Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Kde je ten spád, co dřív tenis míval??? Do prdele, po každém míčku si vyžadovat ručník, to snad nemyslí vážně. Se utře po výměně 5 míčků, pak dostane eso a zase chce ručník... Co to kurva je, na to se nedá dívat, to nemá vůbec spád ta hra. Se nedivím, že hrají 5 hodin mač, když se půlku z toho ručníkují...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naštvalo mě toto: Koupil jsem si knihu. Přečetl jsem knihu. Kniha neměla konec, prostě to najednou skončilo. Podle anotace měl děj vygradovat za ničivé povodně. V knize ale ani nekáplo, není tam zmínka ani o vodě ve škopku. Si řikám - to je nějaký divný, asi mám vadnej výtisk. Hledám recenze - nejsem sám kdo se divil, ale většina to bere jako "otevřenej konec". No jo, ale co ta anotace? Hledám na zahraničních fórech - a ejhle, tam si dramatický konec s povodní pochvalují. Pozoruhodné. České vydání má 237 stran, anglické 352... Blbý, tragický překlady plný hrubek jsem už četl, ale aby někdo vydal knihu bez poslední čtvrtiny, to je mazec, to jsem ještě neviděl.

Tak jsem napsal do nakladatelství, co to má jako bejt. Jsem zvědavej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem byl po měsíci v práci (před tím týden na pracovní cestě, pak tři týdny dovolená). Říkal jsem si jak mi to pěkně vyšlo, že středa čtvrtek si odfrknu, protože svátek. Tak mi dneska řekli, že středa čtvrtek letím do Anglie na otočku.

Fakt paráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera moje polovička, respektive genderová nerovnost

před rokem se na prosecké estakádě propadla vozovka a od té doby ji "opravují" a nikdo po ní vyjma autobusů mhd nejezdí

ne tak blondýna, místo aby to na Proseku vzala doleva na okruh, jela za autobusem rovně z kopce

asi na něj byla pořádně nalepená, protože si prý "nevšimla" zákazových značek

samozřejmě, že ji hned zastavili měšťáci a po chvilce švitoření a zjištění, že nemá ani noty od auta ji chtěli pokutovat za pouhých DVĚ STĚ PENĚZ

A VONA POTVORA TO JEŠTĚ UKECALA NA KILO

udělat to já, tak jsem dvojku mínus

KAM SE PODĚLA SPRAVEDLNOST?

Ja jsem pred nekolika lety u metra Opatov - jeste nez tam udelali oficialni K+R - dostal taky jen 100 Kc od mestske. Na druhou stranu si dodnes myslim ze nespravedlive, pac jsem tam nikde zakaz zastaveni nevidel, ale vzhledem k vysi pokuty jsem se nechtel dohadovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem pred nekolika lety u metra Opatov - jeste nez tam udelali oficialni K+R - dostal taky jen 100 Kc od mestske. Na druhou stranu si dodnes myslim ze nespravedlive, pac jsem tam nikde zakaz zastaveni nevidel, ale vzhledem k vysi pokuty jsem se nechtel dohadovat.

Nechci ti kazit iluze a nevim, kde presne jsi parkoval, ale vyvazl jsi lacino- nahore se stat nesmi a nesmelo ( dano zakonem ) a dole se stat tez nesmelo- je to vedeno jako zelen ( dal to neres, je to zkratka zelen :-)).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...