Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

nějaká pipina na krajským úřadě. Vyřizuju si papíry ohledně práce (abych mohl dělat sám na sebe). Díky odbornému dozoru se těch papírů navršilo až až a čert aby se v tom vyznal  :furious: Po několika dotazech z mé strany mě pořád odkazovala na nějakej posranej zákoník, ať si vše potřebné nastuduju. Papíry jsme dal do kupy a poslal. Dne mě volala, že toho je půlka blbě a půlka toho chybí. Tak sem jí slušně požádal, zda by mě mohla ještě jednou poslat co konkrétně potřebuju a co mám dodat (bez stálých odkazů na zákoník). Ona na mě do telefonu vyrukuje jak na malýho spratka, že už mi to posílala několikrát a že mám občas zapojit hlavu, když chci podnikat. Že od toho tam ona není. Tak kua kde to jsme?  :furious:  :furious:  Zaplatil jsem úřadu 1000kč za ty posraný lejstra a ona tam není od toho, aby mě s tím pomohla. Dop...le, nejsem právník, abych se vrtal v paragrafech a zákonících a nejdřív to všechno nastuoval. Kráva až bude chtít zuby, tak bych jí taky poslal, ať si to někde nastuduje a pak si je udělá...když je tak chytra....

 

tyvle, to zas byla při dnešku duševní výtoč.... :death:  :death:  :death:

... tohle chapu. velmi dobre. je fajn slyset (promin), ze je to temer vsude stejny..(pozor, myslim nejen cr, ale i a)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem zažil, že všude místa na 40 aut, ale borec vystoupil a auto do té mezery vedle mě ručně natlačil, fakt jsem nechápal.... na každé straně bylo tak 20 cm místa.

 

 

Ze ten s tim nejmensim autem vzdycky musi parkovat jako ten nejvetsi vocas ....

 

Co třeba napsat na info@cz.schindler.com když umíte výtahy, naučte se i parkovat :)

 

 

Upraveno uživatelem Josef01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parkuju taky přes dvě stání, páč kokoti projektanti projektujou šířku stání pro fiátky a začnu to taky dávat na příč, páč minule se vedle mě stejně jeden imbecil nacpal a to bylo kolem na parkovišti tři p....e místa a zdaleka jsem nebyl u vchodu do krámu.

to znám a to kolikrát dávám auto úplně stranou a houby platný..............

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mladá dotáhla domů vši, takže manévry, převlečení všech postelí a nakonec i žena a mladý to měli na hlavě.Nejhůř se to vysvětlovalo mladému, že se mu musí napatlat na hlavu šampon, řval jak tur.Tatínek šel příkladem ale stejně to nepomohlo,byl řev.

Petrolej a sirky, za pět vteřin je pofšem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nějaká pipina na krajským úřadě. Vyřizuju si papíry ohledně práce (abych mohl dělat sám na sebe). Díky odbornému dozoru se těch papírů navršilo až až a čert aby se v tom vyznal  :furious: Po několika dotazech z mé strany mě pořád odkazovala na nějakej posranej zákoník, ať si vše potřebné nastuduju. Papíry jsme dal do kupy a poslal. Dne mě volala, že toho je půlka blbě a půlka toho chybí. Tak sem jí slušně požádal, zda by mě mohla ještě jednou poslat co konkrétně potřebuju a co mám dodat (bez stálých odkazů na zákoník). Ona na mě do telefonu vyrukuje jak na malýho spratka, že už mi to posílala několikrát a že mám občas zapojit hlavu, když chci podnikat. Že od toho tam ona není. Tak kua kde to jsme?  :furious:  :furious:  Zaplatil jsem úřadu 1000kč za ty posraný lejstra a ona tam není od toho, aby mě s tím pomohla. Dop...le, nejsem právník, abych se vrtal v paragrafech a zákonících a nejdřív to všechno nastuoval. Kráva až bude chtít zuby, tak bych jí taky poslal, ať si to někde nastuduje a pak si je udělá...když je tak chytra....

 

tyvle, to zas byla při dnešku duševní výtoč.... :death:  :death:  :death:

Až jí budeš škubat premoláry, užij si to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyhodou moderatora je, ze si muze dopisovat s kazdym originalem, ktery se tu objevi, i kdyz se moderatoru vubec dopisovat nechce. Frygo bud prestane snupat a zacne se vyjadrovat normalne nebo konci. Uz ma SZ.

 

Chci porad verit tomu, ze ma jen radost ze zivota :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parkuju taky přes dvě stání, páč kokoti projektanti projektujou šířku stání pro fiátky a začnu to taky dávat na příč, páč minule se vedle mě stejně jeden imbecil nacpal a to bylo kolem na parkovišti tři p....e místa a zdaleka jsem nebyl u vchodu do krámu.

12,5 m je malo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Co třeba napsat na info@cz.schindler.com když umíte výtahy, naučte se i parkovat :)

 

Presne to jsem udelal :-)

 

Maxmilian- hele a neni to nahodou zakaz parkovani :-)))? Neznam to tam,nevidim presne cele stani,ale ten kriz......

 

Kriz tam je, ale proc tam je, to myslim nevi ani ten co tam ten kriz udelal. Znacka tam nikde neni a je tu tak zalostne malo parkovacich mist, ze nakonec po 2 letech neustalyho rozdavani pokut milostive dovolili parkovat i na jedne strane ulice... Kdo by to byl cekal, ze je v Praze tolik aut, ze :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...