Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

No mě si vychutnal měšťák poté, co chtěl pokutu za parkování v místě, kde bych to podle kamaráda státního policajta ve správním řízení vyhrál. Neměl jsem čas ani chuť řešit, poslal jsem je do... a že jim to kilo do chřtánu narvu. Po 30 sekundách vyleze chlap z budky, úsměv od ucha k uchu a "pane, máte propadlý řidičák". Mohlo mě trefit.

A druhá věc, co mě vytočila - když vám propadne řidičák, vystaví vám v klidu nový. Když vám propadne zbroják, tak ho děláte znova (bratru 5 litrů). Která pííííp tohle vymyslela zaslouží přes tlamu, kde je nějaká logika??? Narval jsem teď konce platnosti všech dokladů do google kalendáře, tak snad...

prostě nás chtějí odzbrojit, kurwy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle mi prijde uplne na hlavu :( , kam az to chteji dohnat?

 

Centrum Prahy schválilo prohibici. Za kelímek s pivem pokuta až 10 tisíc: https://praha.idnes.cz/redir.aspx?c=A171031_155812_domaci_hell&x=socialky_android_z

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle mi prijde uplne na hlavu :(

 

Centrum Prahy schválilo prohibici. Za kelímek s pivem pokuta až 10 tisíc: https://praha.idnes.cz/redir.aspx?c=A171031_155812_domaci_hell&x=socialky_android_z

 

Příjemný příjem od přihlouplých turistů a možná naštvou i nějákého toho Pražáka, ale z problémových lidí kvůli kterým se na oko vyhláška dělá nedostanou ani korunu. U nás na vesnici udělali něco podobného v parku, je tam kamera, takže si občas měšťáci smlsnou na Polácích a sociálové, cigoši a jiní tam v klidu popíjí dál ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

African: naprosto presne napisano.

Tohle je uz hodne za hranou...

Edit: chapu to dobre, ze pokud budu mit pri toulani v zime sebou termosku s cajem a v ni rum a napiju se na verejnosti, tak mi hrozi 10. litru flastr?

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezky. Takže decentní placatka v náprsní kapse gentlemana bude v centru ilegální..

post-30813-0-97309400-1509525384_thumb.jpg

... zatímco bezdomovec nebo skupinka mládeže z Birminghamu, kteří si otevřou a do dna vypijou flašku v blízkosti pouličního stánku, jsou v pohodě.

 

Edit: tak jsem špatně pochopil výraz "držení", ono se tím patrně fakt myslí otevřená láhev či jiná nádoba v ruce. Docela by mě zajímalo přesné znění vyhlášky. Třeba lahev rumu, zpola vypitá, se zašroubovaným uzávěrem, v ruce... je to problém nebo ne? :)

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím zbrojákem se mi to před lety stalo. Prošvihnul jsem to o den a už s tím nešlo nic dělat :(

No, já taky došel v klidu obnovit ve středu a paní "ale propadnul vám v pondělí?!?". Je fakt, že u nás jsou extra milí a obnovit zbroják na počkání zvládají, o nákupce se ani bavit nebudem, ta je do 5 minut.

 

A co jako žes neměl čas? Vypsání bločku trvá stejně jako vypsání toho oznámení, mě to oznámení už státní ani nevypisujou protože ví že bych je s tim stejně poslal někam, tak si jenom vyfotí ŘP, teda jestli tam tu fotku už nemaj na nástěnce a za měsíc přijde předvolání do datovky. Minule jim tohle všechno trvalo přesně jednu minutu a dvacet sekund ... od "dobrý den" do "nashledanou", vše nahrané. Když jim řekneš že pospícháš, odkrejváš karty a oni už mají páku.

Jsem se špatně vyjádřil, lístek byl za stěračem, řešil jsem na služebně MP (proto píšu, že maník vylezl z kukaně). A rozhodně jsem neměl čas ani chuť se s nima hádat ještě ve správním řízení. To by vyžadovalo určitě víc, než 30 minut (i s cestou) a za to mi 100 Kč nestojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Africe je taky prohibice, když si chlamstal v parku tak tě v klidu naložili - černej, bílej, žlutej, bylo to jedno, turistovi domluvili že se to nesmí ...odvezli na stanici nebo za město, tam ti dali pár pendrekem a zdarec. S kámošem jsem dostal taky přes boudu a bylo to o něco víc, protože se jim v té bakině vyčůral a mě to přišlo strašně srandovní. Sranda přestala v okamžiku kdy jsem dostal pěstí, přišel o zubisko a z kámoše si udělali takovou jakoby loutku, ten dělal zvuky jak vuvuzela když do něj bušili :lol2: Takhle bych to zavedl u nás....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník qoyi

 

Jsem se špatně vyjádřil, lístek byl za stěračem, řešil jsem na služebně MP (proto píšu, že maník vylezl z kukaně). A rozhodně jsem neměl čas ani chuť se s nima hádat ještě ve správním řízení. To by vyžadovalo určitě víc, než 30 minut (i s cestou) a za to mi 100 Kč nestojí.

Je to otazka dvou dopisu. Jeden praskaci a druhej priznavaci. Tech 30 minut, komunikace s mestkacem a pokuta by me srali daleko vic, uz jen z principu. Zadny spravko by se ani nekonalo, navic pokud si mu rekl zes tam parkoval ty tak to mas tusim i v karte ridice a az ti cyklista na prechodu vlitne pod auto, budes najednou ridic co neustale nedodrzuje pravidla a ma x zaznamu v karte ridice. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

qoyi: ale ale :) v karte ridice jsou prestupky, ktere jsou tzv. bodove hodnocene a dale vsechny, kde je pokuta vyssi, nez 1000 Kc. Na to, ze jsi kral spravnich rizeni, nic moc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu zákazu chlastání  bumbání na veřejnosti...rozumim tomu správně v logický posloupnosti, že se zakázalo kouření v hospodách => lidi pijou a kouřej venku => zákaz pití venku, marš do hospod, buď jedno nebo druhý nebo pokuta?

Lidi, ten stát je fakt dobrej výdělečnej (výděrečnej?) mechanismus!

 

Edit: úprava kvůli jemnocitným

Upraveno uživatelem Zlý Jabko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle mi prijde uplne na hlavu :( , kam az to chteji dohnat?

 

Centrum Prahy schválilo prohibici. Za kelímek s pivem pokuta až 10 tisíc: https://praha.idnes.cz/redir.aspx?c=A171031_155812_domaci_hell&x=socialky_android_z

Můžeš tvrdit že je to nealkoholické pivo a dožadovat se změření  procent alkoholu.   :wine:

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Conrad: to uz me take napadlo, ale uplne vidim ten zaver. Zabavi lahev, poslou na rozbor, vyhodnoti to znalec a ve spravku to projedu + zaplatim znalecky posudek :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže když si koupím 10 deka gothaje, housku a plechovku gambáče a sednu si s tím na Karláku na lavičku, můžu dostat 10 litrů pokutu, ve správním řízení 100 litrů. Není to málo? Neměla by být pokuta třeba 10 mega, abych musel prodat barák? 

 

za takovou prasečinu, bych se pokutě nedivil :D  #úkáčkohadrstyl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...