Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

DHL - krom toho, že mají blbě telefoní číslo (takže se mi vůbec nedovolali), tak nejsou schopní dát telefon na kurýra, abych se s nim domluvil. A když jsem si chtěl změnit adresu doručení a telefon, tak to musím prý přes formulář (což je OK), ale ten jsem nikde nenašel a slečna na zákaznícké lince se vůbec se mnou nechtěla bavit, že "až pokud se jim to nepodaří doručit". A když jsem jí říkal, že určitě nepodaří, protože nikdo není doma, tak trvala na svém. Zlaté PPL.

 

...tak se mi aspoň trochu ulevilo :)

Upraveno uživatelem xbraj19
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obe nase auta maji defekt na zadnim pravem kole, jedu do pneuservisu a obe kola probodana na trech mistech na bocni strane, takze nejdou opravit... Na mene uzivane auto sly uz letnaky, protoze auto pujde na jare dal a na to druhe dve nova kola za 8000... Nahoda? Od podzimu se me na dalnici rozletela uz celkem 3 kola a vzdycky byla ponicena na podobnem miste... nastesti se nikdy nikomu nic nestalo... Mam takovej pocit, ze nekomu lezime v zaludku... Bohuzel mame spatne vztahy se sousedem, kterej nam na podzim ohlodal nas zivej plot a jeste vyhrozoval mame, tak jsme na nej volali policajty, od te doby klid, akorat mame nejak casto defekty na autech :-/. Takze jedu jeste koupit kameru pred barak a halogenku na cidlo... Achjo, kdyby se lidi starali pouze o sebe, jak by hned bylo vsechno hezci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky si u té rady říkám "pro mechanika prima kšeft" - až rupne vedlejší paprsek, zacvaká se další oprava a pak další a další... dokud se na tom kunčaft nezabije. Teprv pak se možná bude šetřit jestli šlo o vadu materiálu, špatné tepelné zpracování, chybný design - a nebo třeba následek kolize s rantlem během onoho "zatočení" (ať už teď a nebo kdykoliv předtím)...  <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od 8:45 pořád bez proudu. Topím v krbu, vodu nosím v kyblících z pumpy, dolívám benzín do centrály. Kdybych neměl strach o zásoby v mrazácích, tak mě to snad ani neštve. Snad to do rána rozjedou.

aj aj. Větrná kalamita? My jsme dnes ráno dělali lednici, proud nešel od cca 00,30 až do 09,00 hod... :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když ne tak ty zásoby z mrazáku zavčas dej do auta a dovez to ke mě, dám ti to do mrazícího boxu, místo tam najdeme, to je maličkost

Jseš hodnej Tome díky. Naštěstí to k ránu zprovoznili. Obsah ledničky jsem měl venku v autě a mrazáky snad vydržely.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...