Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Jo to zase kamarád od kolegy zbouhnul nejlepší kamarádku svojí manželky a pak přišel za ženou a smrtelně vážně jí sdělil, že je má rád obě a že se k nim nastěhuje a budou v jednom domě žít všichni. Vlastně ani nevím proč to neprošlo.... 

jo ... ta moje můra mi zas říkala: "sem si vás chtěla nechat oba" :D .... udělala jednu chybu, že si s ním telefonovala z čísla,který sem platil já ..... když přišel účet na 15 stránek, tak sem jenom zíral 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to, ze zenska zahejba je vzdycky jeji chyba, ze? Jo, muze bejte. ale klidne to taky muze bejt dusledek jinyho neresenyho problemu...

 

Vždy se snad může rozhodnout sama, jak cokoliv řešit. Když se rozhodne, že si najde kolíka mimo, tak je to její svobodné rozhodnutí a pokud si kdokoliv (nehledě na pohlaví) myslí, že tím cokoliv vyřeší, tak ať to klidně dělá. Vždy je to chyba toho, kdo to udělá. A pak by měl umět snášet i důsledky svého jednání.

 

...zajímavý je, že mi to po pěti letech přijde už vtipný...

 

Když tak nad tím přemýšlím, tak mě také... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to, ze zenska zahejba je vzdycky jeji chyba, ze? Jo, muze bejte. ale klidne to taky muze bejt dusledek jinyho neresenyho problemu...

Připomínáš mi moji bejvalku- psycholožku.

Když uvařila něco co nebylo k jídlu a já jsem jí to řekl tak normální ženská má několik možností.

V lednici je sejra a vem si chleba

ta kráva byla snad stoletá vařila jsem ji 3 hodiny.

tak mě pozvi naproti do restaurace.

Holt vždycky se nepodaří

atd

všechny možnosti jsou ok|

Ne tak psycholožka ta prohlásí.To není tím že by jídlo nebylo dobré ty si tím jen projikuješ svoji nechuť k tomu že na weekend přijede maminka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to zase kamarád od kolegy zbouhnul nejlepší kamarádku svojí manželky a pak přišel za ženou a smrtelně vážně jí sdělil, že je má rád obě a že se k nim nastěhuje a budou v jednom domě žít všichni. Vlastně ani nevím proč to neprošlo....

Patrně byla žena suchar :-)

 

Souhlas s p.Kuncakem, jsem rád,že jsem rád a snad to vydrží....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Conrade, nepochopils me, nebo jsem to blbe napsal. Chybi mi ochota pripustit svoji odpovednost, ale chapu, ze chyba se vzdycky snaz hleda u druhyho...

Připomínáš mi moji bejvalku- psycholožku.

Když uvařila něco co nebylo k jídlu a já jsem jí to řekl tak normální ženská má několik možností.

V lednici je sejra a vem si chleba

ta kráva byla snad stoletá vařila jsem ji 3 hodiny.

tak mě pozvi naproti do restaurace.

Holt vždycky se nepodaří

atd

všechny možnosti jsou ok|

Ne tak psycholožka ta prohlásí.To není tím že by jídlo nebylo dobré ty si tím jen projikuješ svoji nechuť k tomu že na weekend přijede maminka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě když jsem bydlel v paneláku, tak zvonek, vykoukl jsem ven a tam nějáká polská děvčica s kočárkem na mě řvala, vylez ven ty chuji, maš tady parchanta a ukazovala do kočárku :lol2: Přítelkyně prý kdo to tam řve a jelikož jsem vždy tak nějak ohledně ženských věděl co dělám, bylo mě jasný že to je drsný omyl. Vyběhl jsem ven, no a vyklubalo se z toho dítě jednoho pána od rodiny z paneláku....a rozvod byl na světě  :lol2: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Patrně byla žena suchar :-)

 

Souhlas s p.Kuncakem, jsem rád,že jsem rád a snad to vydrží....

