Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Chlapi, jak se to stane, ze "utopite" takove epesrades hodinky? Zanedbany servis? povolena korunka? Mne se to jeste nestalo ani u starych Seiko, ktwere nebyly na zadnem servise a i treba po 10-ti letech tesnily...

To netusim... No mam je 4.5 roku.... v navode pisou, ze servis kazdych 4-5 let. Tak asi prisla ta chvile. Taky tam ale pisou, ze maj vydrzet potapeni a nekolikadenni praci v hloubkach... ja se s nima jenom koupu a nejhloubeji byly na dne bazenu metr sedesat...

 

Je mozne, ze byla treba trochu povolena korunka... to nezjistim.

 

A 4 mesice je teda desny, to uz ani hodinare nikdo nechce delat? Nejde to rychleji treba v Drazdanech? Nebo Viden nebo neco kam se da dojet a spojit prijemne s uzitecnym...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Jo, vlastne, to sem uz v minulosti cetl, tam kluci z TH uznali, ze udelali za valky chybu a vymenili kalibr... uz si nepamatuju presne, co to bylo, ale predpokladam, ze vada z vyroby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, vlastne, to sem uz v minulosti cetl, tam kluci z TH uznali, ze udelali za valky chybu a vymenili kalibr... uz si nepamatuju presne, co to bylo, ale predpokladam, ze vada z vyroby.

 

Kamarád kupoval stejně se mnou žluté a utopil je taky, takže asi pravděpodobně vada z výroby.

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To netusim... No mam je 4.5 roku.... v navode pisou, ze servis kazdych 4-5 let. Tak asi prisla ta chvile. Taky tam ale pisou, ze maj vydrzet potapeni a nekolikadenni praci v hloubkach... ja se s nima jenom koupu a nejhloubeji byly na dne bazenu metr sedesat...

 

Je mozne, ze byla treba trochu povolena korunka... to nezjistim.

 

A 4 mesice je teda desny, to uz ani hodinare nikdo nechce delat? Nejde to rychleji treba v Drazdanech? Nebo Viden nebo neco kam se da dojet a spojit prijemne s uzitecnym...?

 

Safra, i s povolenou korunkou uplne by mely zvladnout 1.6m, ne? Kazdopadne je to mrzute, Omegy jsou moje dreamwatch a ted se z toho snu zacinam pomalu probouzet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty brdo to vlakno je super! Teda, sorry Afri, hlavne ty rozsahle informace o ruznych zkouskach vodeodolnosti. To by stalo za vykuchani a pripnuti nekam. Vzdyt zrovna ted aktualne tady nekde probihala debata o tom na kolik se hodinky testuji a proc. Diky za oziveni! Tehdy jsem to vubec nezaregistroval...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zmrdi.........zmrdi.............zmrdi..........a celej náš systém.................přišel totiž synátorovi dopis z pracáku, že na podporu nemá nárok protože prý nepracoval dva roky v kuse...............no hlavně že ti parchanti černý pracujou.................

tvl jsem vytočenej doběla.............

Upraveno uživatelem mondeo2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zmrdi.........zmrdi.............zmrdi..........a celej náš systém.................přišel totiž synátorovi dopis z pracáku, že na podporu nemá nárok protože prý nepracoval dva roky v kuse...............no hlavně že ti parchanti černý pracujou.................

tvl jsem vytočenej doběla.............

Jojo, to mi tehdy prislo taky, kdyz jsem ukoncil vysku a hledal praci. Odpracovanych 18 mesicu, takze nemam narok.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ad utopený Omegy - co povolený heliový ventil ?

Tyjo 'utopeny' vubec nerikej :) jako uplne voda ze by v nich splouchala to ne... ted doma jsou jsou uplne v pohode... jen asi pri zmene teploty se proste na chvili zamlzej a pak zas odmlzej... ale nikdy pred tim to nedelaly... podle navodu by mel heliovy ventil tesnit i odsroubovany.

 

Ale ty 4 mesice jsou blby i v tom, ze by se fakt asi mely co nejdriv vysusit a ne 4 mesice lezet vlhky v supleti, nez na ne laskave budou mit cas....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podporu bych zrušil úplně. Mladý je nemocný, že nemůže pracovat? Hnus...

Maxifíku, Maxifíku..............když nevíš tak neplácej..... :lol2:

 

Tak pro upřesnění...........mladej šel hned po vyučení pracovat do jedné firmy (ani prázdniny si nenechal) z této firmy pak přešel do jiné a tam skončil k 30.6. no a nástup do nového zaměstnání má až 1.8. a na ten měsíc dobu si sehnal brigádu, jenže evidenci na pracáku mít musíš jen tak pro sichr...............

Tak tady neplácej svoje nepodložený závěry že se mu nechce dělat!

 

Jo a podporu bych taky zrušil , hlavně těm černejm zmrdům! Ale určitě ne matkám samoživitelkám a pod............

Upraveno uživatelem mondeo2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maxifíku, Maxifíku..............když nevíš tak neplácej..... :lol2:

 

Tak pro upřesnění...........mladej šel hned po vyučení pracovat do jedné firmy (ani prázdniny si nenechal) z této firmy pak přešel do jiné a tam skončil k 30.6. no a nástup do nového zaměstnání má až 1.8. a na ten měsíc dobu si sehnal brigádu, jenže evidenci na pracáku mít musíš jen tak pro sichr...............

Tak tady neplácej svoje nepodložený závěry že se mu nechce dělat!

 

Jo a podporu bych taky zrušil , hlavně těm černejm zmrdům! Ale určitě ne matkám samoživitelkám a pod............

 

Evidenci na pracáku určitě mít nemusíš, co obsahuje onen "sichr" mi trochu uniká... Ale ono se jaksi hodí, když stát pokryje zdravotní a sociální, byť člověk ve stejné chvíli je na brigádě a tedy vydělává? Já to neodsuzuji, dělá to tak každý, ale pak by nemusel mít plná ústa odsuzování jiných, kteří v rámci možných mantinelů dojí systém . 

 

Ono pravidlo o nutnosti délky předchozího zaměstnání samozřejmě platí pro všechny a bylo zavedeno mimo jiné právě kvůli neustálým požadavkům na to, aby se zatočilo s "černými".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...