Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Lítá to tam vošklivě. Na to, že jsem už vyléčený, tak jen na prvních dvou stranách jsem našel troje, který p.o.t.ř.e.b.u.j.u.. Naštěstí froté ručník a tření mi pomohly nalézt zpátky rovnováhu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si liboval, že prodej byl nudnej- vše se tam tak nějak točilo dokola, nebo jsem to měl či to není podle mého gusta. Ale cca posledních 14 dnů mám denně nutkání někomu psát o hodinky. Je to fakt nemoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám ísť na dáke gastro vyšetrenie kvôli zvýšenej ALT v pečeňových testoch. Som zvedavý čo si doktor na mňa zas vytiahne za nástroj.. :death:

Co by, hadici.

Nejdřív dostaneš stříkanec umrtvováku do krku. To se ti natáhne poprvý. Pak ti začnou soukat hadici do krku, ty budeš ležet na boku, skoro v kozelci, budeš zvracet a do toho bezmocnej plakat. Pak tě nafouknou vzduchem, dost nepříjemný a pak z tebe vyteče zbytek.

 

Gratuluju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co by, hadici.

Nejdřív dostaneš stříkanec umrtvováku do krku. To se ti natáhne poprvý. Pak ti začnou soukat hadici do krku, ty budeš ležet na boku, skoro v kozelci, budeš zvracet a do toho bezmocnej plakat. Pak tě nafouknou vzduchem, dost nepříjemný a pak z tebe vyteče zbytek.

 

Gratuluju.

Já jen žasnu, jak jsi mu to něžně podal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...