Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Zajimave, jak vsechno dokazete otocit, kdyz se to nehodi do "vetsinoveho" kramu. Podle hesla sice nevim o co jde a co se tam deje, ale musi to byt spatne... Prece to, ze necemu nerozumim neznamena, ze je na tom neco spatneho. BTW nejednou byli squateri vyhnani i z mista, kde jim to majitel dovolil. Mnohdy je lepsi tam mit nekoho, kdo tam je, nez vybydleny barak.  

Bez urazky, ale precitaj si prosim to po sebe este raz a zamysli sa nad tym do hlbky ako strasne image squatterov tie posledne dve vety poskodzuju, ac som si isty, ze si to tak nemyslel:D

Upraveno uživatelem cali
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajimave, jak vsechno dokazete otocit, kdyz se to nehodi do "vetsinoveho" kramu. Podle hesla sice nevim o co jde a co se tam deje, ale musi to byt spatne... Prece to, ze necemu nerozumim neznamena, ze je na tom neco spatneho. BTW nejednou byli squateri vyhnani i z mista, kde jim to majitel dovolil. Mnohdy je lepsi tam mit nekoho, kdo tam je, nez vybydleny barak.  

 

 

Co se tam děje je mi srdečně jedno. Mě vadí, že zaberou cizí nemovitost. Ať si koupí vlastní barák a tam si můžou páchat sluníčkový aktivity do aleluja.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, skupina squatteru se muze o nemovitost starat lip nez majitel i byt prijemnejsi pro sousedy a nebo taky nemusi. Ale to neni relevantni. Respekt k soukromemu vlastnictvi je zakladni stavebni kamen nasi civilizace. Ja si Tvoji myslenku prekladam na to, ze bychom meli zlepsit vymahatelnost prava na vlastnicich nemovitosti - OK, mozna to tak je. Ale v zadnem pripade bychom se nemeli poustet do relativizace soukromeho vlastnictvi.

Upřímně řečeno, mít třeba barák, bude pro mně lepší, když za sousedy budu mít tohle, než ruinu, která hrozí zřícením a slouží za hajzl bezďákům, smažkám ap. a jehož majitel nereaguje na obsílky ohledně zabezpečení, příp. údržby objektu. Protože tohle se dá poměrně slušně kontrolovat. Netuším, co je v pořádku na tom, když někdo nedodržuje zákon, který mu ukládá se starat o majetek.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Čechách, kde jsou lidi schopní vymyslet tunel i tam, kde údajně nelze nic vytunelovat, bych se myšlenkou legálního squattingu vůbec nezabýval. A "nezodpovědný vlastník" to je jen takové pseudolevicové klišé. V případě nemovitých věcí se v naprosté většině případů jedná, jak už jsem psal, o majetek z hlediska vlastnictví značně problematický (exekuce, nedohledatelný vlastník, singulární podíly často neznámých vlastníků apod.), takže postihnout nějakého konkrétního vlastníka je jen taková kavárenská iluze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, skupina squatteru se muze o nemovitost starat lip nez majitel i byt prijemnejsi pro sousedy a nebo taky nemusi. Ale to neni relevantni. Respekt k soukromemu vlastnictvi je zakladni stavebni kamen nasi civilizace. Ja si Tvoji myslenku prekladam na to, ze bychom meli zlepsit vymahatelnost prava na vlastnicich nemovitosti - OK, mozna to tak je. Ale v zadnem pripade bychom se nemeli poustet do relativizace soukromeho vlastnictvi.

No, nemám dojem, že by třeba Holandsko bylo příkladem země, kde se relativizuje soukromé vlastnictví. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Čechách, kde jsou lidi schopní vymyslet tunel i tam, kde údajně nelze nic vytunelovat, bych se myšlenkou legálního squattingu vůbec nezabýval. A "nezodpovědný vlastník" to je jen takové pseudolevicové klišé. V případě nemovitých věcí se v naprosté většině případů jedná, jak už jsem psal, o majetek z hlediska vlastnictví značně problematický (exekuce, nedohledatelný vlastník, singulární podíly často neznámých vlastníků apod.), takže postihnout nějakého konkrétního vlastníka je jen taková kavárenská iluze.

