Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Dnes ráno jsem byl policií kontrolován za přestupek překročení rychlosti v obci o 13 km/h. Byla u mne provedena orientační dechová zkouška a přístroj vykázal hodnotu 0,25. Protože jsem nepil a to ani předchozí den, řekl jsem, že chci nové měření nebo krevní zkoušku. Po pěti minutách policista s přístrojem přišel znovu a hodnota byla 0,00. Vyžádal jsem si ještě jedno měření za dalších pět minut a opět 0,00. Polista mi sdělil, že to musí dát na úřad k řešení i když jsem dle jeho slov, žádný alkohol nepožil a neměl ani zbytkový alkohol. Mám zkur*enej celej den....

Si delas srandu.. Tak to koukam :-o
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedělám...Normálně by to skončilo pětistovkou, kterou jsem ihned po oznámení že jsem "překročil" na místě vysoli a dvěma body. Jenže pak následovala dechová zkouška, přesně tak, jak jsem jí popsal a pětistovka mi byla vrácena s tím, že to musí jít "nahoru", protože to první měření ukázalo 0,25. Papíry mi vrátili, jizdu nezakázali auto (kauci) nezabavili, ale už vidím v živých barvách otrocké vyložení zákona na úřadě....

Upraveno uživatelem polda.p
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud je v záznamu policie info, že další dvě měření byly s nulou, tak bych se nebál.

Jen bude třeba trochu se připravit - tato měření jsou jen orientační (průkazný je až lékařský rozbor krve), měřiče dechu musí být kalibrované a mají své povolené odchylky apod....

Nejsem v tomto zcela zběhlý, ale mám pocit, že standardně, pokud prvé měření ukáže více než 0.2 a opakované méně (resp. klesající hodnotu), policie to dále nijak neřeší.

 

Doplnění: tak dechová zkouška snad může být považována za průkaznou, ale není zde sjednocena judikatura.

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/1496706-dechova-zkouska-naznak-ale-ne-dukaz-alkoholu

 

Pozdě bycha honit, ale asi by v takovém případě bylo nejlepší žádat lékařský rozbor krve. http://dfens-cz.com/fsm7-2-drager-v-rukou-policajta-znovu/

http://dfens-cz.com/fsm7-drager-v-rukou-policajta/

Upraveno uživatelem Mareka01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud je v záznamu policie info, že další dvě měření byly s nulou, tak bych se nebál.

Ano, v záznamu to je a jsou k němu i přiložený účtenky z přístroje. Kdybych měl alkohol, druhé měření po pěti minutách by nebylo 0,00 ale třeba 0,23 nebo 0,27. No jsem zvědav, odběr krve jsem hned nabízel, po první 0,00 policista uznal, že alkohol mít nemůžu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.. jidlo pro deti.. :(

 

Dcera mi občas posílá fotky dobrůtek co jim servírují na gymplu. Tohle je můj prozatimní vítěz. Jmenovalo se to ovocné knedlíky.

Nemělo by tohle být trestný? Jsem si myslel, že moje občasné příspěvky do Kulinária jsou spíš trollení než skutečné příspěvky, ale koukám, že na kariéru profi kuchaře by mi stačilo i míň... hlavně teda míň soudnosti a svědomí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dcera mi občas posílá fotky dobrůtek co jim servírují na gymplu. Tohle je můj prozatimní vítěz. Jmenovalo se to ovocné knedlíky.

attachicon.gifImageUploadedByTapatalk1457765634.532496.jpg

Co to vlastně je tohleto? Šílený.

Vždyť jde jen o to udělat knedlík, na to mám pomocné kuchaře,

a ovocné knedlíky teda u nás v hospodě vypadají sakra jinak.

Tohle mě teda točí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedělám...Normálně by to skončilo pětistovkou, kterou jsem ihned po oznámení že jsem "překročil" na místě vysoli a dvěma body. Jenže pak následovala dechová zkouška, přesně tak, jak jsem jí popsal a pětistovka mi byla vrácena s tím, že to musí jít "nahoru", protože to první měření ukázalo 0,25. Papíry mi vrátili, jizdu nezakázali auto (kauci) nezabavili, ale už vidím v živých barvách otrocké vyložení zákona na úřadě....

