Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Ono, kdybych na internetových diskuzích, nebo nedejbože na Facebooku, upozorňoval na každou gramatickou chybu, tak nedělám nic jiného. Všimli jste si někdy, co jsou někteří schopní napsat? Bohužel už mi to nejde upravit, takže vás tam ten můj neomluvitelný prohřešek bude strašit dál :-D Leda by to upravil někdo z moderátorů :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Promiň, netuším co je to mimibazar. Česky umím, troufnu si tvrdit lépe než polovina diskutujících na internetu. Psal jsem to v rychlosti a nesoustředil jsem se, chybu může udělat každý, ale hned jak se dostanu k počítači, tak to upravím, aby to neubližovalo tvým očím a duši.

"Polovina diskutujících na internetu" je poměrně nízký standard :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono, kdybych na internetových diskuzích, nebo nedejbože na Facebooku, upozorňoval na každou gramatickou chybu, tak nedělám nic jiného. Všimli jste si někdy, co jsou někteří schopní napsat? Bohužel už mi to nejde upravit, takže vás tam ten můj neomluvitelný prohřešek bude strašit dál :-D Leda by to upravil někdo z moderátorů :-)

 

Dám smajla, nedám smajla, dám smajla, nedám smajla... Nedám smajla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Idnes: Vozy Hyundai ix35, které česká policie nakoupila pro jízdu v lehčím terénu, při nasazení ve Slovinsku a u maďarsko-srbských hranic zklamaly. Policie je proto nahradí plnohodnotnými terénními vozy, které narychlo dokoupila. Za vzniklými problémy stojí podle policejního prezidenta Tomáše Tuhého obtížný terén, nikoli chyba dodavatele.

 

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/policejni-hyundaie-nevyhovuji-dzy-/domaci.aspx?c=A160127_100614_domaci_pku

Hele to je sranda za 70 milionů.. Mně daleko víc vadí, že Opencard stál 1,7 miliardy a ještě nejsou dořešený právní otázky.. a Lítačku se povede vyvinout pod 10 milionů. Když ještě ke všemu nepůjde nikdo sedět, tak si pak člověk připadá jak debil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Polovina diskutujících na internetu" je poměrně nízký standard :-)

Však právě Proto si myslím, že jsem se nenadhodnotil

Dám smajla, nedám smajla, dám smajla, nedám smajla... Nedám smajla.

Nějak nevím, co tím chceš říct. Smajlíci jsou proti pravidlům? Pokud jde o jejich podobu, tak v mobilu je lehčí vložit grafickou podobu a na počítači to je rychlejší napsat v textové podobě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele to je sranda za 70 milionů.. Mně daleko víc vadí, že Opencard stál 1,7 miliardy a ještě nejsou dořešený právní otázky.. a Lítačku se povede vyvinout pod 10 milionů. Když ještě ke všemu nepůjde nikdo sedět, tak si pak člověk připadá jak debil...

Přesně. A půlka lidí na netu místo oprávněných otázek ohledně Opencard řeší název Lítačka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No když nic jiného, tak tím vyskakováním pěkně přibývají posty, že jo....

 

nj, ale za jakou cenu?

 

kvůli deseti příspěvkům na kontě ze sebe dělat ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naštvalo mě, že někdo příliš aktivně čistí sekci Prodej - Ostatní.

Zboží jsem zakoupil před 3 dny, dnes mi dorazilo, chtěl jsem si obsah konfrontovat s obsahem inzerátu a ten už byl smazán.

 

Pánové, prosím, nechte to tam alespoň 14 dní právě kvůli kontrole obsahu zásilky.

 

Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Screenshot inzerátu a uložení fotek, Jaroone. Já to tak dělám u všech nákupů přes net.

 

Já kupoval po dlouhé době něco nehodinkového a screen jsem si neudělal. Moje chyba, proto ta prosba, aby to tam kluci nechali chvilku dýl ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Polovina diskutujících na internetu" je poměrně nízký standard :-)

Jo a navíc jde o menší nebo větší polovinu, že jo ?

 

Tohle štve zase mě, polovina je polovina...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...