Pseudolevicové klišé, ROFL!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 takže postihnout nějakého konkrétního vlastníka je jen taková kavárenská iluze.

Povaleče z kaváren do polí a továren !!!

 

post-22755-0-92744000-1485186032.jpg

 

Tyhle zkratkovité výkřiky mě serou úplně stejně, jako lidé co si přivlastňují nemovitost proti vůli majitele..... (fašističtí havloidi, sluníčkáří, kavárenští povaleči a jiné) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nejzábavnější je, že se tyto hesla staré sovětské propagandy používají a přejímají úplně stádně, ale dobrým zvykem je označovat ostatní co ještě "neprohlédli" za ovce. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pseudolevicové klišé, ROFL!

Jj, klidně si to válení užij.  Rozdíl mezi válejícím se bláznem a rádoby intelektuálem, který zasvěceně mluví do všeho, aniž by vlastně čemu rozuměl, často není vůbec žádný.

 

Povaleče z kaváren do polí a továren !!!

 

attachicon.gifkladivo_srp.jpg

 

Tyhle zkratkovité výkřiky mě serou úplně stejně, jako lidé co si přivlastňují nemovitost proti vůli majitele..... (fašističtí havloidi, sluníčkáří, kavárenští povaleči a jiné) 

Tvůj výplod mne nepřekvapuje. Nicméně fajn, když to není iluze, tak mi řekni jak budeš hledat konkrétního vlastníka u nemovitosti které jsem dával za příklad!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, klidně si to válení užij.  Rozdíl mezi válejícím se bláznem a rádoby intelektuálem, který zasvěceně mluví do všeho, aniž by vlastně čemu rozuměl, často není vůbec žádný.

 

Tvůj výplod mne nepřekvapuje. Nicméně fajn, když to není iluze, tak mi řekni jak budeš hledat konkrétního vlastníka u nemovitosti které jsem dával za příklad!

Na tohle jsem já ale přece vůbec nereagoval..... šlo mi čistě o termín: " kavárenská iluze "

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klidně můžu napsat hospodské pindy, když nemáš rád kavárnu :)

Ano můžeš a dokonce s tím v tomhle případě budu souhlasit :) By mě totiž zajímalo kolik % lidí, kteří jsou některýma označováno za "kavárnu" podporuje squaty. Obecně je to nesmyslné označení...... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano můžeš a dokonce s tím v tomhle případě budu souhlasit :) By mě totiž zajímalo kolik % lidí, kteří jsou některýma označováno za "kavárnu" podporuje squaty. Obecně je to nesmyslné označení...... 

No vidíš a já naivka bych tipoval, že např. zelené najdu spíše v kavárně než v zaplivané čtyřce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník LukeD

Z tohohle vlákna jeden lehce nabude dojmu, že se přes víkend nemůžete dočkat, až se do sebe v pondělí v rámci pracovního procesu pořádně zakousnete...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidíš a já naivka bych tipoval, že např. zelené najdu spíše v kavárně než v zaplivané čtyřce.

Nechápu tu myšlenku zatím ? Já narážím na to, že bez okolků přejímáš termíny bývalé sovětské propagandy, která měla zesměšnit jakoukoliv skupinu osob s vyšším vzděláním, případně ze střední a vyšší třídy (u nás primárně v Praze) a označit je za flákače, co celé dny vysedávají v kavárnách a vykořisťují opravdu pracující lid....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nAscA: ten účet policajti nezablokují, protože je to číslo sběrného účtu k nějakým předplaceným platebním kartám. Variabilni číslo asi teprve určuje konkretni kartu. Tedy "anonymní" a vyuzivane mimo jine i nejruznejsimi smejdy a vycuranky k podvodum. Nestudoval jsem, jak to funguje presne, ale pripomina mi to podvody ala western union. http://predplaceneplatebnikarty.cz/napka/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...