Přesně a přitom přednesl naprosto relevantní argumenty, že přece si s tou kamarádkou vždycky rozuměli, dům je velký, děti budou od sebe kousek, postará se o obě :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono se zase říká, že až to druhé manželství je ono. Ale je fakt, že to většinou říkaj ti podruhé ženatí...

 

Někde jsem četl, že jen 10% rozvedených manželů si v dalším svazku polepší. Jak se říká, život se nedá začínat dvakrát. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někde jsem četl, že jen 10% rozvedených manželů si v dalším svazku polepší. Jak se říká, život se nedá začínat dvakrát.

Přesně, tchýně se rozvedla s tchánem protože dvakrát do měsíce přišel v náladě (ne na plech) na zálohu a na výplatu. Vzala si chlapa který se uchlastall k smrti.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt mě nas... dnešní návštěva servisu u Dušáka v Brně. Horší přístup jsem už dlouho nezažil ani v hospodě...

 

Paní za pultem protivná už od pohledu, poptával jsem cenu lunety na B aerospace, sundám hodinky z ruky, aby se mohla podívat (potřeboval bych ji na jiný hodinky, ale stejnej model), tak mi je vzala a odnesla kolegyni, aby viděla co je to za číslo. Za pár minut mi je vrací a koukám, že svítí oba displaye naplno (všechny body), tak se ptám co s nima dělali a co to jako má být.

 

Z první na mě vyjela, že beztak nevím jak se to ovládá, že to se přece stane, když se vytáhne korunka (jako bych si to udělal schválně sám) a že bych na to raději neměl šahat, nebo se to naučit ovládat. Tak jsem ji upozornil, že vím co dělá stisk a vytažení korunky, ale záleží na přepnuté funkci a rozhodně to nedělá tohle, že jsem ji do ruky dával hodinky v pořádku a ať to koukají dát do pořádku...

 

Hodinky mi vzala, za chvíli donesla zpět a digitální funkce vyresetovaný (čas, 2. zóna, ...), tak ji to vracím, že si ze mě fakt dělá srandu (už jsem chytal nerva), že ty hodinky vyresetovali a ať to laskavě nastaví, pokud ví jak na to(vím, že tam může být problém synchronizace analog a digital času), tak na mě začala hučet, ať se jako nerozčiluju, že oni jsou přece original Breitling servis. Takže místo toho, aby se omluvila, tak začala být ještě protivnější.

 

Chvíli to trvalo než je zase donesla a když mi je vracela nastavený, tak ještě měla blbý řeči, ať na tu korunku raději nesahám, že to se mi stane, když se vytáhne. Jsem myslel, že si ze mě dělá prdel :furious: :furious: :furious:

 

No, jestli tam nebudu vyloženě muset, tak mě tam znova neuvidí, ani pro hodinky...  :grrr:

Upraveno uživatelem Lamiczka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož jsem si to tady všecko pěkně pročtl a není z toho člověku moc veselo... Přesněji vypadá to, že nikdo do diskuse se zapojivších není hloupej a to jediný mě hřeje u srdce. A jen zaplaťpáááááánbu, že jsme se kdysi s mojí paní dokázali rozejít jako lidi, ač jsme spolu předtím žili třicet let, stání u soudu byla jen formalita. Děti už byly velký (21 a 18), nám oběma skoro padesát a moje paní nějak dospěla k závěru, že už se mnou být nechce. Možná jsem naivní, ale jednoho to docela překvapí... Letos to bude deset let, nějakou chvíli mi trvalo, než jsem se s tím srovnal (odstěhoval jsem se, byt jsem nechal jí a "dětem".) S odstupem času si nestěžuju. Nemám na co a moje bývalá paní asi taky nee, ani ne dva roky po rozvodu se vdala za našeho dlouholetého společného kamaráda... :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tak na co to řešit domluvama, prostě otevřu okno a ženu vyhodím, no... :lol2:

 

http://chomutovsky.denik.cz/zpravy_region/jirkov_okno_zena_pad_ervenice_20170426.html

 

A ano, jedná se o nepřizpůsobivé etnikum, trochu pod drogami

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...