Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Návštěvník km.kmk
Jj...ale běda tobě zkusit prodat čínský Marina. .. dostaneš banána jen to hvizdne. .. :-)) a bez varování a komentáře. .. Upraveno uživatelem km.kmk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dcera mi občas posílá fotky dobrůtek co jim servírují na gymplu. Tohle je můj prozatimní vítěz. Jmenovalo se to ovocné knedlíky.

attachicon.gifImageUploadedByTapatalk1457765634.532496.jpg

tak to ma aspon kamuflaz.. ale napsat natvrdo ".... na kečupu" me sokovalo.. kdyby se to aspon snazili ukryt v nazvu treba "veprove v tomatove omacce".. asi si nikdo nestezuje, tak proc ne, nevim, jestli mam byt prvni.. priste to muze byt treba svickova ze separatu s brusinkovou tresti, nebo

risoto sypane umelym syrem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník km.kmk

tak to ma aspon kamuflaz.. ale napsat natvrdo ".... na kečupu" me sokovalo.. kdyby se to aspon snazili ukryt v nazvu treba "veprove v tomatove omacce".. asi si nikdo nestezuje, tak proc ne, nevim, jestli mam byt prvni.. priste to muze byt treba svickova ze separatu s brusinkovou tresti, nebo

risoto sypane umelym syrem...

Spis rizoto z toho , co zbylo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hasič dostal týden a já jsem přdal 3 dny decebalovi za vyprovokování konfliktu.

+1

jen bych dodal, že jsem to zažil přesně obráceně, elitu ročníku na druhém stupni ZDŠ do jedné třídy a ty zbytky do tříd B a C. O nějakých cikánech nebyla vůbec žádná řeč, o těch psali jen Š+G, kteří se kamarádili s cikánem Masarovičem.  :photo:

Ale to už je dávno, to ještě na školách existoval ředitelský pořádek. Aby to nebylo tak podivné a nepochopitelné, co tady píšu, jde o rok 1968 atd. A třídní jsme měli pražskou Němku, kterou po roce 1945 neodsunuli právě kvůli nadprůměrným excelentním pedagogickým znalostem a schopnostem učit matematiku, fyziku a chemii na celém druhém stupni, to jest tříd od šestky do devítky, a nakonec i základům programování. Jakkoliv se to dnes může zdát podivné, tak takoví lidé byli tehdy ve školství a ne nějací Valachové a Decebalové.

Chce se mi jen dodat, aby tomu Decebalovi bylo srozumitelně vysvětleno a vloženo du mozku i do duše, že sem do Chronomagu téma jako je inkluze školství nepatří a skutečně se jedná o politické téma. Pro mě osobně jsou takoví lidé persona non grata.

**

Upraveno uživatelem eloga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...Teraz sa ale troska bojim ci to uz cele nezacalo (dni posledneho sudu).

 

"Poslední soud chronomagorův" si představuju tak, že všichni souzení v rámci pokání vysypou své poklady do speciálního inzertního vlákna, kde budou všechny ceny denně decimovány (tj. 10% zůstatku dolů) - a to až do doby kdy z pekelných muk dotyčného spasí první milosrdný kupující...  :angel:  :devil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kurva nebrečte tady,to máte doma fšichi blbečky nebo je to na VÁS?

to bych mohl říci o pražákách,víš h...o Praho

kde nic není, ani ban nepomůže..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes ráno jsem byl policií kontrolován za přestupek překročení rychlosti v obci o 13 km/h. Byla u mne provedena orientační dechová zkouška a přístroj vykázal hodnotu 0,25. Protože jsem nepil a to ani předchozí den, řekl jsem, že chci nové měření nebo krevní zkoušku. Po pěti minutách policista s přístrojem přišel znovu a hodnota byla 0,00. Vyžádal jsem si ještě jedno měření za dalších pět minut a opět 0,00. Polista mi sdělil, že to musí dát na úřad k řešení i když jsem dle jeho slov, žádný alkohol nepožil a neměl ani zbytkový alkohol. Mám zkur*enej celej den....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

máš pravdu soudruhu :notworthy:

Vážený kolego (fuj, to je lež :yucky: ), soudruhem nazývej individua sobě rovné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...