Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Návštěvník LukeD

Vy jste jak pomateni - ja nikoho nejebu za pravopis ani nikomu netvrdim ze pisu porad spisovne. Ja vam jen rikam ze "Vanoci" jsou strasny vyraz a ze me stve ze ho uz mesic z ruznych stran posloucham. Napsal jsem to do spravneho vlakna nebo ne? Bezte radsi spat, urazene jesitnosti :death:

 

Inu, když to v reakci na Pavelpu27 napíšeš jak "grammar nazi", tak se pak nediv: Co to je za vyraz? Jeden Vanoc, druhy Vanoc, treti Vanoc - takze pred Vanoci?

 

Edit: Jinými slovy, pokud bys to, že tě to sere, napsal obecně a neadresně, tak ti tady na to (nejspíš) nikdo neřekne ani popel.

Upraveno uživatelem LukeD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Vanoci" su takzvana substitucna hadka. Clovek sa ventiluje na niecom ale v skutocnosti ho sere nieco ine.

Ja som vcera napr zistil preco som si objednal dalsi par topanok. V skutocnosti chcem hodinky, ale neni dostatok fondov. Tak to podvedome riesim takto substitucne. Boty sa tiez riesia na fore tak pocitovo mi to vzdialene pripomina hodinky.

 

Tolko na uvod rannej psychoanalyzy. Prajem vam pekny den.

 

Neviem ci som to vcera neprehnal s rumom a ci tu teraz nevypisuje nejaky zbytkac.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Vanoci" su takzvana substitucna hadka. Clovek sa ventiluje na niecom ale v skutocnosti ho sere nieco ine.

Ja som vcera napr zistil preco som si objednal dalsi par topanok. V skutocnosti chcem hodinky, ale neni dostatok fondov. Tak to podvedome riesim takto substitucne. Boty sa tiez riesia na fore tak pocitovo mi to vzdialene pripomina hodinky.

Tolko na uvod rannej psychoanalyzy. Prajem vam pekny den.

Neviem ci som to vcera neprehnal s rumom a ci tu teraz nevypisuje nejaky zbytkac.

Taky se tu ivane resej noze, auta :-)), tak bacha. Jinak jsem velice rad, ze je tu nekdo hodne podobnej - mam chrono deprese ( nevim co koupit za hodinky, nic neni momentalne dost dobry ) a tak jsem vcera zasel jen tak do Hervisu a mam troje tenisove boty ( doprcic na co? Tenis jsem 5 let nehral), ale mam je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... a tak jsem vcera zasel jen tak do Hervisu a mam troje tenisove boty ( doprcic na co? Tenis jsem 5 let nehral), ale mam je.

 

to je super :) mam z teba radost, nie som sam :D prave mi doslo "your order has been dispatched" :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Vy jste jak pomateni - ja nikoho nejebu za pravopis ani nikomu netvrdim ze pisu porad spisovne. Ja vam jen rikam ze "Vanoci" jsou strasny vyraz a ze me stve ze ho uz mesic z ruznych stran posloucham. Napsal jsem to do spravneho vlakna nebo ne? Bezte radsi spat, urazene jesitnosti :death:

A vadí ti slovo Vánoci, nebo ti vadí Vánoce, jako tradice? Víš, fakt se celý život snažím psát gramaticky správně. Často bojuji s překlepy, ale na správné tvary slov si dávám pozor. A jestli ti vadí SPRÁVNÝ tvar nějakého slova tak nezbývá než - se stim smiř :)

Upraveno uživatelem Pavelpu27
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, zhadat... Spis bych rekl ze se do debaty mezi dvema lidma zapojili dva kolemjdouci trotlove aby si vylili nejake sve vlastni zastupne problemy :smoke:

Hele, ty řeznickej poblázněnej synku -ti "kolemdoucí trotlové" si všimli tvého zděšení nad taji češtiny ...

Jo, kdybys ke svému asi vyučení žabokuchem, přidal aspoň maturitu, nemusel jsi teď být za osla...

Takže Tě zdravím a přeji ať ti nepraskne žilka. No a trotly si nech od cesty.

Tím bych asi debatu na toto téma s tebou uzavřel ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu banku určitě zkus, ale jak říkám, připrav si k tomu co možná nejvíce podkladů. Když to vezmu do důsledku, tak ten Paypal statement je v podstatě proti tobě...

Tak update - zásilka se vrátila odesílateli. Ten po mě chce znovu 11 éček za poštovné. Jde o prd, ale tohle mi vadí. Někdo to zvoslil, já ne. Proč mám platit za chyby jiných?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijde mi to celé divné. Zaplatils f&f a nic ti nepřišlo. Když se začneš domáhat toho, co ti patří, tak se chvilku hraje na jistotu, jakože to odešlo. Pak během pár hodin se to náhodou vrátí nazpátek odesílateli, ač to mělo dorazit do zahraničí. A teď chce další peníze, aby to odeslal opakovaně. Připomíná mi to moji anabázi s jedním Španělem. Odmítl jsem zaplatit další peníze a od té doby se už nikdy neozval. eBay i PayPal mi ohnuli loket, protože jsem také blbec zaplatil f&f. Od té doby to odmítám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, ty řeznickej poblázněnej synku -ti "kolemdoucí trotlové" si všimli tvého zděšení nad taji češtiny ...

Jo, kdybys ke svému asi vyučení žabokuchem, přidal aspoň maturitu, nemusel jsi teď být za osla...

Takže Tě zdravím a přeji ať ti nepraskne žilka. No a trotly si nech od cesty.

Tím bych asi debatu na toto téma s tebou uzavřel ...

Hele Chatrče, nic o mě nevíš kromě toho že jsem alergický na "Vánoci", ale hned je ti všechno jasné? Gratuluji ti, ó jasnozřivosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...