Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Vím prd o co přesně jde, ale katetrizace by nepomohla?

Jsem se lekl, že píšeš kastrace :), uff. Nejspíš ne, jen mám trombózu a v takové oblasti, že je třeba ředit injekcí a nestačí prášky. Tak jsem doufal, že se to zlepší a skončím s pícháním, ale vypadá to na dlouho (roky).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si je vezmi za plnou cenu. Sice to bude o cca. 20 korun dražší, ale kvůli tomu se svět nezboří. Plzeň v akci nech sockam, co se klepou, ze ušetři 3 koruny na flasce.

 

To je právě to, že když Vietnamci nějaké zboží vykoupí, protože je v akci, tak si ho těžko můžeš koupit za plnou cenu... ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavne citat pribalove letaky liekov ak ich nahodou kombinujete viac,... doktori na to sru a zmozu sa akurat na vahave "No to mate asi pravdu...." ked im poviete ze uz Vam rok predpisuju liek na riedenie krvi, ktory ma priamo v letaku cierne na bielom napisane ze v kombinacii s inym liekom co Vam uz rok predpisuju na cukor znici ladviny. Mati si takto pred 4 rokmi vysluzila dialyzu a uz je na pravde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fraxiparine.Warfarin jsem zobal na začátku a to byl opruz s dietou.

Warfarin je hnus - kamarád měl tohle ředidlo předepsaný po úraze nohy a přivodilo mu to mrtvici, naštěstí to rozehnali bez následků, ale půl roku byl mimo hru...

Tak ať to povolí, držím palce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Warfarin je hnus - kamarád měl tohle ředidlo předepsaný po úraze nohy a přivodilo mu to mrtvici, naštěstí to rozehnali bez následků, ale půl roku byl mimo hru...

Tak ať to povolí, držím palce...

Hele, kdyz necemu nerozumis, tak to nekomentuj. Warfarin je lek na redeni krve, ktery ma PREDCHAZET mrtvici. Rozhodne ji nezpusobuje. Mrtvici zpusobuje krevni srazenina, ktera ucpe zilu. Tezko muze srazeninu zpusobit lek, ktery pusobi proti srazeninam.

Upraveno uživatelem Baldic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, kdyz necemu nerozumis, tak to nekomentuj. Warfarin je lek na redeni krve, ktery ma PREDCHAZET mrtvici. Rozhodne ji nezpusobuje. Mrtvici zpusobuje krevni srazenina, ktera ucpe zilu. Tezko muze srazeninu zpusobit lek, ktery pusobi proti srazeninam.

 

Já bych to zas tak rychle neodsuzoval. Při úraze ti může vzniknout sraženina, která se paradoxně naředěním krve uvolní a dostane se až do mozku. Konkrétně warfarin zabírá až tak po dvou dnech, takže to spolu možná ani nemuselo souviset.

 

Pokud tě zajímá přesný mechanismus, tak tady je

 

post-22647-0-27237000-1471705023_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to zas tak rychle neodsuzoval. Při úraze ti může vzniknout sraženina, která se paradoxně naředěním krve uvolní a dostane se až do mozku. Konkrétně warfarin zabírá až tak po dvou dnech, takže to spolu možná ani nemuselo souviset.

 

Pokud tě zajímá přesný mechanismus, tak tady je

Podobně to bylo - užíval ho dlouhodobě, pak mu praskla maličká cévka v mozku a zatímco u zdravýho člověka bez ředidla by se hned ucpala a nic by se nedělo, tady krev pořád tekla a tlačila na mozek.

 

Ale Baldica pusťte z hlavy, on nereaguje na téma, ale na mě - má ze mě teď nějakej mindrák, nácek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Serte na to, ignorujte sa ;).

K teme - warfarin je 40 ci 60 rokov stary liek s obrovskym mnozstvom obmedzeni do konca zivota, zachranil tisice mozno stotisice zivotov, tisice ale zomreli na vedlajsie ucinky.

Existuju nove a ovela bezpecnejsie schvalene lieky - Xeralto a Pradaxa. Ak sa to niekoho tyka, snad to pomoze.

PS: nepracujem vo pharma priemysle, ale riesili sme to v rodine.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

abych pravdu řekl, tak nevím, včera jsem se zformátoval a dneska jsem se vzbudil a mobil jsem nenašel, ale hodinky a peněženku jsem měl

celej den to bylo vyplý, až odpoledne mi to vzali a domluvili jsme se na tom litru, dali jsme si sraz ve městě, přišla jedna tlama, ať prej vysolím litr a že mi mobil za chvíli donese a jelikož nejsem úplnej debil, tak jsem mu dal hovno, chvíli jsme se hádali a pak tam přišli tři další a to už jsem mizel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...