Uředník by to měl odložit, z hodnoty 0,25 se odečítá fyziologická hodnota 0,24, následné měření jsou nulové.

Pro další kontakt s Pachy je dobré nastudovat něco na 30kmh.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vege reštika Loving Hut, Dukelských Hrdinu 18, Praha: tomu miestu sa vyhnite.

 

Chceme dať obed, a  obsluhujúci yebko, z ktorého sa vykľul militatný vegánsky fašista vo veku cca 20r., sa do mňa a priateľky pustil, lebo sme zavreli našu jack-russellku do prenosnej plátenej klietky. Vravím mu, že je to pre dobro nás i všetkých ostatných, lebo ona neobsedí na jednom mieste. Skúša to mňa, že či nerozumiem česky...pozeráme s priateľkou na seba v úžase, že WTF?!?

 

Platíme, sadáme a začíname jesť - jedlo horšie, ako v ostatných pobočkách...a nejako nám nejde dolu krkom, bavíme sa o tom, že čo si to akože chlapec dovolil...keď tu zrazu, on je tu znova (!): zaujme bojový postoj, ruky v bok, a začne, že čomu som na tom, že je to vege reštaurácia, nerozumel...a že keď povedal, že mám psíka pustiť, tak myslel HNEĎ (!)

 

Normálne - onemel som...myslel som, že sa mi sníva. Hovorím mu, "WTF, čo to má ako znamenať, a že sa chcem baviť s jeho nadriadeným." Dozvedám sa, že tam žiadny nie je, ale že by iste jeho konanie schvaľoval. 

 

Nedojeme, zhnusene odchádzame --- nič podobné sa mi ešte doteraz nestalo, do tej putyky už nikdy nevkročím. To priateľka je vegetariánka, bola dokonca i vegan niekoľko rokov, a nejaké roky si prežila i na raw food. A je jasné, že podobných dementov je veľa aj medzi vyznávačmi ďalších stravovacích návykov...no toto nezažila ani ona, keď sa pohybovala v okruhu "vege-militantov."

 

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, ten yebko harmoniu a lásku fakt vyžaroval.

 

Bohužiaľ, vodítko u nej nie je riešenie - skladacia prenosná plátená klietka áno, je skladná - vojde sa mi do tašky. Ak ideme na prechádzku a cestou sa chcem najesť, je to dobré riešenie.

 

Nejaký ďalší mudrlant ala Zmizík? :-)

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybyste nebyli měkoty, řekli byste že objednané zrní se šnytlíkem byla jen nádivka pro pejska - a že na příští zastávce si bóbika necháte udělat na bylinkách. 

Upřímně, kolem podobných "podniků" už jsem párkrát prošel - a teprv při pohledu na nemocně vypadající kunčafty u stolů mě trklo co je to za "závodku"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A fenečka v tej hadrovej veci klidně a mírumilovně, harmonicky spala nebo se snažila prodrápat/prokousat ven?

Edit: Že se ptám, jack russelka .-)

 

 

:D

 

Spala - tá klietka je zázrak. Má na ňu uspávacie účinky. Vonku šalie, je problém ju udržať - no keď ju dáme dnu, ako keby si ju "vypol" - fakt zázračná vec.

 

Je to táto sranda: http://www.petsmart.com/cat/carriers/petmate-kennel-cab-soft-sided-carrier-zid36-5408/cat-36-catid-200139

 

Našiel som ju v Nórsku, je to pekne skladné, a pustia nás s tým i do kabíny lietadla.

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybyste nebyli měkoty, řekli byste že objednané zrní se šnytlíkem byla jen nádivka pro pejska - a že na příští zastávce si bóbika necháte udělat na bylinkách. 

Upřímně, kolem podobných "podniků" už jsem párkrát prošel - a teprv při pohledu na nemocně vypadající kunčafty u stolů mě trklo co je to za "závodku"...

 

:lol2: ale jo...ja som mäsožravec, no občas sa nechám nahovoriť - no takto debilne a nechutne to ešte nikdy nedopadlo.

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...