Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Nastvalo je silny slovo, ale obcas na to nevericne koukam... Dneska zas... Sedim a mladym na chvilku v McDonalds, vedle nas kluk s holkou... Mladicka holcina, dlouhy blond vlasy, velky oci i velky koz... Cela ukecana.. A ten jeji kluk dvakrát pokejval a pak na ferovku vytah mobil a zacal cumet do ty obrazovky... Furt a dlouho.. i ta holcina docela koukala.. vytahnu holku na rande a pak radsi mastim mobil? Ja to nechapu, to uz je to fakt takova zavislost u tech mladejch ? .......... Pocitam, ze chronomag necet.. To by byla jedina omluva... :-)

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nastvalo je silny slovo, ale obcas na to nevericne koukam... Dneska zas... Sedim a mladym na chvilku v McDonalds, vedle nas kluk s holkou... Mladicka holcina, dlouhy blond vlasy, velky oci i velky koz... Cela ukecana.. A ten jeji kluk dvakrát pokejval a pak na ferovku vytah mobil a zacal cumet do ty obrazovky... Furt a dlouho.. i ta holcina docela koukala.. vytahnu holku na rande a pak radsi mastim mobil? Ja to nechapu, to uz je to fakt takova zavislost u tech mladejch ? .......... Pocitam, ze chronomag necet.. To by byla jedina omluva... :-)

Od konzumentů McDonalds žádné překvapivé chování :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo mu asi blbý na ty mladý kůzlata furt civět. Je vědecky i nesčetnou praxí dokázaný, že při konfrontaci s kozama se nám mozkovna vypíná.

To jako že by potřeboval podpořit těmi gigabajty v mobilu ? Třeba si ji jen skrytě fotil.........na památku......... :cool02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rifik, mame anglicana. Od malinka problem s travenim. Chovatelka nam rekla, ze ho muzem vratit. No udelej to, kdyz ho mas uz pul roku:) Posledni tri roky je na praskach - 3x za den. Strasne pije a porad cura. Ma velky srdce, nejakym zpusobem nestaci okyslicit vsechnu krev spravne a zavodnujou se mu plice a ,,chrchla´´ Proto hodne pil, protoze se mu ulevilo, proto hodne mocil. Prasky ho srovnali hodne dobre, ma nejake i na odvodneni, tak stale hodne moci. Je to neprijemny, protoze kolikrat v noci tu moc neudrzi. Bezi mu patnactej rok, coz je na setra super. Nic ho neboli, je stastnej dedek:) Takze Ti celkem rozumim. Preju at co nejdrive prijdete kde je problem.

Naše taky neudrží, takže deky a pelechy pořád prochcané ze spánku a jak to člověk nevypere, tak to hned zatuchne. A jinak co hodinu, někdy i dřív chodime ven - nic jiného už skoro ani nedělám. Je to boj, no, ale přece se ji taky nevzdáme jen kvůli tomu, že je nemocná - nemůže za to. Je podezření na žíznivku (diabetes insipidus), takže se objednal v lékárně antidiuretický hormon a uvidí se, jestli zabere. Jen si moc neumím představit tu aplikaci.. Jedna kapka do nosu - což bude u mopse trochu problém :-))

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes na hotelu na snídani mladý pár. Evidentně na líbánkách. Ona na něj koukala jak na svatý obrázek a on...

...čuměl do mobilu....

Holt je asi taková doba.

To mě sere taky,člověk jednou za čas zajde pokecat na pivo a někteří tam čumí neustále do mobilů,tabletů a noťasů. No debilové,sorry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mě s..e taky,člověk jednou za čas zajde pokecat na pivo a někteří tam čumí neustále do mobilů,tabletů a noťasů. No debilové,sorry.

Každému co jeho jest, pamatuji, jak mi babička vykládala, že za jejího mládí chodili do jednotřídky 7km pěšky a jak jsme my jiní, rozmazlení a naprosto nekompatibilní s realným životem....

Rapidně se mění i způsoby sociální interakce (čumění do mobilu v hospodě) a třeba taková generace Z má holt svá specifika a fakt, že většinou nedokáží vylézt na strom bez páteřáků, přilby a EU schváleným doprovodem neznamená, že jsou horší než my. Já taky nezapřáhnu a raději sednu do auta a zapnu klimu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každému co jeho jest, pamatuji, jak mi babička vykládala, že za jejího mládí chodili do jednotřídky 7km pěšky a jak jsme my jiní, rozmazlení a naprosto nekompatibilní s realným životem....

Rapidně se mění i způsoby sociální interakce (čumění do mobilu v hospodě) a třeba taková generace Z má holt svá specifika a fakt, že většinou nedokáží vylézt na strom bez páteřáků, přilby a EU schváleným doprovodem neznamená, že jsou horší než my. Já taky nezapřáhnu a raději sednu do auta a zapnu klimu :D

To je pravda,jak vidím u dnešních náctiletých jak drží kladívko,sekeru či vrtačku už chystám lékárničku :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pejskari. Ze musej dle vyhlasky mit ty blby psy na voditku samozrejme nikoho nezajima, vcetne MP. Kdyz jim to reknu, jsem za debila, protoze pejsek te sice ocucha, maximalne opacickuje, ale je hodnej a roztomilej a normalnim lidem to prece musi bejt prijemny. No ale me to strasne sere.

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník km.kmk

 

Pejskari. Ze musej dle vyhlasky mit ty blby psy na voditku samozrejme nikoho nezajima, vcetne MP. Kdyz jim to reknu, jsem za debila, protoze pejsek te sice ocucha, maximalne opacickuje, ale je hodnej a roztomilej a normalnim lidem to prece musi bejt prijemny. No ale me to strasne s..e.

Co by asi panička říkala na to , kdybys li taky ocuchal a nebo páníček, kdybys ho opacickoval...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...