Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Ted si mozna trochu nerozumime. Ja stal tady:

https://mapy.cz/s/1O6w8

Tam, jak jsou videt ta stojici auta. Ted je tam ofiko K+R, ale driv to oficialni nebylo, ale na druhou stranu jsem tam zadnou zakazovou znacku nevidel.

Rozumime :-), ja tam totiz tez dostal pokutu a zajimal se proc ( je to cca 5-6 let ) to tam to parkoviste jeste nebylo. Mel jsem to za 200.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naštvalo...spíš poděsilo :). Včera (respektive dnes ráno) ve 2.00 hod jsem se přistihl, jak sedím před televizí, koukám na kanál Sport5 a fascinovaně sleduji jízdu pendolinem z pohledu strojvůdce....až jsem zastavili někde v Třebové, tak jsem to vypnul a šel do postele . Je to hrozné : s ženami to nejde, ale bez nich je to ještě horší ! Mrazí mě z představy, že tohle by měl být můj noční program v dalších letech... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naštvalo...spíš poděsilo :). Včera (respektive dnes ráno) ve 2.00 hod jsem se přistihl, jak sedím před televizí, koukám na kanál Sport5 a fascinovaně sleduji jízdu pendolinem z pohledu strojvůdce....až jsem zastavili někde v Třebové, tak jsem to vypnul a šel do postele . Je to hrozné : s ženami to nejde, ale bez nich je to ještě horší ! Mrazí mě z představy, že tohle by měl být můj noční program v dalších letech... 

Clovek ma vyzkouset vse. Rikas sport5 a cca 2 v noci? Vyzkousim to, dik za tip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde je ten spád, co dřív tenis míval??? Do prdele, po každém míčku si vyžadovat ručník, to snad nemyslí vážně. Se utře po výměně 5 míčků, pak dostane eso a zase chce ručník... Co to kurva je, na to se nedá dívat, to nemá vůbec spád ta hra. Se nedivím, že hrají 5 hodin mač, když se půlku z toho ručníkují...

....ručníkují a na podání vybírají míčky.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Manitou je mi svědkem, že jsem chtěl podpořit jeden z pěti místních cyklokrámů a utratit tam kolem 1500 káčé za dvě naprosto běžné věci. A byl jsem předem smířený s cenou vyšší než v eshopu. Výsledek: ve třech sortiment a obsluha k pláči, čtvrtý zavřeno, nenašel jsem sílu jít do pátého. Hodina a půl času v pideli... nikdy více. A pak brečí, že lidi nakupují všechno v eshopech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím že se to sem nehodí, ale musím to nějakými cestami dostávat ven.

Je ze mě vdovec - moje milovaná manželka mě navždy opustila.

Na dovolené, tisíc kilometrů ode mě.

Sama celý život jako záchranářka pomáhala zpět k životu a zdraví tisícům a jí nebyl schopen pomoci nikdo.

Ještě jí nebylo ani 59 let.

Omlouvám se všem za asi nevhodné téma pro toto fórum...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...