Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Dnes mě naštvaly osy v zahradním domku. Dodělával jsem police a najednou se jich asi 10 rozhodlo zaútočit. Tak jsem utekl a po chvíli se vrátil. Objevil jsem uvnitř hnízdo. Byl to krutý boj, ale nakonec jsem zvítězil bez jediného bodnutí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chvili jsem premyslel, jake osy ti v domku mohly co udelat... A útočící police taky nemaj chybu... :-))

Já jsem to pochopil tak, že toho auta v garáži měla už dost a osy šly dát Jardovi přes držku...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď si to po sobě čtu a celkem se bavím. No jo no, ještě že neútočily i poloosy, to by byl teprve masakr s těmi útočícími policemi :D

Mels napsat klasicky - vosa a ze te zadna police neknokautovala ( coz je pro pointu pribehu skoda :-)) a bylo by.

Nas to nastvalo ( protoze jsi nedostal zadne pigaro a nemas zadnou modrinu od police ), takze zadnej pribeh :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vole, já mel na své straně moderní chemii. Ty svině - vosy - neměly šanci. Nejdřív jsem celé hnízdo postríkal aktivní pěnou na čištění oken. Z hnízda byla najednou obrovská bílá koule, která šuměla, bzučela a tak nějak měkla - deformovala se. V tu chvíli jsem do toho praštil klackem. Začaly vylétat vosy, ty jsem ale okamžitě na startu eliminoval silikonovým olejem. Nakonec zbyla jen hromádka sajrajtu, který jsem vyhodil ven a dokonale rozšlapal. Tím to ale nekončilo. Většina těch sviní byla venku na sběru potravy. Takže další 2 hodiny jsem pobíjel osamělé zmatené jedince, které hledaly své hnízdo. Na zemi - pod těmi policemi - jich byla dobrá stovka...

Upraveno uživatelem JaRooN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera moje polovička, respektive genderová nerovnost

před rokem se na prosecké estakádě propadla vozovka a od té doby ji "opravují" a nikdo po ní vyjma autobusů mhd nejezdí

ne tak blondýna, místo aby to na Proseku vzala doleva na okruh, jela za autobusem rovně z kopce

asi na něj byla pořádně nalepená, protože si prý "nevšimla" zákazových značek

samozřejmě, že ji hned zastavili měšťáci a po chvilce švitoření a zjištění, že nemá ani noty od auta ji chtěli pokutovat za pouhých DVĚ STĚ PENĚZ

A VONA POTVORA TO JEŠTĚ UKECALA NA KILO

udělat to já, tak jsem dvojku mínus

KAM SE PODĚLA SPRAVEDLNOST?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...