor a tak vůbec). Ale že to bude zrovna padák... ach jo.

Taky mě to mrzí, byl to jeden z top five bláznů, ale obdivuhodný. Jeho prvovýstupy a free sola v Yosemite...Mohlo to neklapnout při sólu, nebo highlině, a zrovna to byl padák.

Ale je jasný, že s tímhle přístupem života neumřeš starej v bačkorách. Osman, Bachar, Potter už jsou fuč, a já si říkám, kdy se to dočtu o Honnoldovi, Sharmovi nebo Alainovi Robertovi.

 

EDIT: a díky za ten odkaz

Upraveno uživatelem michalval
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mě to mrzí, byl to jeden z top five bláznů, ale obdivuhodný. Jeho prvovýstupy a free sola v Yosemite...Mohlo to neklapnout při sólu, nebo highlině, a zrovna to byl padák.

Ale je jasný, že s tímhle přístupem života neumřeš starej v bačkorách. Osman, Bachar, Potter už jsou fuč, a já si říkám, kdy se to dočtu o Honnoldovi, Sharmovi nebo Alainovi Robertovi.

 

EDIT: a díky za ten odkaz

Přesně. Tipoval jsem to dřív na Honnolda nebo Stecka. Na torrentech najdeš Reel Rock 7, 8 i 9 a 10 bude mít premiéru teď. Celkem asi 5 hodin materiálu. Edit: dal jsem nějaké odkazy v topicu Tip na dobrý film. Upraveno uživatelem stosi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nenávist k Rusům ?! Ze by komunismus? 68? Vyber si co potřebuješ...

Hm ... S 68 máš pravdu, s komunizmom nie. V 1946 tu boli RELATÍVNE slobodné voľby (relatívne v porovnaní s nasledujúcimi za socíku, samozrejme), v ktorých komunisti vyhrali (aspoň v Čechách, na Slovensku vyhrala DS). Takže sme si ten komunizmus zaviedli sami. Iste, dalo by sa polemizovať čo by sa stalo ak by voľby komunisti nevyhrali - možno by nás ZSSR jednoducho obsadil. Ale vtedy a jedine vtedy by sme mohli nariekať nad "rusákom zavedeným komunizmom". Áno, môžeš argumentovať podporou ZSSR komunistom v ČSR a mal by si pravdu, ale stále zostáva to, že boli voľby a ľudia sa rozhodli ako sa rozhodli - mohli ich napríklad odmietnuť, že ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm ... S 68 máš pravdu, s komunizmom nie. V 1946 tu boli RELATÍVNE slobodné voľby (relatívne v porovnaní s nasledujúcimi za socíku, samozrejme), v ktorých komunisti vyhrali (aspoň v Čechách, na Slovensku vyhrala DS). Takže sme si ten komunizmus zaviedli sami. Iste, dalo by sa polemizovať čo by sa stalo ak by voľby komunisti nevyhrali - možno by nás ZSSR jednoducho obsadil. Ale vtedy a jedine vtedy by sme mohli nariekať nad "rusákom zavedeným komunizmom". Áno, môžeš argumentovať podporou ZSSR komunistom v ČSR a mal by si pravdu, ale stále zostáva to, že boli voľby a ľudia sa rozhodli ako sa rozhodli - mohli ich napríklad odmietnuť, že ...

Tak tohle tedy zásadně odmítam ano v 46 byli jako jedna z nejsilnějších stran, ale vládu schopni sestavit nebyli. K moci se dostali a v roce 48, díky neschopnosti pravicových politiků a celé to podpořili lidovými milicemi, které byly připraveny moc přebrat silou. O demokracii nemůže být řeč. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle tedy zásadně odmítam ano v 46 byli jako jedna z nejsilnějších stran, ale vládu schopni sestavit nebyli. K moci se dostali a v roce 48, díky neschopnosti pravicových politiků a celé to podpořili lidovými milicemi, které byly připraveny moc přebrat silou. O demokracii nemůže být řeč. 

Odmietať môžeš, na fakte, že sa vďaka voľbám stali najsilnejším uskupením to nič nemení - a to im pomohlo najviac. Ad milície - no, keď si nechali komunistami infiltrovať velenie armády ... zasa ich chyba, nie ZSSR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je zhruba stejne jako ze ted na Ukrajine nejsou zadni rusti vojaci ... Ty jsi  ochoten priznat aktivni roli SSSR v udalostech v letech 1946 - 1948 jen kdyby prijela okupacni vosjka?

 

 

Odmietať môžeš, na fakte, že sa vďaka voľbám stali najsilnejším uskupením to nič nemení - a to im pomohlo najviac. Ad milície - no, keď si nechali komunistami infiltrovať velenie armády ... zasa ich chyba, nie ZSSR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Běžte s tou politikou...někam jinam. Dyť je to vždycky na flame.

A abych jen nepoučoval, mě ojebal starožitník z Olomouce - takže stará otázka, jestli je víc lumpů v Čechách, Sudetech nebo na Moravě je opět na tapetě a Morava si pomalu ale jistě získává nad ostatními soupeři náskok :)

Jen ve Slezsku poctiví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Běžte s tou politikou...někam jinam. Dyť je to vždycky na flame.

A abych jen nepoučoval, mě ojebal starožitník z Olomouce - takže stará otázka, jestli je víc lumpů v Čechách, Sudetech nebo na Moravě je opět na tapetě a Morava si pomalu ale jistě získává nad ostatními soupeři náskok :)

Zajeď k nám, do Prahy, tady je na každém rohu poctivec k pohledání -))))) a pak si teprve stěžuj na Moravu :-)))). Na Moravě, jestli tam teda počítáte Jesenicko, jsem se nesetkal, ani přes svou výraznou mluvu :-))) zatím s žádným ústrkem, či vyjebávkou.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajeď k nám, do Prahy, tady je na každém rohu poctivec k pohledání -))))) a pak si teprve stěžuj na Moravu :-)))). Na Moravě, jestli tam teda počítáte Jesenicko, jsem se nesetkal, ani přes svou výraznou mluvu :-))) zatím s žádným ústrkem, či vyjebávkou.

Tož vono to bude asi tím, že tady žiju, takže tak nějak přicházím víc do styku s Moravákama - třeba Ostravák mě zatím neokradl nikdy - to je aspoň poctivej kraj, dobří lidé :) Já od nich teda nic nekupoval, ale stejně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://milanpolak.cz/tohle-je-posledni-bily-nosorozec-na-svete-promin/

Smutný článek.....

 

Jinak Klotzmane já jsem předchozí téma nebral jako politické, ale spíš historické. 

Já to říkám furt, lidstvo je rakovina téhle planety.

 

A jinak to s tou politikou měl být trošku vtip - jako že vás okřikuju a sám dávám příspěvek, kde jsou větší zloději, což je taky flamemaker :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...