Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

martar: pošli adresu do SZ nemám problém ti do fasády m.dnout nějakou tyčku... promptně! :-)

já taky klidně přijedu a vysekám mu tam Hiltou celej vorloj........................ :lol2: ................

 

 

 

L066028_APC_f800.jpg

Upraveno uživatelem mondeo2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

martar: pošli adresu do SZ nemám problém ti do fasády m.dnout nějakou tyčku... promptně! :-)

  

já taky klidně přijedu a vysekám mu tam Hiltou celej vorloj........................ :lol2: ................

Kamarádi děkuju, tady na fóru se člověk na pomocnou ruku může vždycky spolehnout :D

 

Pochopil jsem dobře že decebal dostal na měsíc dovolenou? Já jen pořád nechápu jak se tam chce dostat.

Čemu nerozumíš? Ve druhém vagónku za tendrem sedí decebal, no... :)

 

post-30813-0-12307300-1498731533.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem koupil radiem řízené hodinky. Mám je už týden doma, celou dobu nechytily signál ani jednou. Bydlím na kopci. I vylezu na balkon v 6.patře a honím signál. Nic. Tak je vemu ven do města. Nic. Tak jsem si to teda nepředstavoval. Funkce k .....

Kde bydlíš? Co to je za model? Bydlím také v nepříznivé lokalitě pro příjem (kopce, VVN), ale chytám i uprostřed kachličkové koupelny - GW-M 5610

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro Ramon :Nevím jaké hodinky máte, ale mám dvoje CASIA radiem řízené a když jsem se řídil doporučením jak získat signál, tak to bylo smutné. Obecně se doporučuje snažit o aktualizaci od půl noci do 2 rána.

Na druhou stranu se mi hodinky aktualizovaly samy když jsem spal a měl jsem je na ruce. A postel doma rozhodně nemám u okna.

 

EDIT : velmi důležité je s hodinkami po dobu aktualizace signálu vůbec nehýbat.

Upraveno uživatelem Michael Psy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já přes den signál chytnu na 100 procent. Mám doma přesně vysledované místo, na rohu postele kde pravidelně signál o max síle chytám. Jinde doma jsem bez šance.U okna jsem signál nikdy nechytil. 

JJ, záleží samozřejmě na místních podmínkách, ale v noci je to lepší. Netvrdím, že to nutně musí být u okna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

 

JJ, záleží samozřejmě na místních podmínkách, ale v noci je to lepší. Netvrdím, že to nutně musí být u okna.

tak samo se to deje pouze v noci .... vyvolat se to da kdykoli .... alespon to slo u tech plastaku co sem zatim mel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, je to silně závisle na daném místě, protože podle návodu mi to nefungovalo a ani aktualizace automatická neproběhla nikdy později jako ve 2,30 ráno. Dokonce se mi aktualizovaly automaticky když jsem psal seminárku do školy a to mam pc dál než postel a situovaný tak, že pravou ruku mám směrem k oknu  :)  Trvalo mi asi 3 měsíce než jsem našel to pravé místo doma, kde signál chytnu  :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...