Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Ono stačí když k volbám dojdou jen komouši a lihovci, protože nikdo slušnej na komunální žumpu nemá žaludek - a je to doma.

Nechodíš do kostela a propaguješ death-metal, skončíš v pekle - a tady soudruh ze stavebního si pro příště taky rozmyslí, jestli si takovej "živel" zaslouží dostat razítko...  :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono stačí když k volbám dojdou jen komouši a lihovci, protože nikdo slušnej na komunální žumpu nemá žaludek - a je to doma.

Za poslední roky jsem byl pouze u komunálních voleb - tam jsem byl schopen si vybrat (protože ty lidi znám, a protože jsem schopen v případě nutnosti vyvinout na n? nějaký tlak, v zájmu všeobecného blaha samozřejmě ;) ). Žumpa je to na všech úrovních, nejen na komunální, o to nemám strach.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No paragraf na urážku presidenta už tady byl za 1 republiky.

Spíše mi vadí že když řeknu president Zeman je vůl tak je to OK ale když řeknu nějakému ušmudlanému státnímu úředníkovi že je vůl mohu dostat pokutu 10 000  :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No paragraf na urážku presidenta už tady byl za 1 republiky.

Spíše mi vadí že když řeknu president Zeman je vůl tak je to OK ale když řeknu nějakému ušmudlanému státnímu úředníkovi že je vůl mohu dostat pokutu 10 000  :wallbash:

Dvacet. A to i v případě, že je fakt vůl. To mi taky přijde jako zhovadilost. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

b813cffac734cf9578cf611334f47409.jpg

Už mě ten Hňupčáček v náhledu štval.

Hasňo, jdi s tou fotkou do řiti. Prohlížím si chronomag ležmo na Ipadu, koukám na ni a spontánně s vědomím, že tohle je opravdu pecka, se chci o tenhle chvilkový stav nadšení s někým podělit a zapomněl jsem, že jsem doma s drahou polovičkou. Dopady jsem si uvědomil ve dveřích do obýváku a vycouval zpátky :-))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naštvalo mě, že mBank mi strhly peníze při převodu v EUR logicky kurzem devizy-prodej a teď mi je vrátily ovšem s kurzem devizy-nákup. Litr v háji, peníze nepřevedený, pecka... důvod vrácení je, že číslo účtu (IBAN) neexistuje...

 

Nerozumí někdo SEPA transferům a obecně fungování IBAN a SWIFT čísel. Prodejce mi poslal toto

 

IBAN: IT47J0301503200000003346475; BIC Banca ricevente (swift): UNCRITMM

 

jenže mBank chce zadat jen IBAN a SWIFT si nějak dopočítává asi sama. V potvrzení platby je úplně jinej a vypočítají ho i veškerý validátory na netu:

FEBIITM1XXX

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naštvalo mě, že mBank mi strhly peníze při převodu v EUR logicky kurzem devizy-prodej a teď mi je vrátily ovšem s kurzem devizy-nákup. Litr v háji, peníze nepřevedený, pecka... důvod vrácení je, že číslo účtu (IBAN) neexistuje...

 

Nerozumí někdo SEPA transferům a obecně fungování IBAN a SWIFT čísel. Prodejce mi poslal toto

IBAN: IT47J0301503200000003346475; BIC Banca ricevente (swift): UNCRITMM

 

jenže mBank chce zadat jen IBAN a SWIFT si nějak dopočítává asi sama. V potvrzení platby je úplně jinej a vypočítají ho i veškerý validátory na netu:

FEBIITM1XXX

Ahoj, no nemel by to byt duvid vraceni penez. Podle EU narizeni musi byt kazda banka schopna dopocitat podle IBANu BIC (SWIFT) kod banky prijemce. Ale standard je, ze pokud je rozdil v tom, co zada odesilatel a co vypocita banka podle IBANu, tak kontaktuji odesilatele nebo to poslou bez ptani do banky, co odpovida IBANu. Jeste jsou ruzne terminy, kdy to musi delat ve sve zemi a kdy v cele EU.

Myslim si, ze pokud pouzili jiny kurz pri vraceni penez, tak to neodpovida PSD regulaci. V tomhle pripade bych to reklamoval na pobocce.

 

Sent from my mobile

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hasňo, jdi s tou fotkou do řiti. Prohlížím si chronomag ležmo na Ipadu, koukám na ni a spontánně s vědomím, že tohle je opravdu pecka, se chci o tenhle chvilkový stav nadšení s někým podělit a zapomněl jsem, že jsem doma s drahou polovičkou. Dopady jsem si uvědomil ve dveřích do obýváku a vycouval zpátky :-))))

vidis, ja sem vcera zas doma nebyl pochvalenej za to, ze sem na instagramu lajkoval nejakou MILFku z Brazzers :) a uz vubec nechapu, jak si to dohledala :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, no nemel by to byt duvid vraceni penez. Podle EU narizeni musi byt kazda banka schopna dopocitat podle IBANu BIC (SWIFT) kod banky prijemce. Ale standard je, ze pokud je rozdil v tom, co zada odesilatel a co vypocita banka podle IBANu, tak kontaktuji odesilatele nebo to poslou bez ptani do banky, co odpovida IBANu. Jeste jsou ruzne terminy, kdy to musi delat ve sve zemi a kdy v cele EU.

Myslim si, ze pokud pouzili jiny kurz pri vraceni penez, tak to neodpovida PSD regulaci. V tomhle pripade bych to reklamoval na pobocce.

 

Sent from my mobile

 

SWIFT - BIC se uz v ramci EU nezadava, staci jen IBAN. devizy nakup/devizy prodej je jasny, to tak proste je. over se zadavatelem, jestli fakt IBAN sedi..

 

Díky moc za vysvětlení, jsem z toho UI novýho internetovýho bankovnictví od mBank někdy šílenej.

 

Jak důležitý je jméno příjemce u SEPA netušíte? Ještě tam by totiž mohl být zakopanej pes (napsal jsem do názvu platby něco jinýho jak jeho jméno a vůbec mi nedošlo, že si to přebírají jako tento údaj), ale stejně nechápu, proč je jinej BIC než co mi posílal ten prodejce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník qoyi

Rozsypalo se mi auto. Zahrkalo v tom a bylo po motoru. To jsem vlastne rád, že jsem nezůstal stát uprostřed světelné křižovatky.

 

Co přesně se stalo? Jaká byla příčina? Šlo tomu předejít včasným servisem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...