Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Lidi, složil jsem igelit, pod kterým byla včera přes noc centrála a najednou úleva. Netušíte, jak jsem šťastný!!!

Super, práce taky pomáhá. Já jakmile cítím skřípání nervů, tak beru sekyru do ruky a jdu štípat. Taky si lepím takové ty hřejivé náplasti, pomáhají, ale nedávno jsem chytil nějaký vadný kus a ty blbci si snad museli splést lepidlo. V zásadě si sundávám všechny typy náplastí na tři a rychle strhnu, stejně tak i tentokrát a hned jsem heknul a nachcal si do slipáčů, no a přišel asi o 3cm na 3 cm zdravé kůže, hovada to jsou ty zaměstnanci takhle si vystřelovat z lidí :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bačovský päťprackový by ti určite pomôhol... bačovia s ním dvíhali plné kotlíky aj v osemdesiatke... :) Niet nad poriadnu výstuž!

Ten som mal! Pri rozvode okrem ineho sa stratil aj on :(

 

Afri, jo, práce je nejlepší lék. Ale včera ať jsem se snažil jak jsem chtěl, tak to nešlo. Trpěl jsem jak zvíře :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Jste votravný s těma zádama a jinýma bolestma. Kdybyste se celý víkend flákali jako já, nic se vám nestane. Jdu si dát kafe a doutník, abych se tím psaním moc neunavil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi, složil jsem igelit, pod kterým byla včera přes noc centrála a najednou úleva. Netušíte, jak jsem šťastný!!!

Teda, bylo mi Tě hrozně  líto, ale mít to takhle jednoduchý tak tos mě zase trošičku přinasral...

 

Jůůů, bomba, ono se to napsalo celý  :clap:

Upraveno uživatelem straspol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda, bylo mi Tě hrozně líto, ale mít to takhle jednoduchý tak tos mě zase trošičku přinasral...

 

Jůůů, bomba, ono se to napsalo celý :clap:

Tak se zase odnaser, ono že se mi ulevilo a můžu se hýbat neznamená, že to nebolí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se zase odnaser, ono že se mi ulevilo a můžu se hýbat neznamená, že to nebolí...

Aha, no tak jo- tak to je v pořádku  :lol2:   no a teď  vážně, na práci se dnes..do ničeho nepouštěj, namaž záda koňskou mastí, v lékárně kup takový ten silný vlněný návlek a do toho vlez a lež a koukej na nějaký pěkný akční filmy třeba. Doutníček povolen...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, dnes jsem vyhlásil odpočinkový den. Zajeli jsme na pozemek, pokecali se sousedy, políbili se pod naší rozkvetlou třešní, zajeli si koupit nové rukavice na zítra a loupáky k večeři a teď se svalím do postele a budu si tady v klidu hekat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože Francie a Belgie :), bombovýmu útoku to asi nezabrání, ale pokud by tu někdo začal po ulicích střílet, tak je tu jistá pravděpodobnost, že by mohl někdo zareagovat rychleji. 

Taky si dovedu představit, že si tím v případě nějakýho průseru někdo může umýt ruce, že byly učiněna všechna preventivní opatření. 

Jsou všude tam, kde je větší kumulace lidí a mají s sebou policistu. 

 

Celá tahle aféra mi přijde trochu vykonstruovaná.

Pokud nemám občanku, tak holt musím počítat, že mě někdo předvede k ověření totožnosti. Tomu se tam poměrně vehementně bránil a oni ho povalili na zem a spoutali. Ten natáčející byl trochu histerka ne, nikdo kluka nebil, nekopal ani mu nestříkal do obličeje pepřák a zbraněma na něj tak nemířili, jen je tam prostě měli ... Kdyby se furt nebránil, všechno by bylo vyřízený hned.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja nevim. Nemas zadnou povinnost mit u sebe OP a polikcajt te o nej taky nemuze pozadat, jak se mu zlibi, ale jen za zakonem dannych okolnosti. A podle popisu na to zadna z okolnosti nevypada. Skoro mam pocit, jako by si pan velitel chtel zchladit zahu na smazce.

Nemáš vůbec pravdu. Ze zákona jsi povinný prokázat svoji totožnost. Ano, nemusí to být OP, ale klidně i řidičák, či pas, ale jsi povinný svoji totožnost prokázat. A když odmítneš, je to přestupek s pokutou do 1000 kč a můžou tě předvést a dokonce tě zadržet až na 24 hodin. 

A ano, může tě požádat jak se mu zlíbí, i měšťák, třeba takhle na ulici jako toho klučinu.

Upraveno uživatelem Marfael
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já nevím, omnoho raději v Praze potkávám ozbrojené vojáky než nějaké živly, které by mohly ohrozit mojí bezpečnost. Jelikož jsem spořádaný občan, tak nemám pocit, že by mě nějak omezovali. Hlavně v létě jsem vždy hodně snědý a když mě požádají o doklady, s klidem se prokážu a v pohodě s nima pokecám. Jsou to jen lidi a jsou v ulicích kvůli nám a ne kvůli sobě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty voe, co si asi ta smažka myslela? Byli na něj ještě hodní. Na tuhle pseudohumanitu a utrejch asi jednou pojdeme ... Za chvilu budeme chtit, aby policajti zbrane radsi ani nenosili, ne? Měl se legitimovat a měl by klid ( asi- pokud nebyl hledaný či dealer).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu čemu nerozumíš Utrejch...Borec porušil zákon, pro ověření totožnosti začal na policajty řvát...co jsem udělal do piči... a začal dělat problémy, tak ho spacifikovali. Nemlátili ho, nic mu neudělali, bránil se jít s nimi prokázat totožnost, tak použili donucovací prostředky. A to ještě nevíme co jim říkal před videem, takže i to co je z videa je vše v pořádku. Jsem si jistý, že kdyby byl slušný, šel by s nimi v klidu k vozu a vše se v pohodě vyřešilo. Lidi jsou dnes k policajtům bez jakéhokoliv respektu a pak se všichni diví, viz stovky videí při kontrolách aut, kdy si namachrovanci všechno začnou natáčet a dělat si z nich srandu. Nikdy jsem neměl s policajtama problém, protože jsem se vždy choval slušně.

A v čem máš problém, že jsou ve městě policajti se samopamala? Že něco dělají a předchází případným problémům, to ti vadí? nebo nějak tě obtěžují, nebo co?

Kdyby tam nebyli a něco se stalo, tak tady budeš psát kde byli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...