Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Nevím co je horší, jestli lasička nebo moje dvouletá dcérka, která mi po deseti minutách na telefonu zrušila asi osm důležitých ubytování na bookingu, včetně celé rodinné dovolené v Chorvatsku a Rakousku. Dával jsem to dohromady čtyři hodiny, jak já jsem nasratý, jak říkám, zlatá lasička :-)

 

To jako ze tvoje dvouleta dcera obvolala hotely a zrusila to? Nebo jeden sofistikovany hovor s booking.com? Hmmm... ze vy nas houpete, pane Africane? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jako ze tvoje dvouleta dcera obvolala hotely a zrusila to? Nebo jeden sofistikovany hovor s booking.com? Hmmm... ze vy nas houpete, pane Africane? ;)

 

To asi nee :lol2: Mám v telefonu aplikaci a zůstal jsem připojený, no tam už si všechno spravuješ online. Byl jsem si jistý, že se nám tam někdo naboural tak jsme to prověřovali se security na bookingu a tam zjistili, že to bylo zrušeno z mého telefonu ve 12:15, když jsem byl doma na obědě a holka někde s telefonem běhala. A jelikož jsem idiot stále připojený, stačilo kliknout párkrát v aplikaci na červené tlačítko zrušit a bylo hotovo. Naštěstí booking nechává 24 hodin i přes zrušení zablokované pokoje pro případ nechtěného zrušení. No ale musel jsem všechno růčo znovu a někde domlouvat již navýšené ceny, kde mě vyšli samozřejmě po vysvětlení vstříc a dali původní. Palec na horu pro booking, až na to červené tlačítko zrušit :notworthy: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..................................- zažili jsme například kombo posrané dítě+manželka+gauč...............................................

 

že se posere mimino, tomu věřím, ale že i manželka a ještě že i gauč............................................... :eek:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neskutečný, jak dokážou některý lidi závidět i to prd co máš. Že někdo někomu závidí invalidní místo a posílá na něj udání každou chvilku, to jsem si zvykl, ale aby někdo přeměřoval na centimetr žlutou čáru před vjezd do garáže sousedovi a pak mně to posílal k prověření, no to jsem zažil poprvé.

Fuj, jdu na pár chlebíčků do kantýny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A dyť to je totéž :-)), on ani nevěděl, co je to za značku, ale vyměřil si jí a mám to přeměřit a dát mu vědět, zda jí nemá delší ( a teď poslal i upřesňující e-mail- čáry se mu zdají zbytečně tlusté ). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blázni, dyť sou to prostě typizovaný parkovací místa pro různě široká auta...  Asi nějaký nařízení z Unie...

To snad zatim neexistuje :-)), co tedy vim. Ale vim prd, tak treba jo :-)), nebo je to jen pro motorky :-)), s tim jsem se uz setkal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...