Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Ne :D ale myslím, že člověk by měl mít tu možnost. 

Jinak se nechci hádat, ale nemyslím si, že by se tím něco vyřešilo akorát by se degradovaly ty svátky. 

Jasný, je to o volbě. Degradaci tam nevidím, opět věc názoru.

Ale ty tlaky  ( konkrétně šoférů) jsou děsivé. Komu by se chtělo kysat někde  u příkopy, že..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S temi svatky to tak v US funguje. Je to vse prilepene k vikendum. Napriklad 4. cervence maji ve zvyku mit volno uz den pred tim. Ted vychazi 4.7. na pondeli, tak je volno uz zitra, v patek 1.7. To samo napriklad svatek prace tu je ofiko 1.9., ale vzdy to nalepi k vikendu. Memorial day je ofiko 25.5., ale to byla letos streda, tak to hodili na pondeli 30.5. Atp. Uplne marne to neni.

Upraveno uživatelem AndyAaron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na rovinu? Hned bych každýmu doporučil plno jinejch míst ( klidně i na úřadu ), jen to mé bývalé ne. Ale mít v kanclu chronomagora by nebylo na škodu :-)))

Tak ještě pořád makám, šéfové už to pro dnešek balí a domů mě neposlali, takže holt kolegu chronomagora v kanclu zatím mít nebudeš  ^_^

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady v Anglii je kazdy statni svatek v pondeli. Kdyz to vyjde na vikend, stejne je v pondeli volno. Proste je 9 dnu tatnich svatku, takze 9 pondelku v roce volnych. O Vanocich jsou to dva dny, takze kdyz to vyjde na sobotu a nedeli, je potom volno v pondeli a utery. Tenhle system ma smysl, protoze takhle nikdo o dny volna neprijde, a o to prece jde, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady v Anglii je kazdy statni svatek v pondeli. Kdyz to vyjde na vikend, stejne je v pondeli volno. Proste je 9 dnu tatnich svatku, takze 9 pondelku v roce volnych. O Vanocich jsou to dva dny, takze kdyz to vyjde na sobotu a nedeli, je potom volno v pondeli a utery. Tenhle system ma smysl, protoze takhle nikdo o dny volna neprijde, a o to prece jde, ne?

Tak nějak bych si to  nás v banánistánu představoval.. ale to je asi nedostižné, to by naše skopové vedení nezvládlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna jednu pergolu dělám, 5 x 4,3m. Porovnej si ceny. Sloupky zd?né 12k (ty budeš mít asi levnější dřevěné), dlažba 12,5 k, horizontální konstrukce z KVH hranolů a KVH fošen 13,6 k (z obyč. řeziva by to bylo 7,5k), spojovací prvky 4k, polykarbonátový trapéz zatím nevím. Práce moje končetiny zadara. Celkem odhaduji 55 tis.

 

jsem netušil, že jsou pergoly tak drahý. 6 * 3 metry přisazená k baráku za zhruba 95 tisíc, je to tedy i s prací, střechou a dlažbou................

 

je to v normě nebo ne ?

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem netušil, že jsou pergoly tak drahý. 6 * 3 metry přisazená k baráku za zhruba 95 tisíc, je to tedy i s prací, střechou a dlažbou................

 

je to v normě nebo ne ?

 

Mám větší pergolu přisazenou k baráku, masivní dřevo, ani jsem se toho nedotkl - 58.000,-Kč. Odpo ti můžu udělat nějáký detailní fotky, když budeš chtít :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem netušil, že jsou pergoly tak drahý. 6 * 3 metry přisazená k baráku za zhruba 95 tisíc, je to tedy i s prací, střechou a dlažbou................

 

je to v normě nebo ne ?

 

Dodělali jsme nedávno podobně velkou (5*4m). Firma je od švagrova strýce, takže jsem to dělali společně ; za práci tedy určitě míň, než kdyby to bylo na klíč.

Komplet konstrukce, střecha a všechno kolem (bez dlažby, tu už jsme měli) cca 40k.

Dělaj i v Praze, tak kdybys chtěl nacenění na porovnání, napiš SZ a pošlu mu to.

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/32978-co-m%C4%9B-dnes-pot%C4%9B%C5%A1ilo/page-1105&do=findComment&comment=1683362

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...