Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

[quo=geometr" post="1506885" timestamp="1440438566]Hbilně upravovat. Takže šířka na fiátky.

 

No,kdyz myslis :-)))),do 2,5 m se vejdou 2 fiatky vedle sebe.

Upravovat znamena napr sirku 2,2 m a delku vetsi.

Normy jsou bohuzel aplikovany na nove budovana stani,starsi jsou na 11 m ctverecnich- skoro vsechna nakupni centra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[quo=geometr" post="1506885" timestamp="1440438566]Hbilně upravovat. Takže šířka na fiátky.

 

No,kdyz myslis :-)))),do 2,5 m se vejdou 2 fiatky vedle sebe.

Upravovat znamena napr sirku 2,2 m a delku vetsi.

Normy jsou bohuzel aplikovany na nove budovana stani,starsi jsou na 11 m ctverecnich- skoro vsechna nakupni centra.

 

No tak to jsem pochopil tu variabilitu, neboj :-) Jen škoda, že dnes už se ve fiátcích opravdu nejezdí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyhodou moderatora je, ze si muze dopisovat s kazdym originalem, ktery se tu objevi, i kdyz se moderatoru vubec dopisovat nechce. Frygo bud prestane snupat a zacne se vyjadrovat normalne nebo konci. Uz ma SZ.

 

Chci porad verit tomu, ze ma jen radost ze zivota :-)

 

Což mi zrovna připomnělo, že mi to moderování vůbec nechybí :smile_anim: . Vzpomněl jsem si na všechny ty SZ, co jsem psal všem možným lidem... bylo toho hodně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ovšem šířka 2,5 metru je opravdu nedostatečná, 3 x 5,5 je rozumnější.

 

Taky si myslím. Když k tomu ještě vezmeš tloušťku a délku dveří (možná to ani nebude stačit na druhou aretaci dveří, první je tak na větrání), které máš otevřít do prostoru mezi auty a tou skulinou vylezt, nebo vyndat dítě ze sedačky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maxmilian- hele a neni to nahodou zakaz parkovani :-)))? Neznam to tam,nevidim presne cele stani,ale ten kriz......

bílý kříž je vyhrazené parkovací místo ale to by tam měla být ještě značka pro koho to je. Žlutý kříž je místo které musí zůstat vždy volně průjezdné. Každopádně to má divný rozměry, kdoví co tím autor myslel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je rozmer invalidniho stani,navic vozickare,ten ma teoreticky narok na 18,5 m ctverecnich,v praze skoro nepouzivany ( dostavaj max 15 m). Normy proste nepocitaji s tim,ze budem jezdit amerikama. Ted me nekamenujte,ale ten medak se tam musi vejit vpohode,pokud ne,jezdete na nakup citigem :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bílý kříž je vyhrazené parkovací místo ale to by tam měla být ještě značka pro koho to je. Žlutý kříž je místo které musí zůstat vždy volně průjezdné. Každopádně to má divný rozměry, kdoví co tím autor myslel.

Oznacuje se tak obcas nastupni plocha pro hasice,proto mozna ten fakt divnej rozmer. Nebo je to samovyroba ( kdyz bych vedel,kde to presne je,jsem schopen zjistit ideu dila ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oznacuje se tak obcas nastupni plocha pro hasice,proto mozna ten fakt divnej rozmer. Nebo je to samovyroba ( kdyz bych vedel,kde to presne je,jsem schopen zjistit ideu dila ).

Hasici tu nikde nejsou a je to ve slepy ulici. Misto pro invalidy je o 3 stani vedle. Mozna na to chteli davat popelnice, ktery jsou ted uplne jinde, protoze tu fakt neni kde parkovat a na tomhle miste bezne stojej 2 auta vedle sebe a nikomu to nikdy nevadilo a to sem policajti jezdej 2x denne rozdavat pokuty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je rozmer invalidniho stani,navic vozickare,ten ma teoreticky narok na 18,5 m ctverecnich,v praze skoro nepouzivany ( dostavaj max 15 m). Normy proste nepocitaji s tim,ze budem jezdit amerikama. Ted me nekamenujte,ale ten medak se tam musi vejit vpohode,pokud ne,jezdete na nakup citigem :-)))

 

Na nových parkovištích se dají i najít místa trochu širší, akorát trochu čumím z řady :)

 

mercedes-benz-s-class-wv222_facts_techni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...