Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Jak zemědělci brečej do TV, že se jim moc nehodí přívalový deště :lol2: . Jednou se jim nehodí, horko nebo extrémní vedro, pak zase přívalový deště. Chudáčci. Snad to v té telce někdo vyslyší :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja jen ze Holba je Sumperk, tak jestli se Strastik nesplet, jinak Holba 11-Serak je mnamka :-)

Nesplet, myslel to určitě tak že ho cajti oholili.

 

Tady ta zmíněná pivní trojka je rozlezlá na všechny strany, konkrétně minulý týden jsem viděl ve Šternberku nově pomalovaný barák reklamou Holby.

 

Mě tak napadá jestli taky třeba nedostanu nějaký fotopozdrav od pomáhačů z těch končin :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja jen ze Holba je Sumperk, tak jestli se Strastik nesplet, jinak Holba 11-Serak je mnamka :-)

 

Bych si tipl, že to s pivem Holba (btw Šerák je dobrej) nemělo nic společného.

 

/edit: tomass4 to napsal za mě, píšu pomalu...

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak. Pánové zkontrolujte si vaše ctěné pojistné smlouvy. Pokud výslovně nemáte uvedeno, že jste pojištěni na přepětí, a to klidně i od blesku, dostanete ho... teda ne ne, dostanete výhodnou nabídku nové smlouvy. Pojištění na úder blesku je k ho...nu, to by bar?k musel dostat přímý ostrý zásah, a to se st?vá jednou za kolik let kolegové?? Odpovím si sám- za moc, kua za moc moc let. Ale přepětí- standartně ze smlovy nenápadně vyjmuté se děje neustále...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...