Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

O víkendu jsem si málem v Tigerovi koupil takový to dřevěný bludiště, co se dvěma čudlema naklání v krabici...no ustál jsem to. Ale todle si asi koupím. Ty levely jsou míněný jako že z bodu A do B je první, z A přes B do C druhej atd.?

je to jedna dlouhá trasa kudy valit kuličku a každá překážka má číslo. vždycky začínáš od začátku. jestli umíš meditovat tak kup. mě to dohání k šílenství a od rozšlapání mě odradily jen plačící děti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že se objeví šroubek tam kde nemá co dělat, by mě tak nenaštvalo. Ale že s tím přijedu do pneu servisu kam léta

jezdím pro gumy a na přezutí, a oni mě odbydou, že je sezona a na prkotiny nemají čas, to mi hlava nebere. Taky mě tam už neuvidí. 

post-216-0-52363200-1491835574_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jeden z těch větších řetězců. Nakrkli mě, ale doteď byli korektní a vláčet po webu je kvůli tomu nebudu.

Věřím, že kdybych si nechal zavolat šéfa, který mě zná, dopadlo to jinak. Ale za mnou stála fronta lidí, tak jsem 

nechtěl zdržovat. Ztratili dobrého zákazníka, to mi přijde jako dostatečný trest. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdysi dávno se králi a královně narodila malá princezna. Byla krásná, měla se čile k světu, jen z půpíku jí čouhal šroubek. Sudičky však rodiče uklidnily, že až bude princezně 18 let, přijde za ní urostlý princ a šroubek jí vyšroubuje. 

 

Léta plynula a když mladá princezna dovršila 18 rok, skutečně se u ní urostlý princ objevil. Dle předpovědi sudiček jí šroubek z pupíku vyšrouboval a princezně upadla prdel...

 

Takže šroubek nechat bejt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...