Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

No nejen, na fotkách v článku máš i Omegu a Hublot, a když si zajedeš na nějakou tržnici u česko-německých hranic, tak tam snadno najdeš i ty Rolexy, Rado, Breitlingy a další "skvosty" ;) A také viz tisková zpráva celní správy.

 

2012-11-6-13112012-11-6-1311Sn%C3%ADmek%

 

Rolby a PAMy jsou pro nás zaprděné dědky. Kdybys na ten link kouknul pořádně, zjistil bys že dneska frčí především napiglované 100% čínské (s)hity jako D&G, Armáni, Policie a Dýzl :shit:  

Upraveno uživatelem Mischa80
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konvička...asi mu už pěkně hrabe. Může bejt rád, že někdo nezačal střílet proti němu.

 

https://www.novinky.cz/krimi/412455-konvickovci-si-na-staromestskem-namesti-hrali-na-utok-islamistu-zpusobili-paniku.html

Koukal jsem na video a všichni se tam akorát dobře bavili. Zděšeni mohli být akorát aktivisti, ale s tím se počítá. Jsou za to placeni.

Upraveno uživatelem VS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Popisek k fotkám z tržnice:   Celníci v pražské tržnici Sapa zabavili tisíce luxusních padělaných hodinek. Na první pohled se zdálo být vše v pořádku, na pultech totiž leželo legální zboží.

 

To jako že na pultech ležely origo rolex a omegy? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je dobře, že jsi na tom videu viděl úplně všechny, to ti gratuluju, A pak taky ještě k vytříbenému smyslu pro humor.

To, že aktivisti řvou jak telata před porážkou je vytříbený smysl pro humor?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vazy na kolenu doyebané, nožička bólí, bólí, ortéza dlouhá tak, že se pomalu ani nejde vysrat a ještě depréze, jestli všechno nepustit a nežít si spokojeně s kfarcovými Tissoty...

 

Tss počkej až polezeš do vany, teď je to v pohodě, já měl kdysi kvůli kolenu sádru od kotníku až po prdel......................a to tedy nebyla žádná prča.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ty k tomu máš co, kromě nesouvisející poznámky o aktivistech, o kterých se já nezmínil? Pochlub se myšlenkou, jsem celý natěšený.

já k tomu mám stejný názor, co VS. Na rozdíl od tebe, evidentně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Popisek k fotkám z tržnice:   Celníci v pražské tržnici Sapa zabavili tisíce luxusních padělaných hodinek. Na první pohled se zdálo být vše v pořádku, na pultech totiž leželo legální zboží.

 

To jako že na pultech ležely origo rolex a omegy? 

Mně se líbí, že nepíšou padělky luxusních hodinek, ale luxusní padělky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, takže ty jsi z toho videa taky usoudil, že se VŠICHNI dobře bavili. Tak to pro tebe taky platí to, co jsem mu napsal. A protože asi neumíš číst, doplním jen, že jsem o žádném názoru nepsal. 

neumím číst, asi se zapíšu k tobě do třídy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...