Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Svině zlodějský!!!

 

Ta vlhkost je od deště, je viď, že jo?

 

Řekl bych, že takové výroky sem nepatří, to je daleko za hranicí slušnosti.

Ti lidé musí být potrestáni dle platné legislativy.

 

kam se podělo e?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naštěstí od deště. To by ještě scházelo. 

Ale připomněl jsi mi - asi před deseti lety mi ukradli kola z garáže a asi "pro štěstí" se uprostřed garáže vysrali. Dobytek.

 

mojí hezčí polovičce před pár lety taky vytloukli sklo, zánovní auto, sebrali kabely od navigace, kabely od dvd, ani se neobtěžovali ukrást rezervu, ta jediná měla v autě nějakou cenu, zmrdi vymaštění, skloservis to vyřešil na počkání za pár tisíc, škoda byla menší než spoluúčast

 

nedávno jsem ráno přišel k autu a nevidím spolujezdcovo okýnko, tak si říkám, že si někdo došel pro kameru, a vono ne, já ho blbec večer nezavřel, takže klika, nebo se kamery nekradou, nevím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naštěstí od deště. To by ještě scházelo. 

Ale připomněl jsi mi - asi před deseti lety mi ukradli kola z garáže a asi "pro štěstí" se uprostřed garáže vysrali. Dobytek.

Četl jsem kdysi, že se zloději v bytě vyserou z toho vzrušení z krádeže, že to nemůžou udržet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesmi takovy zlodej chodit do bordelu. "Chcete ho vykourit?" "Kdepak, ja se vam tady jenom vyseru..."

To je hlaska :) !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu vysrání na místě činu - v jedné povídce od Čapka vytipovali pachatele-kasaře taky podle toho, že je o něm známé, 

že nevěří na pověry, a tudíž se na místě činu pro štěstí nevydělal, jako to dělají ostatní kasaři, aby se na ně nepřišlo. 

Určitě je ale možné aplikovat tuto prevenci i na jiných místech činu, např. na berňáku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jaký byli Red Hots? Já že jsem je viděl jednou a podruhé už tedy nemusím. No a tak nějak jsme se na tom shodli všichni co jsme je viděli :-( Do klubu asi dobrý, ale do arény pro milión lidi neee....

No jak bych to... baskytarista Flea a bubeník Chad Smith nezklamali, ba naopak. Zpěvák ani kytarista neměl svůj den. Byl jsem na nich podruhé a naposled.

 

Pozitivní zážitek: byl jsem poprvé na takové akci s dcerou, nezvyk, ale moc fajn

 

Negativní: již zmíněný zvukař a ta kráááva nebeská v řadě nad námi, která vydávala neskutečně nervydrásající monotónní neuvěřitelně hlasité vytí, to bylo horší než celá aparatura před explozí. Po chvíli jsem si došel na wc a z hajzlpapíru jsem si tam ušmudlal provizorní špunty do uší....

 

P.S. abych zůstal u názvu vlákna: mám teď na 2-3 týdny utrum se sluchátky, slyším úplný h....

Upraveno uživatelem Duke650
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...a ta kráááva nebeská v řadě nad námi, která vydávala neskutečně nervydrásající monotónní neuvěřitelně hlasité vytí, to bylo horší než celá aparatura před explozí...

Kolega se takle jednou otočil v kině na dvě poměrně hlasitě si povídající slečny a požádal je o ticho, že přišel na film. Bez reakce. Po dalších cca pěti minutách keců se otočil a šlehnul po nich zpola vypitou plechovkou s colou. Beze slova si sednul a v klidu jsme sledovali film až do konce. Dodnes si tu scénu přehrávám :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jak bych to... baskytarista Flea a bubeník Chad Smith nezklamali, ba naopak. Zpěvák ani kytarista neměl svůj den. Byl jsem na nich podruhé a naposled.

 

Pozitivní zážitek: byl jsem poprvé na takové akci s dcerou, nezvyk, ale moc fajn

 

Negativní: již zmíněný zvukař a ta kráááva nebeská v řadě nad námi, která vydávala neskutečně nervydrásající monotónní neuvěřitelně hlasité vytí, to bylo horší než celá aparatura před explozí. Po chvíli jsem si došel na wc a z hajzlpapíru jsem si tam ušmudlal provizorní špunty do uší....

 

P.S. abych zůstal u názvu vlákna: mám teď na 2-3 týdny utrum se sluchátky, slyším úplný h....

Kiedis nema nikdy svuj den,von totiz neumi zpivat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po  30 denním čekání na rozpočet na rekonstrukci bytu, nemohu stavební firmu Myslík z Prahy nikomu doporučit ke spolupráci. Pouze výmluvy, že nestíhají, v pátek pošleme. Takhle bych rekonstrukci do konce roku 2016 ani nezačal. Tudy cesta nevede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...