Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Ako som už písal, stretol som sa s tým dvakrát a bolo to ešte v 90-tych rokoch. U prvého zákazníka to bolo PIR Paradox, model si už samozrejme nepamätám (malý zelený LED trojuholník dole) a u druhého duálne čidlo izraelskej výroby (na ňom babku detegovala mikrovlnná časť). Ani jedno, ani druhé neboli nejaké šunky.

parnistroj: Tam som si to vysvetľoval podobne, naozaj bola drobná a chudá, majiteľ sa tiež uspokojil s podobnou teóriou. Aj keď deti to chytalo v pohode. Ale v druhom prípade to bol chalan normálneho vzrastu, oblečený v montérkach, rovnako ako ostatní a čidlo ani nemrklo.

 

mari: problém bol v tom, že ich PIR čidlá nechytali :)

 

to ma jedine mozne vysvetlenie - boli to volici strany Siet (ti si vsetci teraz zelaju byt neviditelni)

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník qoyi

Celou noc nějaci ichtylove z jinyho patra triskali s dverma, hadali se, rvali na chodbe ... a pres den tu zas pobihali fizlove a bouchali na vsechny dvere ... a kdyz je clovek potka tak nejsou schopni ani pozdravit (ti fizli) ... welcome home ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řekl bych, že takové výroky sem nepatří, to je daleko za hranicí slušnosti.

Ti lidé musí být potrestáni dle platné legislativy.

 

Ach jo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řekl bych, že takové výroky sem nepatří, to je daleko za hranicí slušnosti.

Ti lidé musí být potrestáni dle platné legislativy.

 

Jj, to bylo první co mě napadlo. Že to určitě udělal někdo kdo měl špatné dětství, společnost mu nedala možnost

se realizovat a je frustrovaný tím, že nemůže sehnat práci, přestože se o to od pěti ráno snaží ... 

Tak se tedy za tu svini zlodějskou veřejně omlouvám a zvu dotyčného na čaj do komunitního centra, kde si to v klidu vyříkáme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, to bylo první co mě napadlo. Že to určitě udělal někdo kdo měl špatné dětství, společnost mu nedala možnost

se realizovat a je frustrovaný tím, že nemůže sehnat práci, přestože se o to od pěti ráno snaží ... 

Tak se tedy za tu svini zlodějskou veřejně omlouvám a zvu dotyčného na čaj do komunitního centra, kde si to v klidu vyříkáme.

 

:lol2:  nechte krtenka byt, vzdyt zase jen provokuje, snazi se jen oplatit to co jsme mu napsali na jeho podobny nedavny komentar v celkem jine souvislosti... modi mu to nakonec smazali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem psal kdyz hrala predkapela...

A jaký byli Red Hots? Já že jsem je viděl jednou a podruhé už tedy nemusím. No a tak nějak jsme se na tom shodli všichni co jsme je viděli :-( Do klubu asi dobrý, ale do arény pro milión lidi neee....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...