Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Takže když si koupím 10 deka gothaje, housku a plechovku gambáče a sednu si s tím na Karláku na lavičku, můžu dostat 10 litrů pokutu, ve správním řízení 100 litrů. Není to málo? Neměla by být pokuta třeba 10 mega, abych musel prodat barák?

Karlak a stejne tak naplavka jsou v Praze 2, takze tam budes moct pojidat gothaj a zapijet to gambacem v klidu dal...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karlak a stejne tak naplavka jsou v Praze 2, takze tam budes moct pojidat gothaj a zapijet to gambacem v klidu dal...

 

A nebo taky ne.

 

Nová vyhláška, který by mohla začít platit na začátku příštího roku, přinese dvě hlavní změny. Tou první je fakt, že zákaz alkoholu se má nově týkat celé Pražské památkové rezervace, tedy celého území Prahy 1, ale i některých oblastí dalších městských částí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak brácha byl treba v lete s holkou na Petrine, kde si na prochazce koupil pivko a po chvili ho zastavil fizl, ze se tam nesmi popijet. To neni svaceni gothaje s pivem v pankejtu, to je cista debilita.

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To všici stojíte před vietnamskou večerkou a lejete si pivo do hlavy? Mě překvapuje kolik lidí s hodinkama za x tisíc má potřebu svačit gothaj s pívem na pankejtu :)

Určitě nemám tu potřebu, ale chci ať má každej svojí volbu. Zákonů, nařízení a vyhlášek je na světě až dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim no.. zkousim si predstavit par mist.. salzburg, jdu po strasse a pivo v ruce.. divny. pokutu nedostanu, ale pohledy kolemjdoucich budou myslim dostatecne vymluvne.. pariz.. berlin.. viden.. benatky.. palma.. vsude to bude trapny.. neomlouvam ty, co to vymysleli v p1, ale pokud je lidi, co jim to trapny neprijde vice, nez male mnozstvi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvláštní je, že mi lahváč při trajdání po krajině příjde taky divnej, ale kelímek ne...

 

Edit: teď mi to asi doklaplo, to bude tím, že jsem na kelímky z fotbalu zvyklej...asi... :-)

Upraveno uživatelem Tondaa73
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim, ze tahle novinkova retorika je zbytecna.. mi prijde proste trapny chodit s alkem v ruce v mistech, kde je jedna zahradka vedle druhy,a kde tim vyjadruju max. svy buranstvi, kdyz je mi lito podporit mistniho hospodskyho...

 

edt.: v praze jsem nebyl nekolik let..

Upraveno uživatelem montemar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Novinkovou rétoriku neznám. Jen se podivuji nad temahle povysenejma kecama, kdy nekdo nechápe nějakou činnost a považuje ji za trapnou a buranskou a tudíž mu nepřijde divné, ze se zakazuje. Argument, ze si nemohu dat pivo na ulici a mam jít podpořit nějakou zahrádku nechápu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...