Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Musíte na sobě průběžně pracovat, pak vás bacily jen tak nepřekvapí, tělo si s nimi snadno poradí. Řešit to až když vám je blbě, to je prostě pozdě, pak si to člověk užije.

Zkuste třeba tymiánový čaj - polévková lžíce tymiánu, zalít voucí vpodou, nechat 10 minut a vypít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mas dobry. Ja objednaval neco v pulce cervence. Napred ze to maji skladem.  Nasledne "prekvapeni" ze se omlouvaji, ale skladem to nemaji, ze nemaji aktualizovany eshop, ale ze do 3-5 dni to prijde. Po 14 dnech informace, ze v Italii maji v srpnu (to pry jako cely nebo jak jsem si to mel vylozit) dovolenou, takze snad zari. Na konci sprna jsem se ptal na stav a bylo mi receno, ze zbozi prijde koncem zari. Vcera jsem se pripominal a bylo mi receno, ze zatim nic nedostali a ze tedy budou urgovat dodavatele...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čekám řemeslníky, měli přijít "mezi osmou a devátou", na telef. urgenci v 10 hodin mi sdělili, že už jedou a jsou tady do 10 minut. Bude půl dvanáctý a nic ... Asi šli na oběd ...

 

 

Tohle je všude stejný. V sobotu měli mezí 8:30 - 9 u nás přijít otočit vodoměr. Věděli jak to u nás vypadá, prý práce na 10minut. V 9 volá na urgenci ukrajinec (někdo jinej než mi slíbil, že to přijde vyměnit osobně), kde že prej bydlim, nakonec to nebyl podle navigování schopnej najít, tak jsem mu šel naproti. U nás na to kouknul a že jede pro materiál na druhou stranu prahy. Ve 12 to dodělal. takže místo 10 minut max do 9 hod, to vlastně trvalo 3 hodiny. K po**ání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, nic takovyho :D meli jsme ho od rekonstrukce vertikalne a pri planovany vymene nam chlap z vodaren vynadal, ze ma bejt horizontalne, at to dame doporadku, nez prijdou priste...

Upraveno uživatelem martigen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výměnný pobyt studentů je sprosté slovo. Naše famílie vyčistila kroje, napekla chleba, našla sůl a přivítala 14letou mademoiselle z Bretaně. Mamka se stala veselou kuchařkou, taťka veselým animátorem, dcerka lačnící po nové kamarádce. Za tři dny jsme zjistili, že to tupé stvoření je zrozeno k 7/24 ťukání do mobilu, nepozdraví, nepoděkuje, odpovídá yes, no, I don ´t like it. Za víkend jsme ji vzali do Slatiňan na koně, na Veselý kopec do skanzenu a do Brna do science centra. V neděli prohlídka zámku Litomyšl a slavnostní oběd v restauraci hotelu Aplaus. Ten proseděla s mobilem v ruce, sprajtem, beze slova. Dnes přijela z Prahy, řekla hello, odtáhla do pokoje, přišla beze slova k večeři na pizzu, snědla ji levačkou (v pravačce mobil), manželka ji nabídla dezert, zjistila, že to je zmrzlina se šlehačkou a malinami, snědla, odtáhla do pokoje. Naštěstí už doma do jejího odjezdu nebudu, protože by to asi na moji cholerickou povahu nedopadlo dobře.

Jedině syn ji prokoukl od příjezdu. Prostě ji fuckuje. Už nikdy žádný spratek nepřekročí náš práh. A žabožrouti mají u mě utrum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Známí se spoustou dětí takhle děti čenžujou každej rok, minimálně dva mají svěřený
a někdy je to docela sranda, kdyý měli dva Indy tak dorazili ke mě do hospody jestli prý

nemůžou dostat něco ostrýho, že chlapci už čtyři dny všude ohrnujou nos nad naší kuchyní :)
Dobře to dopadlo, jeden plakal dojetím a z druhého se kouřilo :D
Ale občas se vyskytne nudící se teenager, to jo. Asi je potřeba to brát tak že pobyt tvých dětí

venku jim dá do života tolik, že ti to převáží nad prudící slečnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem asi ze staré školy, kurva fix. U nás doma je zvykem se pozdravit, zeptat se, jaký měl kdo den, po jídle říct díky a A sedmnáctiletý syn mi normálně řekne: Táto, prosím tě, můžu jet někam na víkend? A když budou někde na návštěvě, věřím, že jsou obě děcka schopny se chovat tak, aby si hostitele nemohli říct, že jsou nevychovaný spratci. Já to děvče vychovávat rozhodně nebudu, ale jen čumím,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...